pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marcjusz

marcjusz

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
HENRY Wysłane: 8 czerwca 2009 23:27:26

owner napisał(a):
ceny węgla ładnie rosną a dzisiejszy spadek pod wpływem szerokiego rynku i przy malutkim obrocie. patrząc na tranzakcje wysypywała się drobnica. jestem pozytywnej myśli.
Tez jestem tego zdania ,mi tam cierpliwosci jeszcze pozostało dosyc duzo,sporo tez dobrałem,wiec nie zamierzam wychodzic ponizej 25.Bedzie dobrze,tylko chyba faktycznie chca wywalic drobnice i na północ-obym sie nie mylił.No oczywiscie jakas fatalna wiadomosc i totalna zwała szerokiego rynku nie oszczedzi NWR,chociaz napewno dotknie ja w mniejszym stopniu,ale to juz "wrózenie z fusów".wave

Mam nadzieję, że wszyscy mamy rację oczekując odbicia w górę. Ja wsiadłem powyżej 16pln i wczoraj jeszcze dobrałem. Mam nadzieję, że pójdzie na północ tak jak wskazywałyby wszystkie znaki "na niebie i ziemi" :)

Bank Millennium planuje, że na koniec 2009 roku jego ROE netto wzrośnie do 20 proc., a wskaźnik kosztów do dochodów spadnie do 55 proc. - poinformował bank w komunikacie.

Bank podał, że w obszarze bankowości detalicznej planuje mieć do końca 2009 roku 1,2 mln aktywnych klientów oraz 6 proc. udziału w rynku funduszy inwestycyjnych. W obszarze kredytów detalicznych Bank Millennium planuje osiągnięcie 12 proc. udziału w rynku kredytów hipotecznych pod względem wartości portfela kredytów i 8 proc. udziału w rynku kart kredytowych pod względem liczby kart.

Bank chce mieć 8 proc. udział w rynku kredytów detalicznych. W obszarze bankowości przedsiębiorstw bank planuje pozyskiwać rocznie 1500 nowych klientów z segmentu MŚP. Chce zwiększać przychody netto w bankowości przedsiębiorstw o 20 proc. i planuje osiągnięcie 7 proc. udziału w rynku w sprzedaży leasingu ruchomości.

Bank planuje także zintensyfikować rozwój sieci placówek. Do końca 2009 roku chce otworzyć dodatkowe 100 oddziałów, w stosunku do pierwotnie deklarowanej liczby 160-ciu placówek.

"Zwiększone cele programu ekspansji są rezultatem lepszych od spodziewanych wyników bieżącego programu rozbudowy sieci oddziałów oraz rosnącego potencjału polskiego sektora bankowego" - napisano w komunikacie.

(PAP)

Brzmi chyba dość obiecująco.

Co się dzieje z tą spółką. Dlaczego tak leci w dół ???

Spadek rzeczywiście trudno wytłumaczyć. Odnośnie wyników spółki :

Raport bieżący 24/2009

Zarząd PZ CORMAY S.A. przesyła do publicznej wiadomości informacje, że skonsolidowane przychody Spółki w pierwszym kwartale roku 2009 przekroczyły 8.707 tys. PLN i były wyższe o 45 % niż w analogicznym okresie roku 2008. Emitent notuje zwiększenie przychodów na wszystkich podstawowych rynkach zbytu. Główne rynki to Polska, Rosja , Turcja, Ukraina, Rumunia i Białoruś.
W ocenie Zarządu obecna, ponadprzeciętna dynamika wzrostu przychodów jest wynikiem dynamicznej ekspansji krajowej i eksportowej. Spółka poszerza rynki zbytu we wszystkich segmentach oferowanych produktów w dziedzinie diagnostyki IN VITRO. W pierwszym kwartale zrealizowano również pierwsze dostawy na nowych rynkach takich jak Kazachstan, Malezja i Maroko. Firma rozwija się również dzięki nowej generacji odczynników do hematologii i biochemii opracowanych przez własny dział badań i rozwoju.
Spółka realizuje wyższe przychody w eksporcie pomimo zaostrzonych warunków handlowych oferowanych dystrybutorom, wprowadzonych w związku z globalnym kryzysem finansowym.

Wzrost przychodów Spółki PZ CORMAY S.A. w PLN - wzrost o 44% rdr
Sprzedaż Krajowa Spółki PZ CORMAY S.A. w PLN - wzrost o 26% rdr
Sprzedaż Eksportowa Spółki PZ CORMAY S.A. w PLN - wzrost o 56% (w EUR - wzrost o 22%) rdr

Wzrost przychodów Spółki zależnej KORMIEJ RUSŁAND S.A.Z. w RUB - wzrost o 39% ( w PLN - wzrost o 46% ) rdr
Wzrost przychodów Spółki zależnej KORMEJ DIANA Sp. z o.o. w BYR - wzrost o 12% ( w PLN - wzrost o 27% ) rdr

kom espi mra

Depesza pochodzi z Serwisu Ekonomicznego PAP z 28.04.2009 14:11

Wygląda to korzystnie.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 11 stycznia 2010 16:48:59
Liczba wpisów: 5
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,695 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,55% +33 509,13 zł 53 509,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło