pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

maciej_61

maciej_61

Ostatnie 10 wpisów
Ponadto kluczewe jest tu słowo "może". Więc i tak wszystko jest wysoce fakultatywne.

Pewnie nie sprawdzili. Bo CBA i UKS teraz bardzo zajęte kamienicą Banasia.

Fakt, RB najlepszym przykładem.... 3some

Dzięki @AsGBK za wyjaśnienie. Wróży to dobrze.

Czy dobrze rozumiem. Jeżeli powiedzmy RB nie będzie mógł wziąć udziału w głosowaniu, bo zapracowany albo sezon urlopowy to w jego miejsce może może wsjść np p. Olaf? Bo jeżeli nie to przy braku obu przedstawicieli zabezpieczonych - jak rozumiem - nie ma kworum. Nie wiem czy poprawnie rozumuję. Może to ktoś wyjaśnić?

Dzięks Leonek. Teraz jasne.

Zara,zaraz. Już się pogubiłem. To jaki jest teraz „układ sił” w RW?

Tiaaaa. Z tego artykułu wynika że

Cytat:
W całej sprawie GetBacku zabezpieczono mienie menedżerów szacowane na 331 mln zł


A gdzie jest 3,5 miliarda zł minus 331 milionów zł ? W sprawie AG z 850 mln odzyskano 550. Tyle że tam jest ponad 19 tys indywidualnych inwestorów ale firma jest winna też duże pieniądze np firmom od leasingu samolotów. W efekcie nie wiem ile z tych 550 mln trafi do poszkodowanych. Jakieś wypłaty już były tyle że Sąd nie doszedł jeszcze do odczytania sentencji wyroku w sprawie małżeństwa P.

Napisałem "może". Bo nie zdziwił bym się jakby w przyszłości w sprawie wypłynęły nazwiska naprawdę "grubych ryb" to czy na kimś nie może zostać dokonane samobójstwo. A takie przypadki były. W Polsce. Zważ o jaką forsę tu chodzi.

@bukos. Bardzo skrupulatnie przedstawiłeś działania RW w zakresie usiłowania zwołania tejże rady. W postach stwierdziłeś też że dysponujesz wiedzą którą nie możesz się z nami podzielić. Rozumiem. Różne NDA i inne tego typu. Jednak żaden NDA to nie kanon 983 prawa kanonicznego. No chyba że spowiadałeś KK lub RB. Czas więc zmienić adresata tych listów. Z Sędziego na Prokuraturę. Wszelkie nieprawidłowości o których Ci wiadomo, wyłuszczyć tam najdokładniej wraz ze wszystkimi informacjami podlegającymi pod NDA właśnie. A w tym Tobie nie możemy pomóc. Zważyć należy że fakt nie poinformowania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa może być potraktowany sam w sobie jako przestępstwo. I nie ma takiego prawa które uniemożliwiało by Tobie podzielić się poufnymi informacjami z Prokuraturą. Po prostu. Każdy NDA jest aktem niższego rzędu niż Ustawa o Prokuraturze. A Sąd czy Komisarz to nie jest organ ścigania.
Jak Prokuratura wlezie to GBK to już długo z niej nie wyjdzie. A że zablokuje to pracę Spółki? No to co? Chyba nikt z nie zabezpieczonych nie wierzy że cokolwiek dostanie z GBK. Nie wiem czy wystarczy nawet na zaspokojenie zabezpieczonych.
Może Prokuratura znajdzie natomiast wątki prowadzące do wyjaśnienia jak mogła powstać struktura, mająca wszelkie cechy zorganizowanej grupy przestępczej, sięgającej od największych banków, i organów Państwa po byle warzywniak (bo i tam sprzedawano oligi) po jakieś szemrane firemki z Wysp Hula-Gula. I kto był mózgiem tej operacji. Bo do czegoś takiego naprawdę trzeba mieć kiepełę. A jeżeli stwierdzone zostanie istnienie takiej grupy to otworzy drogę do dochodzenia czegokolwiek od kogokolwiek. Trochę tak jak wyrok TSUE dla frankowiczów.
Funkcją celu nie jest zasiadanie tego czy innego na takim czy innym stolcu ale odzyskanie forsy. A tej w GBK po prostu nie ma. A członkowie RW muszą się swoją wiedzą podzielić z Prokuraturą aby pożądany cel osiągnąć.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 22 kwietnia 2018
Ostatnia wizyta: 16 października 2019 10:35:02
Liczba wpisów: 725
[0,22% wszystkich postów / 1,33 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,590 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d