pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Tiruriru

Tiruriru

Ostatnie 10 wpisów
Po kursie z dnia wypłaty dywidendy.

Ponownie spółka ma wypłacić wysoką dywidendę. Tym razem 0,51 euro na akcję. Zobaczymy jak rynek zareaguje na taką informację.

Cytat:
Zarząd Jujubee S.A. z siedzibą w Katowicach ("Emitent") informuje, że zgodnie z danymi otrzymanymi od wydawcy 1C Company EU tylko przez kanał Steam od premiery do końca weekendu sprzedano około 10.500 sztuk gry strategicznej czasu rzeczywistego Realpolitiks. Według wyliczeń Emitenta, koszt produkcji gry oraz marketingu powinien zwrócić się przy sprzedaży ok. 10.000 sztuk gry.
Ponadto Emitent podtrzymuje, że premiera mobilnej wersji Realpolitiks na platformy iOS i Android nastąpi w pierwszym półroczu bieżącego roku.

Także jest dobrze.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Kod:
Mod: proszę dodawać linki do źródła

Sporo negatywnych komentarzy dotyczy polityki a nie grywalności/błędów technicznych. Mianowicie niektórzy są zbulwersowani tym, że od 2020 roku rozpoczynając rozgrywkę Krym i Donieck należą do Rosji. Z drugiej strony ta kontrowersja zrobiła trochę roboty pod względem marketingowym.

Witam.

Mój pierwszy post na tym zacnym forum i chcę by coś wniósł do tematu.
EU4 po wystawieniu dema na steam (August 2013 ) miało najwięcej 2572 aktywnych graczy wobec 212 graczy Realpolitiks. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że 4 lata temu gracze chętniej korzystali z wersji demo. Poza tym EU to marka, której Realpolitiks (jeszcze) nie ma. Wg mojej skromnej opinii są to przesłanki na dobrą sprzedaż (ponad 100 000 szt. do końca roku). EU IV sprzedała się w milionach sztuk.

http://steamcharts.com/app/247890

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 2 czerwca 2021 23:09:51
Liczba wpisów: 5
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,199 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,62% +33 923,73 zł 53 923,73 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło