Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Maupa_w_niebieskim

Maupa_w_niebieskim

Ostatnie 10 wpisów
A i warto przypomnieć dziwne przypadki Romualda Ś w Opolu (a kto jest z Opola i kto faktycznie Opolem rządzi to wszyscy wiemy) w maju i wrześniu 2018. Najpierw śniadanka dyplomatyczne pod patronatem UM dla miejscowych biznesmenów a potem 'wzór dla młodych przedsiębiorców" na mixeropole.

maciej_61 napisał(a):

No właśnie. I w takiej sytuacji wysokiej klasy manager pracujący w Kruku i kancelarii prawnej, rzuca tą robotę i przechodzi do firmy - bankruta. I po co? żeby sobie zafajdać znakomite CV ? Czy też żeby zrealizować przejęcie "dobrego" GBK przez Kruka?

Odpowiedź na pytanie o przyczynę może być całkiem prozaiczna: for money!

@Maciej_61
Panie Macieju,
Każdy tą wiadomość interpretuje tak jak uważa. To, że ktoś jest z Wrocławia chyba nie powinno stanowić przesłanki negatywnej - nie dajmy się zwariować. Nie jest winą tego uroczego miasta, że stało się stolicą windykatorów i obligacyjnych przekrętów. RN podejmuje decyzje kolegialnie i mniemam, że kandydat został dokładnie prześwietlony.

I zmiany w zarządzie..
www.getbacksa.pl/relacje-inwes...
Powołanie Pana Tomasza Strama w skład zarządu GetBack S.A. w restrukturyzacji jako Wiceprezesa Zarządu GetBack S.A. w restrukturyzacji ....
Pan Tomasz Strama od 18 lat jest związany z branżą zarządzania wierzytelnościami. W latach 2001-2014 związany z KRUK S.A. Jako ekspert i członek kierownictwa wyższego szczebla był odpowiedzialny między innymi za zarządzanie procesami windykacyjnymi oraz wdrażanie strategii windykacyjnych na serwisowanych portfelach wierzytelności. W okresie 2008-2014 jako Dyrektor Obszaru odpowiedzialny był za rozwój i sprzedaż usług Grupy KRUK, inwestowanie w portfele wierzytelności oraz relacje ze strategicznymi Partnerami Grupy. Ponadto Tomasz Strama kierował Departamentem Rozwoju Biznesu odpowiedzialnym za obszar handlowy jak i operacyjny spółki w ramach usług zarządzania wierzytelnościami świadczonych na rzecz największych instytucji finansowych w Polsce.
W latach 2014-2018 jako Dyrektor Generalny i Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar operacyjny _COO_ zbudował w formule inwestycji greenfield a później zarządzał spółką KRUK Deutschland GmbH w Niemczech.

No nareszcie ktoś kto rzeczywiście 'kuma' biznes windykacyjny.

voyager747 napisał(a):
Mnie tam nie zależy, żeby Osiecki siedział, chciałbym tylko jakieś pieniądze dostać, z Altusa też.

A mnie wręcz przeciwnie. Mnie zależy, żeby siedział (tymczasowo) a później mniej tymczasowo każdy winny w tej aferze. Oczywiście o winie finalnie decyduje sąd ale powiadają, że powietrze na Służewcu a już szczególnie na Białołęce doskonale wpływa na pamięć.

@Krewa
A kiedy konkretnie uchylono paragraf 2 art 382 KSH?

A propos Altusa.
W dniu 18 czerwca 2019 roku (wtorek), godzina 9:40, sala numer 5 w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie II Wydział Karny (Plac Krasińskich 2/4/6) odbędzie się posiedzenie w sprawie o sygn. II Akp 380/19 w przedmiocie rozpoznania zażalenia prokuratora na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie z dnia 18 kwietnia 2019 roku o przedłużeniu stosowania tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego Piotra Osieckiego.
Osoby zainteresowane aby Piotr O pozostał 'sąsiadem' Konrada K mogą wsprzeć prokuraturę poprzez osobiste uczestnictwo i/lub poprzez wyrażenie swojego zdania pisemnie na adres sądu jw z podaniem sygnatury sprawy.

@alder74
W razie potrzeby gdybym coś pokręciła proszę o poprawkę ze strony fachowca (prawnika).
Zasadniczo datą uprawomocnienia się postanowienia sądu jest taka data od której na owo postanowienie nie przysługuje już żadnen środek zaskarżenia.
Sama ustawa 'prawo restrukturyzacyjne' w art 165 ust 7 stanowi, że na postanowienie sądu o zatwierdzeniu układu przysługuje zażalenie a to zażalenie wnosi się w terminie 2 tygodni.
Toteż jeżeli w terminie owych 2 tygodni żadne zażalenie nie zostanie wniesione to postanowienie uprawomocni się po upływie właśnie tych 2 tygodni. Natomiast jeżeli zostanie wniesione zażalenie to będzie ono rozpatrywane przez sąd wyższej instancji (tutaj Sąd Okręgowy). To potrwa kilka miesięcy (wiem to z własnego doświadczenia - ja to już przerabiałam w innej spółce). Jeżeli Sąd Okregowy odrzuci zażalenie to postanowienie sądu o zatwierdzeniu układu uprawomocni się z datą postanowienia Sądu Okręgowego o odrzuceniu zażalenia. Jeżeli natomiast Sąd Okręgowy uzna zażalenie za zasadne to postanowienie sądu z 6 czerwca się nie uprawomocni i układ nie wejdzie w życie.

@addison
A mnie zastanawia czy Rubin Energy w ogóle ma jakikolwiek WŁASNY zakład produkcyjny. Czy 'przypadkiem' ta wielce skomplikowana usługa cięcia kiełbachy w plasterki (w moim osiedlowym samie też tną chociaż nie na taką skalę) i produkcji parówek nie była/jest świadczona przez RE w zakładzie należącym do Staropolskich Specjałów (przejętych przez Kanię) w Ćwiklicach przy ul. Spokojnej 48.

No faktycznie ciekawy kolejny wywiad sponsorowany z którego się dowiedziałam, że plasterkowanie kiełbachy i produkcja parówek to taka kosmiczna i unikalna technologia, że aby nie stracić z nią kontaktu biedny Kania musiał trzymać się RE jak przysłowiowy rzep psiego ogona faktycznie przez lata utrzymując z pieniędzy wierzycieli swojego 'usługodawcę'. I związków ZM Kania np. z Fresh Investment nie ma żadnych (?) bo chyba p. Anna Ewa Kania znaczący udziałowiec w FI i znaczący udziałowiec w HK Logostic (której Kania poręczał leasing ciężarówek ) jest w obu spółkach znaczącym udziałowcem przez przypadek , a tak w ogóle to bardzo popularne nazwisko.
A to to już w ogóle hardcore:
Jaka jest szansa na odzyskanie tych należności?

Moim zdaniem ważniejsze było uzyskanie mocy produkcyjnych dzięki konwertowaniu tych należności niż odzyskanie samej gotówki.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 21 czerwca 2019 15:18:36
Liczba wpisów: 793
[0,24% wszystkich postów / 0,65 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,370 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d