pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

karolzzr

karolzzr

Ostatnie 10 wpisów
ekipaholding.pl/2021/04/aktual...

popyt na te lody, zwłaszcza ze strony dzieci i młodzieży, „zmusił” firmę Koral do uruchomienia dodatkowej linii, która już od przyszłego tygodnia wydatnie zwiększy moce produkcyjne i pozwoli wytwarzać ok. 1 mln. sztuk lodów na dobę.

Szał na lody „ekipa” przerósł najśmielsze oczekiwania producenta, który jasno stwierdza, że sprzedają się one co najmniej 300% lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii tej firmy.

EKIPA SA ma w planach długofalową współpracę z KORALem, podejrzewam że więcej informacji pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Mr Beast udowadnia że z sukcesem można przekuć popularność z YT na inne biznesy. Otworzył sieć burgerowni z jego autorskimi burgarami, a dziś ta sieć ma już ponad 400 lokalizacji.

kliknij, aby powiększyć

Nie chodzi mi po porównanie bezpośrednie Mr Beasta do Friza, bo to nie ma sensu, ale chodzi głównie o to jak z głową można wykorzystać popularność to zarabiania prawdziwych dużych pieniędzy.
Na ten moment EKIPA skromnie pokazuje się na ofercie lodów KORAL.

Z innej beczki - ich hit 3KIPA ma juz 18 mln wyświetleń, a mineło dopiero 9 dni.
FRIZAWKA - zamknięta grupa na fejsbuku ma liczbę 33 tys zagorzałych fanów EKIPY.

W niedziela padła oficjalna informacja o przejęciu BBA przez EKIPĘ SA, spółkę której założycielem jest Karol Friz Wiśniewski. Obroty na spółce od kilku dni sa wysokie, co pokazuje spore zainteresowanie inwestycją w EKIPĘ. Najbliższy plan spółki to wydanie płyty muzycznej, która na pewno pojawi się na półkach w empiku. Ich utwórz sprzed roku "EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY (Official Music Video)" ma w tym momencie 60 mln odsłon. W planach też 2 gry we współpracy ze spólka TBULL.
Zapraszam do dyskusji ;)

Obawiam sie mocno spadająca ocena na steam (obecnie 69%) spowoduje poranne spadki na kursie. Na ratunek musi przyjśc tylko mega info o sprzedazy preorderów i sprzedazy w pierwszym dniu od premiery.
Ale ja sie mimo wszystko ciesze, bo 90% negatywnych ocen wynika z niedopracowania gry pod względem technicznym a nie jej wartości !!

Moderator:
To nie jest właściwe miejsce na tego typu wpisy, zapraszam do działu Indywidualne Kroniki Giełdowe

krewa, można prosić o możliwy scenariusz ? Twoj z 17.02 zrealizował się niemalbezbłędnie.

Od jutra w Polsce podwyżka cen produktów KFC, Pizza Hut, Burger King, Amrest podnosi ceny ;) Zyski w góre, bo sprzedaż z tego tytułu nie spadnie.

ps. nie pytajcie skąd to wiem, info potwierdzone.

Czy ktoś z forumowiczów wie kto jest dostawcą paneli dla Orlenu ? Jeśli Orlen zdecyduje o instalacji panli na każdej stacji to mamy kontrakt życia dla producenta.

www.cire.pl/item,198479,1,0,0,...

Wszystkie znaki na niebie mówią że gra będzie hitem, to da sie wyczuć. Gra może okazać się przełomem dla gier gatunku Action-RPG przez wprowadzone nowe rozwiązania których nigdy nie widzieliśmy w grach. CD Projekt może wskoczyć do globalnej ekstraklasy jeśli CP2077 sprosta wymaganiom wybrednych fanów gier komputerowych :D Ja czuje że będzie naprawde dobrze i CD Projekt dowiezie gre które okaże sie spektakularnym sukcesem. Z perspektywy czasu cieszę się że przesuneli mocno termin by dopieścić grę

Kolejny dobry news, foodcourty w galeriach otwarte na takich samych zasadach jak ogródki polowe :P info potwierdzone przed chwila przez kolege który jest menagerem KFC w jednej z galerii. hello1 hello1 hello1

krewa napisał(a):
A jak to się ma do informacji oficjalnej?
Cytat:
Od 4 maja galerie handlowe będą otwarte, jednak zarówno strefy rekreacyjne, jak i część restauracyjna (tzw. food court) będą nadal zamknięte.

Wygląda na to że komunikaty przekazywane nam z konferencji rządu są nieprecyzyjne, wczoraj przeszukałem pół internetu i nie ma żadnej wzmianki dotyczącej zakupów na wynos w punktach gastronomicznych w galeriach. Wiadomo że to nie to samo co kupić i zjeść na miejscu przy stoliku ale czuje ze jest to kolejny duży krok milowy dla kursu akcji.

Czy ktoś tu żyje ? ;)))) Mam dobrą informacje dla osób którzy posiadają akcje EAT. Od poniedziałku otwierają sie wszystkie punkty Amrestu w galeriach w Polsce, informacja od kolegi który jest menadżerem w jednej z galeriowych restauracji :)))) Poniedziałek może być pięknym dniem hello1

strefainwestorow.pl/wiadomosci...

w kolejnych tygodniach może pojawić się dogodna okazja do zajęcia pozycji :) Spółka genialna na long

Na kolejną grę też przyjdzie czekać pięć lat?

Serio aż tak niedoceniasz naszego potentata ? Serio myślisz że spółka nie ma planów na kolejne lata po premierze CP2077 ? Oni po prostu tego nie mówią z prostych przyczyn które zrozumie każdy ogarnięty inwestor w sektorze. Spółka cały czas się rozwija i ja osobiście wierzę że jeszcze w kolejnej dekadzie spółka będzie na tyle duża że będzie wydawać duże i jakościowe gry co rok/dwa lata na wszystkie możliwe platformy (PC/XBOX/PS/SWITCH/MOBILE)

Ja uważem że PPK jest ok, długo nad tym myślałem, ale ostatecznie uznałem że tego typu forma oszczędzania jest po prostu spoko, o ile Państwo za 10-15 lat (a może i wcześniej) nas nie wyru..a ... :)
Śmieszy mnie jedynie obligatoryjna kwota wpłacona przez Państwo - 250 zł na początek i 240 zł rocznie - przecież za 15 lat te 240 zł będzie warte tyle co nic.

Ekspansja Columbusa ? Spółka z Krakowa a oferty pracy na Monterów instalacji i Asystentów juz pojawia się w Tarnowie i okolicznych miastach. Do siedziby do Krakowa również 6 poszukiwanych pracowników na stanowiska specjalistyczne. Bieżąca korekta wygląda na większą realizację zysków, myślicie że stopniowo akumulacja tego waloru ma sens ?

A ja nie będę płakał jako akcjonariusz jeśli premiera będzie miała miejsce wraz z premierą nowej generacji. Np jako gra dołączona do zestawu.

Te wyniki są dosłownie bez znaczenia, jednak dobrze że są lekko powyżej konsensusu

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 22 czerwca 2021 19:58:01
Liczba wpisów: 65
[0,02% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,343 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,25% +33 649,63 zł 53 649,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło