Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bernie

bernie

Ostatnie 10 wpisów
Widzialem kiedys jego filmiki. Wygladalo to jak szkolenie akwizytorów zeptera lub odkurzacza z turboszczotką. Jezeli on ma nicka longterm na podlodze to przyznaje dobry jest jako antywskaznikthumbright

Szutnik nie widzisz zagrozenia w mega emisji akcji dla tego poczatku "rynku byka"

Bardzo ciekawa sytuacja bo technicznie wazny moment natomiast fundamentalnie nie ma pod co grac Pray

Cytat:
2.Jeżeli chodzi o zakończenie trylogii o Wiedźminie i wyczerpanie tematu, to pozwolę się nie zgodzić. Świat Sapkowskiego jest bardzo bogaty w ciekawe postaci, które można eksploatować w kolejnych grach. Ostatnio pojawiła się informacja, że w W3 będzie można przez dłuższy czas zagrać kimś innym niż tylko Geraltem. Stawia się na Ciri, bądź Yennefer. Są to bardzo mocne i wyraziste bohaterki, świetnie nadające się na kolejne gry. Silnik gry i świat jest stworzony, wystarczy napisać scenariusz.

To błędne koło.. w setkach tytułów by można by grać pobocznymi postaciami co nie czyni tych tytułów nieśmiertelnymi.

spółeczka ciekawa, sam zainteresowałem się po tym jak w telefonie automatycznie chyba przy aktualizacji oprogramowania zainstalowała mi się ich aplikacja ... Faktycznie całkiem przyjemne narzędzie w dodatku dorzucili odrazu 2 tytuły za darmo na 3 miesiące tak więc zachęciło to do zapoznania się z ofertą bardzo fajna akcja promocyjnathumbright

Cytat:
Jednak co takiego wydarzyło się w roku 2013, że postrzeganie Spółki odwróciło się o 360 stopni?

jak coś się obróci o 360 stopni to zatoczy koło, a chyba nie to miałeś na myśli... blackeye

Cytat:
btw: tyle gorzkich słów padło o nieskuteczności dyplomacji i nieskuteczności polityki zachodu relatywnie stonowanych gróźb - wygląda na to że jednak polityka Zachodu przynosi efekty, napięcie na Krymie powoli opada, a Putin i armia rosyjska wycofuje się z ultymatywnych deklaracji.

no bez jaj, napięcie spadło bo Putin wcale nie miał zamiaru wywołać 3 wojny światowej jak to przedstawiały szczególnie polskie mediablackeye On juz po Syrii wiedział że dyplomacja UE i USA jest pozbawiona cohones więc się bawi i bawił się będzie do czasu dopóki prezydentem USA będzie błazen, dowódcą NATO gej love4 itp

to są ci wojownicy o demokracje i EU?blackeye

bydło i swołocz....głupio to brzmi, ale wydaje mi się że jeszcze zatęsknią za Janukowyczem

czekałem z niecierpliwością na ten film i zaraz w świętach pognałem do kina
i nie zawiodłem się :hello1:
hello1

Polecam

bedziesz dobieral k2?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 11 marca 2019 13:52:52
Liczba wpisów: 394
[0,12% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,457 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d