Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

aircanada15

aircanada15

Ostatnie 10 wpisów
Free Weekendy mają na celu przyciągnięcie graczy do danej gry, a nie testowanie czy nowy patch dobrze działa... Jeśli dla Farmerów sukcesem jest, że 2,2 tys. graczy zagrało w jednym momencie, to ja dziekuję, dobranoc.

11Bit powtarza swoją strategię z promocją Frostpunka wyprzedzającą Summer Sale. Po raz pierwszy dostępne dla wszystkich -50%.

1,499 mln.

Liczba grających w ten Free Weekend jest żenująco niska. Potwierdziło się, że cudów nie ma, a nawet ewentualny Free-to-play w przyszłości może nie przynieść efektów.

greqq napisał(a):
spółka jest bardzo przewartościowana

greqq napisał(a):
sztandardowy produkt 11bit Frostpunk, nie sprzedaje się, obecnie

Kod:
Usunięto treść niezgodną z regulaminem

W każdym razie szanuję, że nie oceniasz spółki jako przewartościowanej ze względu na jej C/Z 21...
Powtórzę jeszcze to co napisałem wcześniej. 90% gier na Steamie sprzedaje się głównie na wyprzedażach, a tych w drugim kwartale Frostpunk miał bez liku (dzięki Valve).

Jednocyfrową w sensie 1-9 tys. dolarów, bądźmy poważni...

10-20 tys. czy więcej na czwartej stronie przy zbliżającym się Summer Sale ? ? Ja stawiałbym raczej na wartość jednocyfrową.

Z tego, co kojarzę, to np. zamawiając wersję pudełkową na Amazon płacimy dopiero przy wysyłce.
Możliwe, że w polskich sklepach jest tak samo.
Natomiast zamawiając kolekcjonerkę trzeba przelew (spory) zrobić od razu : ]

gentleman: proponuję poczytać na google co oznacza "Gra AAA" oraz dodatkowo spojrzeć w raport F51 na stan gotówki. Może wtedy wszystko się wyjaśni.

Większość sztuk sprzedanych około-premierowo, ostatnie kilka miesięcy to wielokrotnie mniejsze przychody.
Także to twoje "miesięcznie" to obecnie synonim "bardzo mało".

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 24 czerwca 2019 21:40:09
Liczba wpisów: 794
[0,24% wszystkich postów / 0,48 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,698 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d