pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

poszkodowany

poszkodowany

Ostatnie 10 wpisów
@MORKA
W tej i wszystkich innych niewygodnych sprawach "władza" stosuje politykę faktów dokonanych oraz nabierania wody w usta. Jest im na rękę nie musieć tłumaczyć się z wałów oraz zajmować stanowiska w sprawie. Jeszcze by musieli swojego złajać albo nawet ukarać, a tak po problemie a ty Suwerenie martw się i walcz o swoje w nierównej walce z molochami umoczonymi w kręgach władzy.
Jeżeli ktoś uważa inaczej, zapraszam do lektury wyników głosowania nad zasadnością powołania komisji sejmowej w tej sprawie. Cały obóz władzy zagłosował jednogłośnie na "NIE". Przypominają się stare dobrze pamiętane czasy PZPR`u.

Witam Forumowiczów.
Pytania:
- udało się komuś dodzwonić do dłużnika?
- czy ktoś coś wie nt. biura we Wrocławiu bo dłużnik jak zwykle udaje idiotę milcząc?
Pozdrawiam.

@Maupa
Podzielam wątpliwości @Irpa - czy OSZUST jest wart zaufania, a może dokumenty w sposób nieoczekiwany zaginą / ulegną uszkodzeniu. Już Dłużnik pokazał się jako OSZUST, skąd pewność, że nie zrobi tego ponownie?

@morka
Należy dodać, dla jasności sytuacji, że przeprowadzona tragifarsa sądowa, w której Obligatariuszy/Wierzycieli reprezentował Kurator, który zapewniał w swych wystąpieniach, że będzie głosował za konkretnym Układem. Zagłosował zupełnie inaczej, bez umożliwienia reprezentowanym Obligatariuszom/Wierzycielom na wyłączenie się spod swojej kurateli.
Pytanie: czy to jest zgodne z prawem - pozbawienie Wierzyciela prawa wyboru formy uczestnictwa w PPU pozostawiam jako otwarte na tym forum.

I tu Leonek7 ma w 100% rację. Nic tylko walić w SP, niech odpowiada za klikę sądowo-kuratorsko-dłuzniczą. Ciekawe kto kryje się za całym tym wałem, że Władza tak bardzo obawia się wyjaśnienia Afery GetBack. Czyżby większa wpadka niż "srebrna"?

To nie jest żenujące, to jest branie współudziału w kradzieży. Pytanie czy taki proceder jest, aby sprzeczny z prawem? Po ostatnich wystąpieniach polityków i urzędników wraz z przedstawicielami stróżów prawa nam wątpliwości, czy aby jest to sprzeczne z prawem w tym państwie z papieru toaletowego.
PS. Ciekawe, co jeszcze nas czeka? Chyba już tylko nacjonalizacja! I tak to spełnią się obietnice przedwyborcze, w których to zapewniano Nas o trosce o nasze dobro?!?!? "... chcemy Waszego dobra ..."

@jenes

Czyli standard, Dłużnik nadal oficjalnie kłamie, a Nadzorca Sądowy + Sędzia +Kurator będą udawali, że nic nie wiedzieli o tym. To pytanie za co oni biorą pieniądze, za spanie, sra..., jakieś inne propozycje? Bo na pewno nie za pracę bo jej nie wykonują. A może pozwać ich za zaniechanie obowiązków, to może wezmą się do roboty. Tak jak czyni to radzio zdradzio: jak tli pod dupcią to zaraz pisze do sędziego we Wrocku o oddalenie wniosku o zwołanie ZW. To jest przykład pracusia dla organów rządowych - praca, praca jeszcze raz praca za którą r.z. bierze solidne pieniądze.

@Killabee

A czy jak zawali sprawę bank X to wypłata z BFG nie narzuca odpowiedzialności zbiorowej wobec banku Y, który też płaci do BFG. Taki to już urok BFG - odpowiedzialność zbiorowa w każdym przypadku.

@_olo_

Przypomnę szanownemu Forumowiczowi, że Operatorzy zapewne pozbyli się niewygodnych wierzytelności ale ponownie nie brali już udziału w obiegu środków. Banki zaś sprzedawały nie tylko niewygodne wierzytelności ale pociskały obligacje klientom znając ich wartość, a na dodatek udzielały kredytów GetBack`owi z wielokrotną wartością zabezpieczenia. To jak Chcesz porównywać te dwie sytuacje. To ma się jak przysłowiowy "piernik do wiatraka".

Korzystając z okazji poddaję pod dyskusję jeszcze jeden temat: czy zwrot zagrabionych środków Wierzycielom przez Dłużnika powinien nastąpić z BFG?

„Afera GetBack skalą zaniedbań władzy i stratami inwestorów kilkukrotnie przewyższa Amber Gold. PiS to afera na aferze”
www.wiesci24.pl/2020/01/09/pot...

Za swoje zaniedbania niech teraz państwo szykuje pieniądze dla poszkodowanych.

Wydaje mi się, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny jak najbardziej się do tego nadaje, bo kto jak nie banki były jednym z głównych beneficjentów tego przekrętu.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji z uzasadnieniem swojego stanowiska.
Pozdrawiam.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 19 maja 2018
Ostatnia wizyta: 4 czerwca 2020 14:37:31
Liczba wpisów: 172
[0,05% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,457 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d