Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

voyager747

voyager747

Ostatnie 10 wpisów
Założył forum, skrzyknął ludzi i ma nagrodę.

To wiadomo na 100 %, że zarabia 30 tysięcy miesięcznie ?

Widzisz, ja taki rozgarnięty jak Ty nie byłem i wierzyłem w to co mówią w banku. Wcześniej m i sprzedali lokatę strukturyzowaną z gwarancją kapitału i tam jest gwarancja.
Napisałem reklamację w sprawie Trigona i odpisali mi, że to skomplikowane i muszą pomyśleć, nie odrzucili jej od razu tak jak przy obligacjach, to chyba nie wszystko było takie oczywiste.
Mój doradca wiedział, że nie chce inwestować w nic ryzykownego, bo straciłem kasę w WGI, ja mu to przypominałem za każdym razem. Pojawiłem się w Lionsie, żeby zrobić lokatę na 100 tysięcy, a nie kupwac jakieś Trigony. Nie było slajdów u mnie.

Trigon był sprzedawany w Lionsie jako oferta z gwarantowanym zyskiem, 4 % rocznie, oczywiście limitowana, szybko, szybko. Ja to miałem przed obligacjami jeszcze, na 4 lata.
Mój doradca policzył mi ile zarobię przez 4 lata, nie było mowy o stratach, nic, zero.
Minimalne wejście to 190 tysięcy.

Mam kupę kasy w Trigonie i ciekaw jestem co z tym będzie, jak się okażę, że podobnie zrobią co z Saturnem.

Co się dzieje udziałami jak TFI ma zakaz prowadzenia ?

No tak, taki to nasz kraj.

Z tego filmu wynika, że sprzedawcy niewinni.

To może wszyscy obligatariusze powinni zacząć pracować w GB i by straty odrobili...

To znane od dawna.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 5 września 2019 21:13:17
Liczba wpisów: 526
[0,16% wszystkich postów / 1,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,449 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d