Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

dario10

dario10

Ostatnie 10 wpisów
NerfMe napisał(a):
Ta, tylko że jak widać w tym świecie żadne zasady nie obowiązują, a my tu jesteśmy z przypadku... Jeśli Abris go od początku wynajął to doradził im genialnie... A że po drodze oszukał, manipulował i okłamał kilku obligatariuszy indywidualnych to raczej żadnej spółki nie zainteresuje.. Aczkolwiek co ja tam wiem...

Z tego wszystkiego wyłania się jeden obraz... cały ten tzw. "rynek finansowy" w Pl to jest dzicz. Tu nie ma żadnych zasad. Bez żadnych problemów i w ekspresowym tempie, na podstawie sfałszowanych sprawozdań można wprowadzić piramidę finansową na giełdę i jeszcze dostać nagrodę za debiut roku. Winnych nie ma, wszyscy krystalicznie czyści i wszyscy ze statusami poszkodowanych. Od tego "rynku finansowego" trzeba się trzymać z daleka, nigdy więcej ani jedna moja złotówka już tam nie popłynie. Kosztowna to lekcja.

Ten GM to co to jest?

djwitek1973 napisał(a):
Na bankierze pisza ze powolali szkodnika na prezesa. Jesli to prawda to....

Fałszywka.
Pisze to jeden i ten sam gość.

Visit68 napisał(a):
maciej_61 napisał(a):
Cytat:
No nareszcie ktoś kto rzeczywiście 'kuma' biznes windykacyjny.

@Maupa_w_niebieskim
Według mnie ta informacja jest tylko pozornie pozytywna. Raczej skłaniał bym się ku opinii że jesteśmy blisko scenariusza podziału GBK na "dobry" i "zły". Ten "dobry" zostanie przejęty przez Kruka a my te 20% będziemy dochodzić od tego "złego". Z CV tego gościa wynika że jest dobry w grze w takie klocki. Zresztą też z Wrocławia i pracuje (nie wiem czy jeszcze) w Kancelarii Prawnej RAVEN Krupa & Stańko Spółka komandytowa - Grupa KRUK !!!
Może "Nasz Przedstawiciel" wie coś więcej?

Sytuacja we Wrocławiu,Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie jest dużo bardziej skomplikowana. Generalnie na rynku pracy jest opinia ze pracowników i firm zaangażowanych w aferę getback się
nie zatrudnia i nie współpracuje. Powstało parę firm tworzonych przez ludzi pogetbackowych ale póki co słabiutko sobie radzą . Nie ma jeszcze też wobec nich kon kretnych działań prokuratorskich. Cała branża po aferze jest omijana przez inwestorów. Widać kompletne załamanie finansowania i wiarygodności. Natomiast widać ze na rynku pojawiają się fundusze chcące kupować przecenione wierzytelności i będą szukać do tego serwiserów. W tym bym upatrywał pewnej drogi przetrwania firmy na rynku. Obawiać się jedynie należ niskiej wiarygodności samej firmy oraz jej właściciela.

Mój pogetbackowy dyrektor oddziału opisuje czym się kieruje w swojej nowej pracy... oczywiście jest to etyka w biznesie, zaufanie klientów, bezpieczeństwo powierzonych oszczędności itd. Liar

A jakiś pionek może posiedzi kilka lat...tak się robi biznesy i fortuny w PL...rynek regulowany, środek Europy, pędząca gospodarka, świetne ratingi,
Są już następni, ZM Henryk Kania, ponad 800 mln długu i ucieczka pod ochronę sądu...24 fundusze inwestycyjne mają ich papiery...

Getback przestrzelił z tymi 25%... zaproponowaliby 5% to przeszłoby im to równie gładziutko...
a my się mamy cieszyć bo przecież moglibyśmy dostać zero.

Niewiele ale zawsze coś i może pojedynczym osobom pokrzywdzonym się uda.

www.rmf24.pl/fakty/polska/news...

maciej_61 napisał(a):
No fakt. To są powody dla których powinien iść siedzieć zamiast Kondzia i ..... nooo takiego innego Pana....

A ten inny Pan, najważniejszy, nie został nawet przesłuchany.

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
I coś dla śledzących losy Idea Banku - p. Daniluk który dopiero co publicznie dawał do zrozumienia, że Idea Bank też poniósł szkodę właśnie ewakuował się z tej tonącej łajby
biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...
Zarząd Idea Bank S.A. z siedzibą w Warszawie _"Emitent"_ informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 31 maja 2019 r. rezygnacje z pełnienia funkcji Członków Zarządu Emitenta złożyli: Pan Tomasz Górski, Pan Piotr Petelewicz oraz Pan Dariusz Daniluk. Rezygnacje zostały złożone ze skutkiem na dzień dzisiejszy. Nie zostały podane powody złożenia rezygnacji.

Do tego brak zgody Knf-u na połączenie z Getinem i brak wiążących ofert dokapitalizowania od inwestorów.

I jeszcze jedno,
do czego będzie potrzebna RW po zatwierdzeniu układu ?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2019 00:13:19
Liczba wpisów: 33
[0,01% wszystkich postów / 0,16 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,416 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d