pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Hopper75

Hopper75

Ostatnie 10 wpisów
Zapraszam do dyskusji na temat szans na przeżycie dla tej spółki.

Ale to jakiś stary kotlet jest. Informacja nie jest zła. Temat na czasie - wiatraki. Może to aluzja do kupujących i ich walki?

ronin napisał(a):
Spójrzmy na wykres dwie ładne białe świece z luką bez górnych cieni, świadczy to o sile rynku to że byki mają jeszcze siły i dopuki się to nie zmieni zamierzam trzymać walor. Przy takim dynamicznym wzroście sygnał zmiany trendu będzie widoczny a jeśli nie to przecież nie strace dochodów dwóch świec w ciągu jednej sesji...king To nie KrosnoAnxious

No cóż, bessa jest bessa d'oh! .

Witam

Cóż, na razie 12 z groszami silnym oporem. Coraz więcej rzeczy przemawia za powrotem ceny do 10,30. Owszem mamy tu lukę cenową ciut wyżej, ale... zobaczymyEh? . Proszę się nie martwić. 10 będzie moim zdaniem silnym oporem i technicznym i psychologicznym. Na 10 doczekamy do lepszych czasówthumbright .

Pozdrawiam wave

Paczki po 500 lub 1000 tylko fruwają po tabeli. Nie jestem, pewien, ale wydaje mi się, że to "dopasowanie kursu" do innych giełd - chyba do Euronextu. Cóż, kupiłem i mam (nie dużo Angel ). Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Na razie spadki powstrzymane, czy będzie większe odbicieThink . Dużo na to wskazuje. Uważam, jednak tą spółkę za bardzo ryzykowną.

Pozdrawiam.

Witam

Jak myślicie, przebijemy jutro na dłużej 12,40 Angel

Pozdrawiam

szooler, dlaczego twierdzisz, że ORCO nie jest bankrutem? Dlaczego cena leci na łeb na szyje? Na Euronext już 2,95EUR. Czy ktoś coś wie?

Witam

Proszę szanownych kolegów/koleżanki o kilka słów opinii o Orco. Czy warto w nią zainwestować , ile (jaki % portfela) i kiedy? Czy cena 19 zł za akcję jest w obecnej sytuacji spółki atrakcyjna? Ile może być taniej? Jak przewidujecie? Think

Dziękuje za uwagę.

bardzo możliwe, aczkolwiek ten poziom 8,6 może długo się nie utrzymać ... wtedy 7,9 i tu widzę duże wsparcie (dno białej świecy). A i jeszcze jedna rzecz. Czy ktoś analizował cenę z całego okresu notowań (interwał m-c)? Proszę zobaczyć. Formacja objęcia hossy w tym miejscu na tym poziomie cenowym nie jest przypadkowa.

nie wiedziałem, że wymyśliliście tę kreskę, ale cieszy mnie, że w tej kwestii mamy podobne poglądy

pozdrawiam

Witam

Chciałby dodać trzy grosze od siebie. Uważam, że cena akcji Kopexu znajduje się do trzech tygodni w bardzo wąskim trendzie bocznym. Proszę zwrócić uwagę. Wsparcie wyznacza formacja objęcia hossy z dni 1 i 2 grudnia, a konkretnie cena zamknięcia z 2 grudnia 2008 (9,22). Oporem jest cena zamknięcia z 27 stycznia 2009 (10,25). Wczoraj i dziś było nam bliżej do dna, ale nie było wybicia dołem - a mogło :) . Cena zamknięcia 9,20 z 17 lutego nie jest wybiciem. Czy wybije się górą?

Uważam, że jest to bardzo ciekawy przypadek od strony technicznej.

Dziękuje za uwagę.

Witam
A widzi kolega Szooler jakiś konkretny dość mocny technicznie poziom wsparcia cenowego dla waloru? Mówiąc szczerze nie potrafię wyznaczyć.

Wszystko pięknie, tylko proszę mi powiedzieć dlaczego akcje tanieją.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 29 grudnia 2015 15:39:30
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,856 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło