Prośba o wypełnienie ankiety - Ankiety i Konkursy - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Prośba o wypełnienie ankiety

etty
Wpisów: 1
Wysłane: 10 listopada 2017 14:44:23
Hej, mała prośba - wypełnijcie ankietę. Jest ona dość krótka i w przyjaznej tematyce prezentów. To na prawdę chwila(około 3 minuty), a Wasza opinia bardzo mi się przyda. Jeśli możecie to podeślijcie ją gdzieś. Byłbym bardzo wdzięczny.
Ankieta
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
Edytowany: 10 listopada 2017 14:44

Lukass1212
Wysłane: 17 stycznia 2018 11:26:43
Witam wszystkich, bardzo proszę o poświęcenie 5 min na wypełnienie ankiety na temat technicznych i ekonomicznych możliwości pozyskiwania energii odnawialnej. Wasze odpowiedzi bardzo mi pomogą.
Z góry dziękuje za wypełnienie :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEFgU4QCY1ghBKBaY0AubX6H4MG2goNMNAd4f1XVaEAeqFPA/viewform

AliCh
Wpisów: 2
Wysłane: 22 stycznia 2018 12:35:05
Witam serdecznie

Zwracam się z gorącą prośbą o poświęcenie kilku minut wolną chwilą na wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety skierowanej do właścicieli firm, prezesów, osób zrządzających finansami w przedsiębiorstwach, która ze względu na zapewnienie pełnej anonimowość respondentów znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.survio.com/survey/d/Y9D6Q7H5A9O1V8X9F

Niniejsza ankieta skierowana jest do przedsiębiorców i stanowi część moich badań naukowych dotyczących ich opinii na temat polskiego systemu podatkowego. Ma na celu zbadanie opinii i przedsiębiorców na temat ryzyka podatkowego i stosowania optymalizacji podatkowej oraz postrzegania zagadnienia w ich świadomości. Temat pracy stanowi: „Optymalizacja podatkowa a unikanie opodatkowania”.

Wyniki badania ankietowego przedstawione zostaną jedynie w postaci zbiorczych opracowań z wykorzystaniem metod statystycznych przeznaczone tylko i wyłącznie do celów naukowych.

Liczę ogromnie na wyrozumiałość i poświęcenie odrobiny czasu na wsparcie mojego badania. Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety, gdyż jest ona nieodłącznym elementem badania do mojej pracy magisterskiej.

Z góry serdecznie dziękuję

Dagget
Wysłane: 19 listopada 2018 13:47:26
proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. proszę o kreowanie się na młodego bezdzietnego kawalera z dużego miasta https://goo.gl/forms/aoSaAfYq2Ami9Q393

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość