pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ltxx

ltxx

Ostatnie 10 wpisów
Witajcie,

Czy ktoś z Was wie dokładnie co stanie się z FPKOZ08 ? Jak traktować ostatnią ujemną bazę pomiędzy PKOBP a FPKO? Czy 1,5zł różnicy jest wląsnie tego odżwierciedleniem?
Jak to przeliczyć w kontekście wielkości emisji i spodziewanej wartości prawa poboru np. przy cenie emisyjnej 17-20zł?

Będę wdzięczny za wyjaśnienia

pozdrowienia
Leszek

Bardzo dobra i solidna spółka. Bessę przeżyła bez większych trudności, a już 2-3 miesiące po ogólnym dole pobiła swoje historyczne maksyma. W stały sposób zwiększają przychody i zyski. - zobaczcie dzisiejszy raport !!!!
Branża bardzo perspektywiczna. Ceny prądu i ciepła będą rosnąć. Głęboko wierzę że po hossie IT i nieruchomościowej czas na hossę energetyczną....

Problemem jest natomiast płynność. Nie ma możliwosci ustawienia stopa bo praktycznie natychmiast zwali się kurs na dolne widły.....Spółka dla cierpliwych średnio i długodystansowców.

Domykając wątek TS-topa polecam link dla tych co mieli problemy ze zrozumieniem [ ja np. miałem - i poniższy tekst całkowicie mnie oświecił...]
akson.sgh.waw.pl/sknrk/pliki/S...

...a immo mam od 1,5 roku gdy uznałem że cena 22zł jest okazją po spadku z 40zł.....
...gdyby nie uśrednianie ceny podczas bessy pewnie nie byłbym dzisiaj tak zadowolony....

Taką metodę "rewaluacji" aktywów Astarta stosuje od samego początku istnienia na GPW. Jest to moim zdaniem zrozumiałe bo np. sadząc buraki ponosisz tylko koszty i czekasz......przychody przyjdą gdy zbierzesz plony i wtedy kosztów niemal nie będzie.....

...przecież to sprawca tego całego wybicia górą.......duża strata ale mniejsza niż spodziewał się rynek i pyk do góry...

bB86 napisał(a):
SlawekW napisał(a):

A dostepne od rana.

jak dostepne to pewnie widziane przez wiekszosc zainteresowanych ;)

tycoon napisał(a):
ja wybralem prosiaczka na dzis...ale ladnie pofruneliscie. Obyscie ta luke bessy zaspawali od 10 do 11. Udanych lotow!

Ważna jest nie lukka bessy 10-11zł tylko 2,82-3,04EUR w Wiedniu. U nas ze względu na animatora kurs w prostej lini zależy od kursu w wiedniu razy EUR/PLN.... Czyli luka przy EUR/PLN =4,1 wynosi 11,5---12,04zł

pozdro

Pamiętajcie że dzisiaj jest ogłoszenie wstępnych wyników za poprzedni rok finansowy który kończyl się 30.04.2009........
To może być gra pod wyniki, reakcja na kontrolowany przeciek który wcale nie musi być prawdziwy....... i oba kierunki są otwarte....

A macie jakąś ciekawą austryjacką stronę gdzie te wyniki mogą się pojawić jako pierwsze?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 5 listopada 2016 09:55:39
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,343 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,66% +27 732,30 zł 47 732,30 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d