pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

camposol

camposol

Ostatnie 10 wpisów
Najwyżej będzie zarabiać tylko tyle co CD Projekt.

Vox napisał(a):
tak tylko czytam, i historia ursusa jest strasznie dziwna....
ciekawe jak to sie skonczy

upadłość... wielkie państwowe zamówienie.... czy rządzący zamierzają spółkę ratować?
A jesli tak to czemu Państwo nie objęło akcji spółki? Zrobią dobrze podmiotowi prywatnemu bo tak?
ciekawe....

Ratowac ? Pan Paradowski z minsterstwa finansow skutecznie zablokowal kupno ciagnika Ursusa za posrednictwem dofinansowan unijnych przez ronikow.Ciagniki zagraniczne juz z takim dofinansowaniem kupisz. Ursus jest niszczony i na ''naszych'' bym nie liczyl.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU EC2 SPÓŁKA AKCYJNA W SPRAWIE SPADKU KURSU AKCJI
grupaec2.pl/oswiadczenie-zarza...
Moderator 13.06.2016 Aktualności
W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi przez Akcjonariuszy do Emitenta dotyczącymi zaobserwowanym spadkiem notowań akcji spółki EC2 S.A. z siedzibą w Warszawie w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, Zarząd Spółki oświadcza, że nie widzi żadnych fundamentalnych przyczyn tłumaczących aktualne spadki notowań akcji Emitenta.

Według najlepszej wiedzy Zarządu Spółki, w zakresie jej działalności nie wystąpiły żadne zdarzenia, które mogłyby stanowić zagrożenie dla jej sytuacji finansowej. Sytuacja finansowa EC2 S.A. jest stabilna, a sama Spółka rozwija się prawidłowo. Zarząd EC2 S.A. konsekwentnie realizuje wyznaczone plany rozwojowe, a Spółka osiąga dobre wyniki, czego potwierdzeniem są opublikowane wyniki finansowe. Przychody ze sprzedaży w I kwartale 2016 roku wzrosły w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego o 386%. Wynik operacyjny w I kwartale 2016 roku zamknął się kwotą 366 tys. zł, podczas gdy w analogicznym okresie roku poprzedniego Spółka poniosła stratę w wysokości 317 tys. zł.

Ponadto, zgodnie z uchwałą Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 31.05.2016r. Spółka wypłaci dywidendę dla akcjonariuszy za 2015 rok w wysokości 0,21 zł za akcję.

Jednocześnie Zarząd pragnie podkreślić, iż decyzja Prezesa Zarządu o sprzedaży akcji nie pozostaje w związku z obecną, jak również przewidywaną sytuacją Spółki, a oparta była jedynie na osobistych przesłankach i pozostaje bez wpływu na dalsze wykonywanie obowiązków zarządczych .

Zarząd Spółki pragnie podkreślić, że Spółka przywiązuje szczególną wagę do wykonywania obowiązków nakładanych na spółki publiczne, publikuje rzetelne, prawdziwe i kompletne raporty bieżące i okresowe. Spółka, również w okresie poprzedzającym spadek kursu akcji, wykonywała wszystkie ciążące na niej obowiązki informacyjne zgodnie z określonymi przepisami prawa.

Moderator : Jak kasujesz moje posty to wysylaj PW z jakiego powodu.

Kod:
mod: www.stockwatch.pl/forum/wpisy-...

3. Decyzje podejmowane przez Administratora i Moderatorów są suwerenne. Nie mają oni obowiązku się z nich tłumaczyć, choć mogą w ramach dobrej woli wyjaśnić powód swoich działań.

4. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania i nie chroni przed konsekwencjami.


Troche dziwne ,ze prezes sprzedal akcje ale moze to byc zwiazane z tym www.infor.pl/akt-prawny/U04.20...

Projekt P1 z MZ to sa duze pieniadze ale czy tego przetasowania nie mozna bylo zrobic inaczej ? Wiekszosc ludzi mowi ,ze to drugie PMI.Ja tak nie sadze.Zobaczymy jak bedzie

Po co spółka, która ma kapitalizację 100 mln zł i niczego nie sprzedaje wchodzi na główny rynek? Hmm...?

13.10. Warszawa (PAP) - Euroimplant liczy, że od 2010 roku zacznie wykazywać przychody, a w 2011 roku dzięki sprzedaży głównie produktów kosmetologicznych, ale też i opatrunków, wzrost przychodów może być kilkusetprocentowy - poinformował PAP prezes spółki Andrzej Kisieliński.

A może rynek główny ułatwia pozyskanie inwestora?


13.10. Warszawa (PAP) - Biotechnologiczna spółka Euroimplant, która planuje na przełomie 2010 i 2011 roku przenieść notowania z rynku NewConnect na Giełdę Papierów Wartościowych, liczy, że po zmianie rynku uda jej się zdobyć inwestora branżowego - powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Andrzej Kisieliński.


Czy to czasem nie jest ta spółka???
Nie ,to ta :

www.internationalstemcell.com/...

Zawarcie umowy na sporządzenie prospektu emisyjnego spółki EUROIMPLANT S.A.
Zarząd spółki Dom Maklerski WDM S.A. ("DM WDM") informuje, że w dniu 7 października 2010 r. DM WDM zawarł ze spółką EUROIMPLANT S.A. umowę na sporządzenie Prospektu Emisyjnego, umożliwiającego dopuszczenie papierów wartościowych spółki EUROIMPLANT S.A. do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Przedmiotowa umowa obejmuje również współpracę w zakresie przeprowadzenia procedury umożliwiającej przeniesienie notowań spółki EUROIMPLANT S.A. z rynku NewConnect na rynek regulowany.

Postanowienia opisywanej umowy nie odbiegają od powszechnie stosowanych warunków rynkowych tego rodzaju transakcji.

Przedmiotowa umowa zwiększa liczbę podmiotów współpracujących z DM WDM nie tylko w zakresie wprowadzenia instrumentów finansowych do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect (spółka EUROIMPLANT S.A. współpracowała w tym zakresie z podmiotem zależnym DM WDM - spółką CEE Capital sp. z o.o.), ale również podmiotów ubiegających się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

W opinii Zarządu DM WDM przedmiotowa umowa będzie miała pozytywny wpływ nie tylko na wyniki finansowe Emitenta w 2010 r., ale również na zwiększenie prestiżu Spółki poprzez wprowadzenie instrumentów finansowych kolejnego podmiotu na rynek regulowany GPW.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
newconnect.pl/?page=1045&p...

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 29 maja 2009
Ostatnia wizyta: 2 czerwca 2020 08:19:14
Liczba wpisów: 8
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,445 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +105,95% +21 190,00 zł 41 190,00 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d