Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

dario10

dario10

Ostatnie 10 wpisów

Ponadto Pan B. ignoruje wnioski członków Rady. Dnia 5 lipca 2019 r. o godz. 15:39 złożyłem wniosek o zwołanie posiedzenia Rady Wierzycieli wraz z projektami 6 uchwał. Pan B. proponuje głosowanie w formie elektronicznej, dobrze wiedząc, że w obecnym stanie prawnym żadna uchwała w takiej formie nie zostanie podjęta. Proszę Państwa Pan B. robi sobie z nas żarty, najgorzej, że za nasze własne pieniądze...
[/quote]

Jeśli mogę prosić o wyjaśnienie:
1, dlaczego podczas głosowań w sprawie m.in. odwołania pana przewodniczącego RW nie ma kworum ?
2, o co chodzi z pisemnymi oświadczeniami, które miały być złożone do 18 sierpnia ?
Dziękuję.

Jeśli zakup nastąpił w IB/LB to prokurator nadaje status poszkodowanego przez GB czy przez IB/LB ?
Może zamiast skupiać uwagę na "meilach", któraś z życzliwych i obeznanych osób napisałaby co każdy z nas oprócz złożenia reklamacji powinien zrobić indywidualnie ? To taka prośba z mojej strony. Jak takie pismo do prokuratury powinno w ogóle wyglądać ? Co powinno zawierać ? itd. Z czym się wiąże złożenie zawiadomienia ? Ewidentnie brakuje tego typu praktycznych informacji.
Dziękuję.

maciej_61 napisał(a):
Cytat:
Na ile ta sprawa jest zbieżna z zakupem obligacji GB w IB ?

Mówiąc szczerze - nie mam zielonego pojęcia. Zafiksowany jestem na IB (jak pisałem). Wiem oczywiście że de facto państwowy Alior też handlował obligami GBK. No i sprzedawał GBK portfele długów. Parę rzeczy jest jednak pewnych. Na przykład to że Alior miał do takiej sprzedaży uprawnienia a IB/LB - nie. Dziś byłem w Millenium i oni określają fakt sprzedawania przez IB obligów jako "czarny rynek". Pewnie to korporacyjna narracja ale tak to widzą.

Jeśli KNF poszedłby tą samą drogą co w przypadku Aliora to jest dla nas szansa. To, że IB/LB nie miał uprawnień jeszcze bardziej go pogrąża.

bukos4 napisał(a):
Chciałbym Was poinformować, że Przewodniczący RW od 2 miesięcy blokuje pracę RW, poprzez niezwoływanie jej posiedzeń. Piszemy liczne monity, wnioski, przypomnienia i niestety nadal nic się nie dzieje. O sprawie jest poinformowany Sąd i też nie podejmuje żadnych działań....

I nic mu nie zrobisz, widocznie wie, że może sobie na takie zachowanie pozwolić bez żadnych konsekwencji. Czas, zmęczenie i próżny trud zrobią swoje.

maciej_61 napisał(a):
Cytat:
Trudny bòj przed Tobą. Chyba, że masz maila z informacją o lokacie, nigdy nie inwestowałeś w żaden instrument finansowy. Wtedy będzie łatwiej.

O ! Ciekawe. Czyżby IB dorobił się nowej narracji? Już nie że "tylko informowaliśmy" ale że "...nie masz pisma/maila/nagrania że proponowaliśmy lokatę - spadaj na drzewo...". Bo wszystkie argumenty jakie zawarłem w reklamacjach do nich zostały obalone przez prawomocne orzeczenie Prezesa UOKiK i w opinii RF. Co prawda ta ostatnia została wydana w konkretnej sprawie ale idealnie pasuje do mojej (i nie tylko mojej).
Tak dla ciekawości sprawdzę to. Napiszę jeszcze jedną reklamację i zobaczymy jak zareagują.

Na Alior Bank została nałożona kara 10 mln za pośrednictwo w obrocie certyfikatami funduszy WI.
Kara mogła być wielokrotnie wyższa ALE... :

Cytat za Bankier.pl
Komisja podała, że na wysokość sankcji wpłynęły działania podejmowane przez bank w celu usunięcia skutków naruszeń prawa, w szczególności działania wobec osób, które za pośrednictwem banku złożyły zapisy na certyfikaty inwestycyjne funduszy WI.

"Bank zawiera obecnie z tymi osobami porozumienia, na podstawie których odkupuje oznaczone certyfikaty inwestycyjne. Komisja wskazuje, że tego rodzaju działania budują zaufanie do podmiotów nadzorowanych jako instytucji zaufania publicznego i są pożądane z punktu widzenia ochrony interesu klientów" - napisano.

Na ile ta sprawa jest zbieżna z zakupem obligacji GB w IB ?

NerfMe napisał(a):
W sensei pośrednik pozwał Getback?

No właśnie, kto kogo pozwał ? I o co ?

bukos4 napisał(a):
ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?
Proszę o informację, czy ktoś wie co się dzieje z Panem Radosławem Barczyńskim? Prace Rady Wierzycieli są obecnie sparaliżowane, ponieważ Pan Barczyński jakby zapadł się pod ziemię. Mimo złożonych 9 czerwca wniosków, nie zwołuje posiedzeń. Nie możemy uzyskać żadnych informacji ze Spółki, a sami widzicie ile się dzieje. Środki się rozchodzą. Najpierw miały być systemy informatyczne, później zwolnienia grupowe, teraz jest Globus. A w tym wszystkim Pan Barczynski nieobecny...

Udziela wywiadu w Parkiecie...

NerfMe napisał(a):
Ta, tylko że jak widać w tym świecie żadne zasady nie obowiązują, a my tu jesteśmy z przypadku... Jeśli Abris go od początku wynajął to doradził im genialnie... A że po drodze oszukał, manipulował i okłamał kilku obligatariuszy indywidualnych to raczej żadnej spółki nie zainteresuje.. Aczkolwiek co ja tam wiem...

Z tego wszystkiego wyłania się jeden obraz... cały ten tzw. "rynek finansowy" w Pl to jest dzicz. Tu nie ma żadnych zasad. Bez żadnych problemów i w ekspresowym tempie, na podstawie sfałszowanych sprawozdań można wprowadzić piramidę finansową na giełdę i jeszcze dostać nagrodę za debiut roku. Winnych nie ma, wszyscy krystalicznie czyści i wszyscy ze statusami poszkodowanych. Od tego "rynku finansowego" trzeba się trzymać z daleka, nigdy więcej ani jedna moja złotówka już tam nie popłynie. Kosztowna to lekcja.

Ten GM to co to jest?

djwitek1973 napisał(a):
Na bankierze pisza ze powolali szkodnika na prezesa. Jesli to prawda to....

Fałszywka.
Pisze to jeden i ten sam gość.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 sierpnia 2019 11:19:51
Liczba wpisów: 40
[0,01% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,383 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d