Lis 24 2020

Gaming na Giełdzie V: jak nowe konsole wpłyną na układ sił w świecie gier?

Zapraszamy na kolejną – piątą już – edycję bezpłatnej konferencji Gaming na Giełdzie! Podczas wydarzenia organizowanego przez Strict Minds we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz redakcjami Polski Gamedev i StockWatch.pl dowiecie się, jak niedawna premiera konsol nowej generacji wpłynęła na świat gamingu.

Ponownie spotykamy się online, już we wtorek ⏱ 1 grudnia o godz. 15:00. Tym razem zgłębimy najważniejszy gamingowy temat roku 2020, czyli konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S! W znalezieniu odpowiedzi na pytanie Jak nowe konsole wpłyną na układ sił w świecie gier pomogą nam specjaliści z branży gamedev – prezesi najgorętszych gamingowych spółek, m.in. Bloober Team, przedstawiciele prasy – Paweł Hekman oraz Mateusz Papkin Witczak, natomiast o wiedzę dla inwestorów zadba Kamil Klinowski.

⏱ 15:05-15:50

Panel I będzie poświęcony konsolom Playstation 5 i Xbox Series X|S. O tym jak wygląda Nowe rozdanie, nowe możliwości i nowe wyzwania opowiedzą Bloober Team, Untold Tales, Simteract i Far From Home, a pytania zada zebranym Paweł Hekman.

⏱ 16:00-16:45

W panelu II  prowadzący Mateusz Papkin Witczak zabierze nas w niedaleką przyszłość, dzięki czemu dowiemy się Jak będzie wyglądał rynek konsol za 10 lat? Załogę wehikułu czasu uzupełnią Fuero Games, Bloober Team i Moonlit.

⏱ 16:55-17:40

W panelu III dowiemy się, jak do premiery nowego sprzętu przygotowywały się  zespoły tworzące swoje pierwsze wysokobudżetowe produkcje. Nowe generacje konsol a mniejsze studia poprowadzi Paweł Hekman, a nad zagadnieniem pochylą się Starward Industries, 7levels i Kool2Play.

⏱ 17:50-18:35

Nasze wydarzenie zamknie IV panel moderowany przez Kamila Klinowskiego – niezwykle doświadczonego inwestora indywidualnego i ekonomisty, zasiadającego w radach nadzorczych wschodzących projektów gamingowych. Jak inwestorzy powinni inwestować w zmieniający się rynek gamingowy? Na to pytanie odpowiedzą: Przemysław Barankiewicz (CFA Society Poland, zbyka.pl), Michal Pietrzkiewicz (INVESTIN(Gaming), Konrad Ryczko (analityk DM BOŚ) oraz Paweł Bieniek (szef działu analiz StockWatch.pl). 

Zapraszamy wszystkich entuzjastów gier, inwestorów i przedstawicieli branży do udziału w konferencji!

Nie może was zabraknąć!

Transmisja z konferencji:

 

Organizatorzy:

 

 

Partnerzy:

 

Patroni medialni

Harmonogram

Kontakt:

Łukasz Konopko lukasz.konopko@stockwatch.pl

Sylwia Borowska s.borowska@strictminds.com


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR