pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

aircanada15

aircanada15

Ostatnie 10 wpisów
Z tym, że kwiecień i maj są optymalne. Względnie początek czerwca, ale to już zahacza o wakacje, które są martwym okresem i mogłyby zaszkodzić monetyzacji gry. Wrzesień jest też niezły, ale wtedy natłok premier robi się już nieprzyjemny. Zobaczymy czy będą wyciskać ludzi jak cytryny, czy może dadzą im ten dodatkowy miesiąc.

Porównania z TEN zupełnie bez sensu. Jednak tytułem sprostowania trzeba powiedzieć, że gry mobilne są tanie w produkcji, a większość nakładów idzie na marketing, który musi być stale powstrzymywany.
Także tu baks niepotrzebnie krytykujesz TEN za dywidendę, bo oni generują po prostu znacznie więcej kasy niż potrzebują na prace deweloperskie, reklamy i resztę.

To szukanie taniej sensacji.
Wiadomo, że trzeba jakoś motywować pracowników w swoim oddziale, szczególnie, gdy tydzień pracy jest dłuższy niż 5 dni... Ludzie wiedzą, że taka pozycja w CV jest warta pewnego poświęcenia : ]

Witam, ja tu tylko zażartowałem z "Beep".
Spółka mnie nie interesuje jako inwestycja.

Sprzedaż słabiutka jak na oczekiwania małych akcjonariuszy i "armiii bankiera".
Pozycja bestsellers Steam zamazuje obraz i być może umożliwi spekule podbitkę. Pamiętajmy, że nie było preorders.
Liczba jednocześnie grających poniżej tysiąca, czyli zdecydowanie gorzej od bitowskiego COM.
Jedyny pozytyw, to recenzje na plus.

To, co podaje rlx dla PS4, to ranking uwzględniający tylko premiery z ostatniego miesiąca.
Z tym, że biorąc pod uwagę tylko pojedyncze gry na PS4 i spoza Playstation Network, to robi się miejsce 10 (Children of Morta No.5 - widać, że tu idzie dużo lepiej).

Amazon US rzucił wczoraj promocję -10$ na preorder Wiedźmina 3 w wydaniu Nintendo.
Od tego czasu gra jest numerem jeden na wszystkie platformy.
W3 jako third party nie ma szans z markami własnymi Nintendo, ale do wyników 4 kwartału i kolejnego powinno naprawdę sporo dołożyć.

Spółka podała informację, że przełożenie wersji NS jest jednak podyktowane głównie koniecznością wprowadzenia drobnych poprawek. No cóż, akcjonariusze chyba już przyzwyczajeni do takich sytuacji.
Decyzja jak najbardziej słuszna, bo Switch to najważniejsza w tej chwili platforma dla zręcznościowych Indie.

A tymczasem na Steami nieoczekiwanie 11 Bit Publisher Sale.

Decyzja o przełożeniu słuszna, ale bardzo opóźniona ( od 20 sierpnia było mnóstwo czasu, a komunikat tydzień przed premierą :D) Co ciekawe już w weekend w E-shop US pojawiła się informacja o estimated launch date 20/11.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 18 października 2019 22:51:37
Liczba wpisów: 858
[0,26% wszystkich postów / 0,48 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,460 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d