pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

karolzzr

karolzzr

Ostatnie 10 wpisów
krewa, można prosić o możliwy scenariusz ? Twoj z 17.02 zrealizował się niemalbezbłędnie.

Od jutra w Polsce podwyżka cen produktów KFC, Pizza Hut, Burger King, Amrest podnosi ceny ;) Zyski w góre, bo sprzedaż z tego tytułu nie spadnie.

ps. nie pytajcie skąd to wiem, info potwierdzone.

Czy ktoś z forumowiczów wie kto jest dostawcą paneli dla Orlenu ? Jeśli Orlen zdecyduje o instalacji panli na każdej stacji to mamy kontrakt życia dla producenta.

www.cire.pl/item,198479,1,0,0,...

Wszystkie znaki na niebie mówią że gra będzie hitem, to da sie wyczuć. Gra może okazać się przełomem dla gier gatunku Action-RPG przez wprowadzone nowe rozwiązania których nigdy nie widzieliśmy w grach. CD Projekt może wskoczyć do globalnej ekstraklasy jeśli CP2077 sprosta wymaganiom wybrednych fanów gier komputerowych :D Ja czuje że będzie naprawde dobrze i CD Projekt dowiezie gre które okaże sie spektakularnym sukcesem. Z perspektywy czasu cieszę się że przesuneli mocno termin by dopieścić grę

Kolejny dobry news, foodcourty w galeriach otwarte na takich samych zasadach jak ogródki polowe :P info potwierdzone przed chwila przez kolege który jest menagerem KFC w jednej z galerii. hello1 hello1 hello1

krewa napisał(a):
A jak to się ma do informacji oficjalnej?
Cytat:
Od 4 maja galerie handlowe będą otwarte, jednak zarówno strefy rekreacyjne, jak i część restauracyjna (tzw. food court) będą nadal zamknięte.

Wygląda na to że komunikaty przekazywane nam z konferencji rządu są nieprecyzyjne, wczoraj przeszukałem pół internetu i nie ma żadnej wzmianki dotyczącej zakupów na wynos w punktach gastronomicznych w galeriach. Wiadomo że to nie to samo co kupić i zjeść na miejscu przy stoliku ale czuje ze jest to kolejny duży krok milowy dla kursu akcji.

Czy ktoś tu żyje ? ;)))) Mam dobrą informacje dla osób którzy posiadają akcje EAT. Od poniedziałku otwierają sie wszystkie punkty Amrestu w galeriach w Polsce, informacja od kolegi który jest menadżerem w jednej z galeriowych restauracji :)))) Poniedziałek może być pięknym dniem hello1

strefainwestorow.pl/wiadomosci...

w kolejnych tygodniach może pojawić się dogodna okazja do zajęcia pozycji :) Spółka genialna na long

Na kolejną grę też przyjdzie czekać pięć lat?

Serio aż tak niedoceniasz naszego potentata ? Serio myślisz że spółka nie ma planów na kolejne lata po premierze CP2077 ? Oni po prostu tego nie mówią z prostych przyczyn które zrozumie każdy ogarnięty inwestor w sektorze. Spółka cały czas się rozwija i ja osobiście wierzę że jeszcze w kolejnej dekadzie spółka będzie na tyle duża że będzie wydawać duże i jakościowe gry co rok/dwa lata na wszystkie możliwe platformy (PC/XBOX/PS/SWITCH/MOBILE)

Ja uważem że PPK jest ok, długo nad tym myślałem, ale ostatecznie uznałem że tego typu forma oszczędzania jest po prostu spoko, o ile Państwo za 10-15 lat (a może i wcześniej) nas nie wyru..a ... :)
Śmieszy mnie jedynie obligatoryjna kwota wpłacona przez Państwo - 250 zł na początek i 240 zł rocznie - przecież za 15 lat te 240 zł będzie warte tyle co nic.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 9 lipca 2020 18:11:47
Liczba wpisów: 50
[0,01% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,535 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,89% +25 578,82 zł 45 578,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d