pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

magnat

magnat

Ostatnie 10 wpisów
bmp o co kaman? Revotar?

gotówka = 0, zakupiona duda za resztę, trzeba będzie się ewentualnie zastanowić na nad tym co sprzedać

może masz rację ale..
tup kupiłem bo czekam na rozruch dzialalności w katowicach i wg mnie tutaj pójdziemy w górę jak bedą infa, może wcześniej niż cała developerka.
polnord - czekam na intensyfikacje działalności, na wykazanie sie nowego prezesa i wzrost zainteresowania spółką,
lcc - bo tam jest taka długa konsolidacja, że jak to wyskoczy to może zrobić 100% , podoba mi się technicznie

spółka zakupiła prawie 50 tys. akcji funduszu BMP ze względu na "skrajne niedowartościowanie" akcji tak podali w komunikacie i mają już prawie 80 tys. akcji

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 12/2011
data dodania 2011-01-27 21:18:37
spółka E-ENERGO SPÓŁKA AKCYJNA
Zakup akcji BMP AG
Zarząd E-ENERGO S.A. niniejszym informuje o dokonaniu w dniu 27 stycznia 2011 roku zakupu 47.500 akcji spółki BMP AG po cenie 3,27 zł za jeden walor. E-ENERGO S.A. zwiększyło w ten sposób swój udział w ogólnej liczbie akcji do 79.900 akcji w kapitale zakładowym BMP AG. Zakup akcji BMP AG Zarząd Emitenta traktuje jako inwestycję średnioterminową z zamiarem zwiększenia zaangażowania, w związku z opinią Zarządu Emitenta o skrajnym niedowartościowaniu akcji BMP AG.

rozumiem ze merotyka tego postu opiera sie mojej wczesniejszej wypowiedzi na marketeo, bo jakos tekst praktycznie ten sam. znowu zaczynasz negowac wypowiedzi tych ktorzy mają "prawo" sie ośmielić napisać cos niezgodnego z twoimi wypowiedziami na forum "twojej" spółki.

skomentuje to jednak merytorycznie: ja mówiłem o kierunku ruchu i tyle i jakie poziomy i gdzie są ważne. i tyle albo aż tyle

mamy mocne odreagowanie spadków, korekta wzrostowa, ale wazne jest przebicie poziomu 3 zł, to pozwoli definitywnie zamknąć temat i bedziemy wtedy w fali wzrostowej dla ktorej oporem będą szczyty na 4,2 zł

przegląd portfela
orzełopony w gore - sytuacja wyglada zdecydowanie lepiej ale na fanfary przyjdzie czas, caly czas mamy promocje z której codziennie korzystam.
k2 internet bardzo dobrze, szykujemy sie do kolejnego lotu, na chwilę obecna wg mnie najlepszy ppapier który mam, rzeczywista dynamika zysków, plany mocne, realizacja okay, informacje wazne w drodze, itd. CISZA NA WATKACH praktycznie na wszystkich forach!! dokładnie tak jak rosło oponeo z 5 na 15,
marketeo tez okay
hawe ktore kupiłem tez dobrze ale tu kupiłem liczać na korekte wzrostową,
bmp sie kisi, czekam na infa i poczekam az przyjda,
lcc konsolidacja,
polnord - czekamy na informacje
tup - czekamy na infa przełom 1/2 kwartalu
Duda - sytuacja ok w mojej ocenie, lubie jak papier tak rosnie czyli 1 dzien wystrzał, potem spokoj, potem 2%, podoba mi sie to

jak informowała spółka, papiery poszły z rifu do parpu , czekaja na przelew 2 transzy.
wg mojej analizy maja zapewnioną płynność na 2 kwartały opóźnienia, natomiast zawsze zapewniając pieniądze na odsetki mogą np. zmiejszyć kapitał potrzebny do handlu oponami, oczywiście miałoby to negatywne skutki dla wysokosci przychodów ale leszpsze takie rozwiązanie niz inne.

pop napisał(a):
,a natomiast sektor e-commerce rośnie nieprzerwanie,bo do nasycenia rozwoju handlu przez internet jeszcze b.daleka droga...!
W dodatku firma jest o tyle interesująca,że zaraz wchodzi na 3 pierwsze rynki zagraniczne,a docelowo na rynki wszystkich krajów Zachodniej Europy idąc wzorem Oponeo,więc wzrosty przychodów w zasadzie zapewnione na wiele kwartałów do przodu...

pop spokojnie , naprawdę cieszę się , że rosnie marketeo i zyski w moim portfelu ale.... NIC nie jest dane na zawsze i pewne na 100% ( w zasadzie).... jako przykład podam najblizszy czyli oponeo.... też mialo tylko isć w gore z przychodami i zyskami bo rozwijali sprzedaż, rynek polski i zagraniczny a jednak wyniki w 2009 były duzo gorsze niż w 2008..

nie ma czegoś takiego jak w "zasadzie zapewnione przychody na wiele kwartałó do przodu" gospodarka i konkurencja nie znosi próźni....

a na razie tak jak pisalem wczesniej na oponeo ( tam jezeli przebije poziomy ostatnich górek czyli ponad 14 zł ) tutaj na marketeo powyzej ostatnich górek to wtedy będzie mozna miec pewność i duzy optymizm ze idzie kolejna fala zysków.

zalecam spokój, spokojnie, będzie dobrze w przeciągu 3 miesięcy,
teraz pewnie wiekszość sie zastanawia czy sypaczowi się skonczyła amunicja czy tylko na chwilę przestał zeby kurs odbił... ale powiem ze wg mnie nie ma to wiekszego znaczenia. jesli ktoś wszedł w spółkę ze względu na czynniki fundamentalne ( tak jak ja) to nie ma to dla niego wiekszego znaczenia , zachowanie kursu na obecnych sesji, może tylko taniej dokupić

zalecam spokój , bez hurra optymizmu i pesymizmu zbyt duzego

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 25 marca 2011 19:03:37
Liczba wpisów: 598
[0,17% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,343 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,64% +26 527,87 zł 46 527,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d