Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Grazia5814

Grazia5814

Ostatnie 10 wpisów
Zgadzam się z konris ,że uzasadnienie wyniku korektą VAT w świetle wcześniejszych informacji o pozytywnym zakończeniu kontroli jest co najmniej nietrafione. Podważa to moim zdaniem wiarygodność przekazywanych informacji. Jeżeli Spółka skorygowała VAT mając na celu uniknięcie dalszego naliczania odsetek i sporu z fiskusem, ale nie zgadza się z ustaleniami powinniśmy otrzymać wyjaśnienie i/lub odwołanie od decyzji. Może jeszcze doczekamy się komentarza takiego stanowiska Spółki i takiej formy przekazania informacji.

Całe to postępowanie w Hawe to normalna granda w majestacie prawa .Wg mnie dotyczy to i zarządu i agencji , pokazanie małym inwestorom gdzie ich miejsce.
A teraz to jest jedna wielka blokada informacji, bo nie wiadomo czyja wina by wyszła na wierzch.

A propos ,że nie będzie samowolki to ja mam wrażenie ,że zamieni stryjek siekierkę na kijek. Raczej nikt nie zagwarantuje braku "samowolki" z PFR więc o czym tu pisać.

Witam.
Własnie kupiłam Waszą analizę fundamentalna , ale nie mogę jej pobrać. Wyskakuje błąd fundamentalnyd'oh! 404 zmiana .Pozdrawiam.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 10 grudnia 2018 12:28:25
Liczba wpisów: 4
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,746 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d