Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

poszkodowany

poszkodowany

Ostatnie 10 wpisów
Wstydź się panie Barczyński !!!

@Krewa
Z całym szacunkiem ale najwyraźniej mylisz definicję "dane osobowe". Dane osobowe to informacje za pomocą których bez nadmiernego zaangażowania środków i czasu możliwym jest WSKAZANIE osoby. Dlatego też adres email jako sam w sobie nie jest daną osobową bo nie ma podstaw aby nie istniało dwóch Panów Marek Dziduszko (pozwoliłem sobie użyć bo takie imię i nazwisko padło na forum). Nawet gdy po znaku "@" (at) jest serwer pocztowy publiczny to nadal może być dwóch takich Panów. Tak więc wszelkie GMAIL, WP, OP itp nie spełniają zapisów ustawy. Dopiero na OSOG.PL może być podciągnięty pod definicję "dane osobowe". W przeciwnym razie nawet włos zawierający DNA właściciela podlega pod ochronę bo za pomocą DNA można wskazać delikwenta tylko jakim kosztem i to właśnie ustawa przewidziała i wykluczyła z zakresu danych osobowych.
Inaczej jest z "danymi wrażliwymi" tu ustawa dokładnie je wskazuje.
Tak więc myślę, że tych kilka informacji wyczerpie "bicie piany" n/t "dane osobowe" i co dalej.
Pozdrawiam Sz. P. Marka Dziduszko i mam nadzieję, że nie mam mi za złe iż użyłem jego imienia i nazwiska.

webking napisał(a):
Jezus oddał wszystko co miał i nakazał swoim uczniom zrobić to samo ...

Moderator:
żółta kartka, fragment wpisu usunięto

A tak na marginesie pozwól każdemu indywidualnie podjąć decyzję, kto godzi się na okradanie go z dorobku życia a kto nie. Nie wiem ile umoczyłeś, na GetBack ale jak kieszonkowe to oszczędź sobie morałów, kup sobie lizaka dla osłody łez i wróć do rzeczywistości.

@Maupa_w_niebieskim
No szanowana Maupo_w_niebieskim z niecierpliwością oczekuję na na Twoje odpowiedzi na postawione defacto Tobie pytania. Ciężko nie mieć wrażenia, że grasz w jednej drużynie z Barczyńskim przeciwko Wierzycielom, chociaż oby się mylił. Czekam z niecierpliwością na interesującą lekturę.
Z poszanowaniem Poszkodowany.

Maupa_w_niebieskim napisał(a):

Przypominam, że KRS jest jawny, no ale jak ktoś szukać informacji w powszechnie dostępnych i bezpłatnych źródłach nie potrafi to trudno.

Szanowna @Maupa_w_niebieskim pozwolę sobie przypomnieć Ci, że w KRS to jakoś nie piszą o tym jak wypełnia swoją funkcję tany delikwent, co "sprzedaje/wciska" i czy uczciwie działa na rynku. Takie informacje to TYKLO POZA KRS. Więc nie bądź taka trywialna. Z twoją wiedzą nie wypada.

Z poszanowaniem, pozdrawiam Poszkodowany/a raczej okradziony.

@Maupa_w_niebieskim
No teraz to pojechałaś po bandzie "Z tym, że poprzedni zarząd ukrywał skrzętnie informacje ze spółki absolutnie się nie zgadzam. Poprzedni zarząd nie był bynajmniej pod tym względem oszczędny. Informacji ze spółki było dużo ". Szanowna Maupo MYLISZ "INFORMACJE ZE SPÓŁKI" z bredniami umieszczanymi w komunikatach spółki jako "informacje ze spółki". Przypisywane teksty do "informacji ze spółki" nie miały nic wspólnego z "informacjami ze spółki". JEDYNE CO SIĘ ZGADZA to fakt, że komunikaty były dużo częściej emitowane ale ich zawartość nie miała nic wspólnego z "komunikatami ze spółki". Ot gąszcz literek i nic więcej jeśli chodzi o wartość tych niby komunikatów.

@Maupa_w_niebieskim:
Maupa z całym szacunkiem do Ciebie ale tekst: "Jeżeli ktoś ma dowody na to, że spółka w sytuacji w jakiej się znajduje mogłaby spłacić więcej i szybciej ...." to nie na Twoim poziomie. Jak Ci i Wiekszości zainteresowanych sprawą niniejszego forum to WSZELKIE INFORMACJE "ZE SPÓŁKI" SĄ SKRZĘTNIE UKRYWANE zarówno przez POPRZEDNI ZARZĄD jak i OBECNY ZARZĄD SPÓŁKI. Tak więc takie teksty nie przystoją Osobie na Twoim Poziomie Wiedzy. Tak dla przypomnienia słowa obecnego Prezesa: "nie uważałem to za informacje ważną" - dotyczy wycofania HOIST, "umknęło mojej uwadze" - odnośnie czego dokładnie to już nie pamiętam więc nie będę zmyślał. Na temat kłamst poprzedniego prezesa to nawet się nie wypowiem jakie brednie słyszały moje uszy na spotkaniu "face to face". tak więc Kto może zagwarantować, że obecny układ jest w ogóle wykonalny. Bo jakoś słowo obecnego Prezesa mnie nie przekonuje. To jak oszust potwierdza prawdomówność samego siebie - bez sugestii do obecnego Prezesa.

@Maupa_w_niebieskim - "o co te żale?", ano o to, że osoba będąca w RW i RN okazała się zwykłym
Moderator:
dalsza część wpisu powędrowała do kosza jako niezgodna z regulaminem forum

@krewa - niby gdzie widzisz tę komunikację, te skrawki/strzępy informacji to da radę przekazać Pani Krysia z sekretariatu pomiędzy kawą a paznokciami.
@Obligatariusz kontakt - pański "makaron już się nie nawija na uszy", uprzejmie pana informuję (i nie jest to straszenie lecz inforacja/powiadomienie), że za pańskie "numery" zostanie pan pociągnięty do odpowiedzialności prawnej przed sądem. Sugeruję ukrywać majątek bo "góra kwitów" rośnie i zostaną użyte do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej i majątkowej.
A tym czasem proszę cieszyć się ciepłą posadą, napawać pomyjami wylewanymi na pana (zresztą zasłużonymi), no i darować sobie "gładkie teksty" bo już one nie działają na Nas Obligatariuszy.
Zasadniczo mogłoby być "Z poważaniem ...." ale na to trzeba zasłużyć a pan nie zasługuje na to więc krótko.
Poszkodowany.

Bukos, oglądałem wideo z wczorajszego posiedzenia Komisji Finansów Publicznych - dzięki za wczorajsze wystąpienie dla CAŁEJ GRUPY reprezentujących Obligatariuszy. Pokazaliście szanownej Prokuraturze jaka jest nieudolna gdy chodzi o jej aktywność zawodową (to inny dział/wydział inne biurko, nie ja tylko kolega, etc). Okazuje się, że jedyne co potrafią to nękać, a sami nic nie potrafią od siebie wymagać.
Powodzenia w dalszej działalności.
P.S. czapki z głowy dla ww. nie każdy umiał to zrobić.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 1 września 2019 23:52:12
Liczba wpisów: 141
[0,04% wszystkich postów / 0,29 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,245 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d