pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bożyczko

bożyczko

Ostatnie 10 wpisów
Przewidywanie poziomów kursu zostawiam technikom, którym osobiście nie jestem.

Natomiast straszenie Donbasem jest trochę jak straszenie dzieci Babą Jagą. Rosja zawsze będzie "uruchamiać" Donbas jak będzie chciała coś ugrać z "zachodem". Aktualnie zależny im na odblokowaniu projektu Nord Stream 2.

Nie oszukujmy się, nowa łata robi duże wrażanie, co widać po zachowaniu dzisiejszego kursu i obrotach.

Usunięto ponad 500 błędów/nieudogodnień. RED'si robią swoje!

Różnica kilku miejsc po przecinku mogła by być istotna dla kogoś kto zrobił zapis za kilkaset tysięcy, a raczej nie posądzał bym o to kogoś kogo nie stać na porządne konto maklerskie..

Kolega mnie uprzedził. Boś już rozliczył transakcję.

W styczniu sprzedaż koparek w Chinach wzrosła do
19,6 tys. (+97% r./r.) - Trigon Whistle

a czy były jakieś podstawy do tego żeby zaniżyć kurs do absurdalnych 10 zł?

Od uruchomienia preordera zastanawiała mnie stosunkowo niska wycena produktu. Zagwozdka się wyjaśniła po upublicznieniu czasu gry na
głównym wątku.

Większym problemem są błędy techniczne i to one zaważą na sprzedaży.

Redukcja 98,5% puke_l

Otrzymałem potwierdzenie transakcji. Jednym słowem zawracanie gitary.

Vox napisał(a):
Alior ma takie awarie jak w ING w kółko. jak chcecie zmienic BM to tylko BOŚ.
Może i drogi ale stabilny jak skała.

Potwierdzam thumbright

Christof_martin napisał(a):
bożyczko napisał(a):
Merkav napisał(a):
chyba lista bestsellerów nie ma znaczenia, ale Outriders na whislist na steemie jest na pozycji 20. Ludzie piszą, że ta gra ma fajny system walki, nudną fabułę i jest podobna do kilku innych gier (ale nie wiem czy to wada czy zaleta).

Ten 4 letni lock części akcji oznaczą, że kurs w przyszłości będzie się mało zmieniać?

Jeśli lista bestsellerów, czytaj sprzedaż, nie ma znaczenia, to w takim razie co ma?

1. Wycena spółki na 1,3mld uwzględnia wielki sukces Outriders , a póki co według steam zainteresowanie jest znikome.
2. Grupę followersów na poziomie 30k przy tytule AAA należy uznać za bardzo małą.
3. Wishlista też zapewne nie wygląda imponująco skoro sam prezes się nią nie podnieca (tak to chyba sam ujął).

wishlista Green Hella obecnie przekracza 1.000.000 więc OutRisders to chyba nie bedzie jakaś petarda na Steamie......

Gdybym oczekiwał petardy, to zapytałbym, dlaczego Gry nie ma w pierwszej setce :)

Jeszcze jedno. Ktoś wspomniał o niecałych 3 miesiącach do premiery. Według prospektu premiera planowana jest na 2 lutego, czyli dokładnie za 2 miesiące.

Merkav napisał(a):
chyba lista bestsellerów nie ma znaczenia, ale Outriders na whislist na steemie jest na pozycji 20. Ludzie piszą, że ta gra ma fajny system walki, nudną fabułę i jest podobna do kilku innych gier (ale nie wiem czy to wada czy zaleta).

Ten 4 letni lock części akcji oznaczą, że kurs w przyszłości będzie się mało zmieniać?

Jeśli lista bestsellerów, czytaj sprzedaż, nie ma znaczenia, to w takim razie co ma?

1. Wycena spółki na 1,3mld uwzględnia wielki sukces Outriders , a póki co według steam zainteresowanie jest znikome.
2. Grupę followersów na poziomie 30k przy tytule AAA należy uznać za bardzo małą.
3. Wishlista też zapewne nie wygląda imponująco skoro sam prezes się nią nie podnieca (tak to chyba sam ujął).

Wiemy od kiedy jest dostępny preorder Outriders? Do premiery rzut beretem, a gra na liście bestsellerów steam jest dopiero na 2929 pozycji Think

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 10 maja 2021 13:13:45
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 2

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,494 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,55% +33 710,63 zł 53 710,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło