pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marcinstezala12

marcinstezala12

Ostatnie 10 wpisów
Można prosić o analizę raportu półrocznego ?

W takim razie coś tu nie gra.

Wynik porównywalny rdr. (wzrost o 3,3%) Mimo sporego spadku w segmencie aluminiowym, wynikajacego z przestoju w ramach modernizacji które maja zagwarantować lepsze marże.
W pozostałych segmentach same wzrosty.

Według mnie utrzymanie wyniku mimo przestoju najważniejszego segmentu, który od teraz ma jeszcze więcej zarabiać świadczy o sile spółki.

Do tego:
"Grupa wygenerowała 71,7 mln zł gotówki z działalności operacyjnej wobec 6,1 mln rok wcześniej." To chyba też świadczy o sile.

Jedynie czego nie rozumiem to czemu "zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej skurczył się o ponad 16 proc., do 32,1 mln zł." ?
Może w tym tkwi odpowiedź, dlaczego mimo tylu faktów kurs przez spory czas ostro spadał i nadal jest stosunkowo niski

I chyba z dniem dzisiejszym ten potencjał techniczny się uaktywnił :)Ponieważ nie doszukałem się żadnych danych fundamentalnych tyczących spółki, które mogłyby odpowiadac za taki wzrost

Również obserwuję od pewnego czasu. Czyżby wykres zaczynał mówić, że prawie półroczny trend spadkowy został dziś przełamany ?
Poza tym z tego co widzę, to 5 letnia linia trendu wzrostowego została utrzymana 31lipca.
Czy któryś z techników mógłby się wypowiedziec na ten temat ?

Chciałbym zapytać techników co sądzą o obecnej sytuacji, którą na wykresach przedstawia HAWE. Ja tutaj widzę wybicie z 9 miesięcznego kanału spadkowego. Okazja i sygnał do wzrostów ?

Giełda wskazuje na kryzys w branży górniczej. Świetnym przykładem jest NWR.
Myślę, że warto byłoby zacząć przyglądać się spółką z tej branży. Zgodnie z maksymą "kupuj kiedy inni sprzedają". Co o niej myślicie?
I pytanie do prowadzących forum. Czy istnieje możliwość omówienia bieżącego raportu NWR ?

Czy można prosić o omówienie raportu skonsolidowanego za I kwartał, który dziś się ukazuje ?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 1 grudnia 2014 14:55:42
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,362 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło