Uwaga czytelnicy bloga "Arkana Obligacji' - Czerwone lampki - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Uwaga czytelnicy bloga "Arkana Obligacji'

Maupa_w_niebieskim
Wpisów: 575
Wysłane: 13 października 2016 12:59:09
Uprzejmie informuję, mniej lub bardziej obeznanych w temacie obligacji, że od niedawna ów blog ma nowego prowadzącego. Poprzedniego autora - Polcana (kłaniają się wdzięczni obligatariusze opisywanych przez niego wielu ciekawych inwestycji, którzy dorobili się krociowych majątków na obligacjach PCH Capital, Futuris, Runicom, Benedictus Memes, TK Invest i wielu innych zacnych spółek) zastąpił doświadczony inwestor Pan Adam o czym czytelnicy zostali powiadomieni stosownym wpisem. Wydawałoby się, że idzie ku lepszemu, ale czy zamiana autora-ignoranta (mam nadzieję, że tylko ignoranta) na autora-praktyka, który działając jeszcze w Leonidas Capital naganiał na papiery takich spółek jak E-Kancelaria czy Leasing Experts, a teraz też zajmuje się pośrednictwem finansowym (w tym papiery dłużne) to rzeczywiście zamiana gorszego na lepsze? Oczywiście każdy wyciąga własne wnioski...

jotazet
Wpisów: 115
Wysłane: 17 października 2016 23:33:53
Benedictus spłacił mi serię serię B2 z miesięcznym opóźnieniem. Proponowali rolkę ale się nie zgodziłem

Maupa_w_niebieskim
Wpisów: 575
Wysłane: 18 października 2016 09:19:42
To gratuluję, że Benedictus spłacił, ale nie zmienia to faktu, ze nie powierza się wilkowi doglądania stada owiec, a tym bardziej wilkowi, który walnie przyłożył się do tego, że wiele owieczek zostało ogolonych.

slawek107
Wpisów: 11
Wysłane: 23 października 2016 16:32:00
Zalecam ostrożność i nie ufanie "nowemu" właścicielowi bloga "arkana obligacji".
Facet ignoruje i nie publikuje komentarzy które mogą mu spłoszyć "jeleni"
To typowy naganiacz prowizyjny także sprzedawanie bajek o niezależności finansowej to
jego specjalność. Nie dajcie się omamić jego wpisami, przerabiałem takich jak ON nie raz
i wiem ilu ludzi do dzisiaj nie może sie pozbierać.

PermanentnyDysonans
Wpisów: 4
Wysłane: 30 października 2016 18:57:32
Potwierdzam. Poprzedni i obecny prowadzący to naganiacze prowizyjni polecający bez zahamowań wszystko za co mogą zgarnąć prowizję. UWAGA!!! Nie dawajcie im zarobić na swojej naiwności i braku doświadczenia. W roku 2014 i 2015 nachapali się już wystarczająco za wciskanie obligacji, które nie zostały wykupione. Przy niektórych emisjach nie ustanowiono ewidencji i zabezpieczeń. To wyjątkowo zakłamane kawały ...

Rzeczywiście, zarówno jeden na polak potrafi 3 jak i drugi na arkanach obligacji nie przepuszczają komentarzy z ostrzeżeniami przed polecanymi przez nich "produktami" czy instrumentami finansowymi, ale nie ma się co dziwić. Kasę dostają zapewne za reklamę i naganianie a nie zniechęcanie jeleni.
Edytowany: 30 października 2016 19:15

BetaD
Wpisów: 2
Wysłane: 17 października 2018 18:10:01
Dzień Dobry, poszukuję osób, takich jeleni jak ja, którzy dali się nabić w butelkę przez Benedictus Memes. Podobno jakaś sprawa była w prokuraturze ale nie wiem jak dotrzeć do tego. Chętnie się podłączę.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość