Witam wszystkich :)
@ALL
Wywołany zaocznie do tablicy postaram się odpowiedzieć pytania dotyczące
bossaAPI. Mam nadzieję, że admini forum będą wyrozumiali jeśli chodzi o mała reklamę ;)
Dokumentacja bossaAPI dostępna jest pod adresem:
bossa.pl/notowania/narzedzia/b...Notowania bez najmniejszych problemów można pobierać za pośrednictwem bossaAPI, po szczegóły bardzo proszę zerknąć do dokumentacji bossaAPI-FIXML pkt. 2.2 Operacje na filtrze papierów.
Jeśli chodzi o autotrading z wykorzystaniem bossaAPI i amibrokera jest on jak najbardziej możliwy. Jeden z naszych klientów opublikował na naszym forum wtyczkę do amibrokera wykorzystującą bossaAPI i pozwalającą na generowanie automatycznych zleceń na podstawie sygnałów generowanych za pomocą AFL.
Po szczegóły zapraszam na nasze forum poświęcone bossaAPI :) Dodatkowo uruchomiliśmy forum ogłoszeniowe mające na celu kojarzenie pomysłodawców z wykonawcami. Zaznaczam, że fora dostępne są tylko dla naszych Klientów :)
Zachęcam również do wzięcia udziału w naszym konkursie "bossaAPI - Twój automat na giełdzie", którego celem jest propagowanie praktycznych przykładów wykorzystania bossaAPI i narzędzi wspomagających inwestowanie. Do zgarnięcia jest sporo kasy: za 1 miejsce – 10 tys. zł, za 2 i 3 po 5 tys. zł.
Przydatne linki bossaAPI:
- bossaAPI:
bossa.pl/notowania/narzedzia/b...- bossaTrader:
bossa.pl/notowania/narzedzia/b...- dokumentacja:
bossa.pl/notowania/narzedzia/b...- konkurs bossaAPI:
http://bossa.pl/konkurs/bossaAPI/- regulamin konkursu:
bossa.pl/konkurs/bossaAPI/regu...Serdecznie zapraszam do założenia u nas rachunku inwestycyjnego:
http://bossa.pl/oferta/otwarcie/W przypadku pytań dotyczących bossaAPI bardzo proszę o kontakt pod adresem: api[at]bossa.pl
pozdro
michal dlubak