pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

abaton

abaton

Ostatnie 10 wpisów
Dzisiaj promocja Anomaly na Steam. Kto jeszcze nie grał to ma okazję.

store.steampowered.com/app/912...kliknij, aby powiększyć

No nie żartuj ja się nie ma do spółki, to właśnie rynek reaguje na to co się dzieje w spółce.

Gadu gadu tak tu radośnie a właśnie padło wsparcie na 12. Podejrzewam ze będzie teraz jazda i dobrze będzie jeśli po równi pochyłej.


Ja bym się tym nie martwił obecnie kupiło akcji dużo ludzi którzy się rzucili tylko na wzrosty. Zero podstawowej wiedzy i panika w oczach. Na forum bankiera ktoś się pyta kiedy się skończą PDA :)
Żeby dobrze było większość odpadnie i pogłębi spadki. Trochę szkoda że tracą na własne życzenie. na forach znowu ktoś na siłę nagania na spadki.

Nieźle to wygląda :)


kliknij, aby powiększyć


media.netpr.pl/pr/180563/smt-s...


Cytat:

SMT Software: raport roczny za 2010 r. i plany strategiczne na rok bieżący
SMT Software, software house z Wrocławia notowany na NewConnect, przy okazji publikacji wyników za rok poprzedni podał również informacje na temat strategii na rok 2011.

SMT Software zakończyła rok 2010 wartością przychodów ze sprzedaży netto na poziomie 18,16 mln PLN, co stanowiło wzrost o 78% w stosunku do przychodów zrealizowanych w 2009 (10,20 mln PLN). W 2010 roku spółka osiągnęła dwukrotnie wyższy zysk netto niż w roku poprzednim: 2010 (2,70 mln PLN), 2009 (1,36 mln PLN). Zarząd SMT Software planuje w 2011 roku utrzymać intensywny rozwój organiczny spółki poprzez kontynuację inwestycji rozpoczętych w 2010 roku.

Już niedługo uruchomiony zostanie serwis internetowy Traffic Info Sp. z o. o., której jedynym właścicielem jest SMT Software. Usługa TrafficInfo skierowana będzie do indywidualnych użytkowników Internetu, urządzeń przenośnych typu telefony, smartfony, tablety i będzie polegała na dostarczeniu w czasie rzeczywistym informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu drogowym.

Obecnie trwają również końcowe prace nad systemem do internetowej rezerwacji podróży skierowanym do klienta biznesowego. Zadaniem aplikacji iAlbatros jest wsparcie klientów korporacyjnych w organizacji pobytów ich pracowników w hotelach podczas podróży służbowych. Aplikacja dostępna w modelu SaaS (Software as a Service) na początku będzie obsługiwać proces rezerwacji hoteli, w przyszłości planowana jest również obsługa linii lotniczych i kolejowych oraz wynajem samochodów. Zarząd SMT Software spodziewa się, że spółka iAlbatros S.A. założona pod koniec 2010 r. odnotuje pierwsze przychody już w III kwartale 2011.

„W tym roku spodziewamy się zwiększenia udziału SMT Software w realizacji dużych dedykowanych systemów informatycznych o znaczącym budżecie, na temat których prowadzimy obecnie zaawansowane rozmowy.” - powiedział Sebastian Łękawa, Prezes Zarządu SMT Software S.A. – „Planujemy również systematyczny rozwój działu SMT Mobile w związku ze wzrostem liczby zapytań dotyczących usług i aplikacji mobilnych.”

SMT Software dąży do bycia jednym z czołowych dostawców usług outsourcingu zespołów programistycznych w Polsce i planuje intensyfikację sprzedaży usług leasingu pracowniczego dla dużych organizacji w kraju i za granicą (zwłaszcza w Holandii). W planach na rok 2011 jest również pozyskanie nowych projektów z dziedziny GIS w ramach zamówień publicznych. Spółka będzie skupiać działania sprzedażowe na zbudowanych w ciągu ubiegłych dwóch lat centrach kompetencyjnych: systemach dla branży finansowej oraz dla branży logistycznej. Oczekiwane są również sukcesy rynkowe w związku z wprowadzeniem do oferty wdrożeń rozwiązania klasy CMS duńskiej firmy Sitecore.

SMT Software to innowacyjny software house, który projektuje i dostarcza aplikacje dla biznesu oraz świadczy usługi outsourcingu programistycznego. Obecnie zatrudniając przeszło 200 pracowników SMT Software posiada 5 oddziałów w Polsce i jeden w Holandii. Już w marcu w Katowicach zostanie uruchomiony szósty oddział SMT Software.


http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/492362,holding_adv_chce_przejac_studio_3d.html

Cytat:


Holding ADV chce przejąć studio 3D


Holding ADV jest bliski przejęcia studia 3D Xantus z Wrocławia. Firma ma na swoim koncie współpracę przy takich produkcjach, jak Dublerzy, Ranczo czy Usta,Usta.

Mogę powiedzieć, że jesteśmy zainteresowani przejęciem studia 3D i prowadzimy w tej sprawie negocjacje – powiedział „DGP” Konrad Pankiewicz, wiceprezes i współzałożyciel Grupy ADV.
Popularne aplikacje

Pankiewicz podkreśla, że przejęcie 3D wpisuje się w strategię rozwoju holdingu na mobilnym rynku telefonów komórkowych i tabletów, a także przygotowywanego na te urządzenia oprogramowania. Część aplikacji jest płatna; wśród najbardziej popularnych są gry, aplikacje edukacyjne, komunikacyjne, słowniki, a także pomagające w zarządzaniu czasem i produktywnością.

Według firmy MarketsandMarkets w ubiegłym roku globalny rynek aplikacji wart był 6,8 mld dolarów. Za pięć lat jego wartość wzrośnie do 25 mld dol.

– Wykorzystując wszystkie spółki w grupie i studio 3D, chcemy stworzyć ofertę przeznaczoną na urządzenia mobilne, w tym na smartfony i tablety. Będą to zarówno gry, filmy i seriale, ale także aplikacje edukacyjne. W ciągu sześciu miesięcy chcemy ruszyć z ich sprzedażą globalnie na smartphone’ach i tabletach z systemami Apple iOS, Android, Symbian i Windows7 – zapowiada Pankiewicz.
Na rynek główny

W skład wywodzącego się z Wrocławia holdingu wchodzą m.in. spółka SMT Software, pracująca przy rozwoju wyszukiwarki Bing Microsoftu, domy mediowe Codemedia i Mediasense, a także agencja interaktywna Adv.pl, odpowiedzialna m.in. za kampanię reklamową TP „Serce i Rozum” w internecie. Holding działa również na rynku e-commerce – rozwija portal Poznajomosci.pl.

Spółka jest notowana na New Connect, ale planuje wejście na rynek główny. Stanie się to, jak tylko Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdzi prospekt emisyjny.

Holding zakończył ubiegły rok z 53 mln zł przychodów i 2,5 mln zł zysku.Dobre wyniki za IV kwartał
www.newconnect.pl/index.php?pa...

Można poczytać trochę aktualności

en-gb.facebook.com/SMTSoftware...

Raport miesięczny za grudzień 2010

www.newconnect.pl/index.php?pa...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 17 października 2009
Ostatnia wizyta: 28 grudnia 2011 17:21:15
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,692 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d