Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1fast1

1fast1

Ostatnie 10 wpisów
"Jerzy Pruski w rozmowie z "Pulsem Biznesu" podkreśla, że bank już rozliczył się z przeszłości, a winni ponieśli konsekwencje."
Nic dodać, nic ująć.

Żródło:
businessinsider.com.pl/firmy/z...

Dla klientów (w tym przypadku obligatariusza GetBack), którzy zostali skutecznie namówieni przez przedstawicieli LB lub IB jest korzystny tzw. istotny pogląd wydany przez Rzecznika Finansowego w sprawie przeciwko Idea Bank. To jest chyba pewien przełom dla pokrzywdzonych. Czyżby światełko w tunelu ?

Żródło: law24.pl
law24.pl/wp-content/uploads/20...

jenes napisał(a):
dario10 napisał(a):
A jak wygląda aktywność grupy z fejsa ? nie mam tam konta, też nastała cisza ?

Skupiają się na wyszukiwaniu bankierow, ktorzy namowili ich na obligacje GB ......

Chętnie też bym się przyłączył do grupy poszukującej mojego prywatnego super doradcy, który tak cudownie zmienił moje życie. Niestety, ale na grupie FB trzeba mieć jedno właściwe zdanie zgodne wiadomo z kim a mnie akurat nie jest z tym po drodze.

Mheavydrumm napisał(a):
Z forum Bankiera:
Cytat:
"Byłem dzisiaj w sądzie. Zadałem w Biurze Podawczym dwa pytania:
1. Ile wpłynęło pism w sprawie ZW getback 22-01=19? Odp. Nie wolno nam odpowiadać na to pytanie.
2. Do kiedy można składać Zastrzeżenia do głosowania na ZW 22-01-19? Nie wiemy, proszę pójść do sekretariatu wydziału p.112.
Poszedłem. odp. na 1, - do nas nic nie wpłynęło. 2. Nie wiemy. I skierowano mnie do naczelnika wydziału. Na 1. odpowiedział: dwa. Na 2. odpowiedział: 7 dni czyli do piątku. Chyba 7 dni roboczych powiedziałem. Nie! Do piątku w tym tygodniu. Wolno Wam składać tylko Zastrzeżenia.
Wszyscy mamy pretensje do PiS, że mruży oczy na aferę getback. A czym jest wysłanie dwóch zamiast 150 pism (od osób obecnych) pt. "Zastrzeżenia" do sądu w sprawie przebiegu ZW 22-01-19? Jeśli 100% obecnych na ZW nie zareaguje na tę farsę, to przegraliśmy".

W związku z tym, apeluję o wysyłanie najpóźniej do piątku zastrzeżeń przeciwko układowi. Jeśli nie chcemy być okradzeni do zera, złożenie zastrzeżeń jest obowiązkiem każdego wierzyciela ! Jeszcze jest szansa żeby wziąć sprawy w swoje ręce !
Jestem gotów na priv dać każdemu zainteresowanemu do wykorzystania tekst zastrzeżeń, które przygotowałem i jutro będę wysyłał do sądu.

Proszę o tekst zastrzeżeń, chętnie wyślę.

Takie coś od kuchni do poczytania w wolnej chwili.
businessinsider.com.pl/finanse...

Mocniejszy mechanizm kar ma UOKiK.

Maksymalna wysokość kary, jaka może zostać nałożona na przedsiębiorcę, wynosi 10% za każde naruszenie, obrotu osiągniętego przez niego w roku obrotowym poprzedzającym rok wydania decyzji. I co najważniejsze konieczność usunięcia skutków naruszenia, co dla nas ma kolosalne znaczenie, bo wtedy kara wpływa do budżetu państwa a poszkodowani mają duże szanse na odzyski.

RF może nałożyć do 100tys. kary - co to jest dla banku ? Nic. Kara wpływa do budżetu państwa a klient nadal ma 0 (zero) odzysku no i może lepsze samopoczucie.

Czy ktoś słyszał, widział p. Radosława Barczyńskiego?
Dobrze by było jakby zajął stanowisko w sprawach opisywanych w liście od p. Pawła.
Znamy jednostronne stanowisko, które może powodować wyciąganie być może pochopnych wniosków.

Panie Radku czekamy na komentarz.

Okręt tonie to i szczury uciekają.

Może nie opłacili abonamentów, albo zgasili światło d'oh!

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 18 sierpnia 2019 01:26:41
Liczba wpisów: 21
[0,01% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,377 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d