pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

PiotrZ9

PiotrZ9

Ostatnie 10 wpisów
Podczas prezentacji na innovation day GPW 10 grudnia mówili że port robi zewnętrzna firma, padła nawet nazwa ale nie mogę odszukać.

Moim osobistym zdaniem podjęli taką decyzję ponieważ włączenie SoA part 1 wiązałoby się z koniecznością czasowego przesunięcia premiery na konsole. Szczególnie, że należy przyjąć, że Dodatek SoA part 1 nie jest jeszcze w pełni gotowy bo na Steam jest ponizsza informacja z 28 stycznia:

King of the Jungle (Hard) and Permadeath are not available on this mode YET! Look out for patches and updates! (SOON!)

Thank you for your support!

Stara wiadomość? Mam wrażenie, że śledzę na bieżąco wypowiedzi Panów Prezesów i nigdzie wcześniej jej nie widziałem. Na innovation day padła jeszcze informacja że konsole będą zawierały SoA part 1.

Obstawiam maksymalny peak w weekend 24.000 (tj. 20 procent więcej niż przy coop'ie). Grę ma zdecydowanie więcej graczy niż w kwietniu 2020 a wishlista ponad 1 milion.

U mnie również redukcja 98 proc.

Zaskakujące tym bardziej że Spółka oficjalnie podtrzymuje stanowisko że przydział akcji oraz ingormacja o redukcji będzie podana 29 lipca.

Jest gdzieś oficjalny komunikat o redukcji? Próbowałem znaleźć ale nic nie widzę na ich stronie i FB

Wrócę jeszcze do daty premiery trybu PvE. Spytałem Creepy czy mają już ustaloną datę na 5 września 2020. Odpowiedzieli, że takiej daty nie potwierdzają i nadal podtrzymują, że dodatek będzie dodany w 3 kwartale 2020 r.

Jeszcze mała korekta - GH na 15 a OW na 3. Na pierwszej pozycji jest tylko reklama Valve

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 3 marca 2021 11:22:07
Liczba wpisów: 10
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,706 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło