pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

artbeco

artbeco

Ostatnie 10 wpisów
Niska cena akcji nie wynika z jej celowego zaniżenia, ale z wartości spółki.
Cordia nie prowadzi konkuerncyjnej działalności wobec Polnordu, obie spółki działają w budownictwie, jednak w nieco innym profilu.
Bank ziemi jaki posiada Polnord może posłużyć innemu celowi niż został zakupiony.
Skup akcji nie jest priorytetem, ale jesli zajdzie taka potrzeba to czemu nie zebrać ich w cenie zł za akcje? Ja bym tak zrobił mając większościowy pakiet. Po co dawać za akcję 8-10 zł????? Toż to działanie na szkode spółki i szkodę akcjonariusza dominującego. Gdzie jest zapisane w prawie że drobni są pod specjalnym uprzywilejowaniu.

lesgs napisał(a):
A może przyśpieszenie jest spowodowane obawą o wyrok TSUE? Jeżeli byłby wydany przed ogłoszeniem raportu, to musieliby to uwzględnić w zdarzeniach po dacie bilansowej i znacznie pogorszyłoby to wygląd sprawozdania. A tak to mogą pokazać w miarę niezły raport, a ryzyka powstałe z wyroku załatwić inaczej - np. poprzez oczekiwanie na jakieś reakcje Państwa lub rozkładać zobowiązania na lata, itp. To może być wbrew pozorom zagranie dające im więcej czasu na ustawienie się po wyroku..


raport dotyczy okersu I półrocza, zdarzenia z września, pażdziernika czy listopada nie maja na niego żadnego wpływu. Jesli raport jest dobry, a wcześniej opublikowali inne dobre infa ze spółek to idzie tu bardziej o ciągłość zdarzeń pod zwyżkę kursu. jest to raczej jednorazowe zagranie niż zmiana trendu.

prezes przedstawił swój punkt widzenia, Ty przedstawiłeś swój. To jednak nie jest pełny obraz sytuacji. To co Tobie wydaje się problemem spółki dla zarządzających nią problemem nie musi być. To jest podobnie jak z Polską, jedni mówią że są wybawieniem dla Polski inni natomiast widzą w tym jedynie przekupstwo obywateli i dążenie do tyranii. Prawda jak zawsze jest bardziej złożona i pochopne oceny jednych krzywdzą a innych gloryfikują.

afera KNF przycichła, były prezes opuścił areszt i wygląda na to że bez zarzutów, może dogadali się z Leszkiem ( pomoc za pomoc) jeśli jest w tym coś na rzeczy to powstanie banku pomagającemu innym bankom może być częścią tej umowy. W EU i w USA dorażna pomoc bankom jest czymś naturalnym.

wymagaieje kapitałowe to nie problem, można je wypełnić na kilka sposobów. Zaufanie? nadzieja i chciwość przysłania zdrowy rozsądek, tu na GPW nikt nie patrzy kto świnia a kto gentelman liczy się tylko zysk.Ja mam pełne zaufanie do Leszka, wie jak robić pieniądze i rozumie intencje polaczków.

to że będzie odpis było wiadomo już miesiąc temu, dlatego spadło z 1,8 na 1,2. Leszek mówi, że to ostatni taki duży odpis, jesli to prawda, to inwestor nie jest mu potrzebny. Strata została pokryta z środków własnych i sprawa jest zamknięta.

afera KNF pokazuje, że nie ma żadnego spisku. Jest jednak celowe i przemyślane działanie władz w celu przejecia banku przez organa propaństwowe. Można to nazwać spiskiem, ale wówczas nasuwa się pytanie; czym jest obecna władza?

Arway pokazał raport. MBank nie wycofał się z Airway ?

Umowa podpisana, pieniądze na koncie, a kurs zamrożony jak u bankruta. Czy to jest normalne? Zaufanie do spółki o już solidnych fundamentach jest na poziomie szamba. Wygląda to żle, hamulcowy liczy na tanie akcje, a potencjalni inwestozy boją się wejść.

czy ktos pamieta jeszcze problemy CDPROJEKT przy wydaniu wieśka 2? Problemy z dystrybucją, niewywiązywanie sie z umowy w sprawie reklamy, wreście sprawy sadowe o żekomo utraconych kożyściach z winy spółki. Obejrzałem grę w gameplayu i mam własne zdanie na temat jej jakości. Obecnie Polska jest w "odstawce", jest wielu sprzedajnych dorobkiewiczów, którzy za garść srebrników sprzedadzą własną matkę. Spółka też ma trochę winy, za zbyt póżno wprowadzonego patcha i słabe wejście premierowe. Jednak, mimo tych uchybień, założenia spółki odnośnie wpływu gry na obecną i przyszłą sytuacje finansowa jest niezagrożone. Myslę, że można pokusić się o spekulację, że własnie spółka wybrnęła z poważnych kłopotów.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 4 stycznia 2010
Ostatnia wizyta: 21 czerwca 2020 20:42:54
Liczba wpisów: 179
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,666 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d