pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bernie

bernie

Ostatnie 10 wpisów
Teraz nie giełda dyskontuje przyszłość tylko drukarki..

Dajcie spokoj z tymi płaskoziemcami i innymi ziębami bo ludzi w strachu i maja tacy dobry narybek terazbinky

Wystarczy że naczelny u wuja sama z dnia na dzień dostarcza kolejnej porcji wątpliwej jakosci humoru i solidnej dawki żenadyd'oh!

vladinho napisał(a):
.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a co jeśli zamiast te 10k dziennie chorych w stanach będzie pojawiało się 100k - czy to w ogóle jest możliwe biorąc pod uwagę dostęp do testów, bo teoretycznie uznać można, że teraz mamy jakąś policzalność z różnym błędem w zależności od kraju, ale co jeśli chęci nie zabraknie ale ludzkie możliwości po prostu nie wystarczą?

Wtedy bedziemy liczyc zgony... Imho kwstia czasu i kolejny etap pandemii bo licza zarazonych/Chorych to fikcja

Choc patrzac na naszych zachodnich sasiadow widac ze "choroby wspolistniejace" rowniez moga zdzialac cuda
Think

Obawiam sie ze na to co beda postanawiac w brukseli malo kto bedzie patrzal w swietle obecnych wydarzeń

Nie wiem czy Chiny beda najwiekszym wygranym za to najwiekszym przegranym prawie na pewno bedzie UE jako instytucja nie istniejaca w sytuacji kryzysu.

Zaraz wszyscy bedą drukowac i kupowac miedzy sobą... Groteska

No dobra ale bierze ktos pod uwagę to ze na poczatku leczenie bylo calkiem na oślep a teraz chyba dopiero probują jakieś preparaty podawac z malarii/hiv itp nie znam szczegolow ale na pewno brak wiedzy w tej dziedzinie też jest istotny i nawet jak tabelka jest prawdziwa to dane nie są miarodajne a pozatym caly czas dochodzi kwestia tego ze covidem wjezdzaja do szpitali i statystyk ciezkie przypadki a grype corocznie stwierdzaja miliony przypadkoe bez zadnych testow

Oxfordczyk napisał(a):
Ancymon napisał(a):
Vox napisał(a):
ja jestem ciekaw czy wybory się odbędą. I widzę jak będzie:

1. Zrobimy sondaż preferencji wyborczych od strachu przed koronawirusem (frekwencja)
2. Jesli bedzie korzystny wybory będą... a jak nie to nie będzie.

Już Kaczyński powiedział w RMF że nie ma podstaw do przesunięcia wyborów. Cała sytuacja jest na korzyść Dudy. Działa, kręci się wszędzie, non stop wygłasza orędzia, a pozostali kandydaci zawiesili kampanię bo nawet nie mają jej jak prowadzić. Brak możliwości spotkań z wyborcami to już jest poważny powód. Ale Jarek to przepchnie nogą byleby tylko zachować swojego prezydenta na stołku.

Mają TVN, MKB robi narady z samorządowcami. TVN cały czas robi kampanię opozycji.

Zgromadzenia do 50 osób mozna Chyba jeszcze organizowac wiec opozycja nie powinna ubolewaćblackeye

Tvp to komedia z tym nikt raczej nie powinien dyskutowac, ale rząd zachował sie w kontekscie wirusa bardzo sprawnie

Opozycja handluje teraz liczbą testów ale stan slużby zdrowia jest jaki jest i taki sam był i byłby za po, sld czy kogokolwiek a porównywanie sie do japoni czy szwajcarii raczej by budce nie przychodziło tak łatwo jakby on trzymał lejce... Na szczescie nie trzyma i nie musielismy czekać na pozwolenie z brukseli, berlina czy kremla z decyzja o zamknieciu granic podczas gdy wiekszosc granic EU byla jeszcze otwarta.

Jest lepiej? We wloszech liczba zgonow przekroczyla dzisiaj tą w chin... Przy mniej niz polowie zdiagnozowanych

Szczyt jeszcze przed nami wiec ciezko mowic ze jest lepiej bo nie wiadomo jak dluga droga przed nami... Ja generalnie bardziej ufam liczbie zgonów niż chorych bo ta drga zalezy najzyczajniej odnliczby przeprowadzonych testow

Notowania ropy to kino akcji w ostatnich dniach... Wychodzi na to ze swiat sie zmienia na naszych oczach Whistle o koronawirusie za chwile zapomnimy ale zasady gry sie zmienią.. Wiem, wiem brzmie jak nasz byly prezydent noblistasalute

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 17 kwietnia 2020 08:06:45
Liczba wpisów: 414
[0,12% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,350 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,61% +30 321,53 zł 50 321,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d