pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

maciej_61

maciej_61

Ostatnie 10 wpisów
Moderator:
Link nieaktywny, temat nie dotyczy GBK

Tak zupełnie z innej beczki. Chodzi o potencjalne dochodzenie odszkodowania od SP. Jeżeli rządowi udało się wyskrobać w obecnej sytuacji jedynie 10 mld zł na ratowanie całego kraju to dochodzenie o 2,5 mld wydaje się trochę iluzją. Piszę 10 mld bo tyle jest faktycznie polskiej gotówki w tych deklarowanych 212 mld. Pozostałe to 35 mld z przesunięcia pieniędzy z funduszy UE i różnego rodzaju "gwarancje" i przesunięcia (a nie umorzenia w większości!) płatności różnych podatków czy innych zobowiązań oraz inna kreatywna księgowość.
Dodajmy do tego że "wydojono" PGE (strata netto prawie 4 mld) a teraz wydoją Orlen zakupem Lotosu i Energa.
Proponowane np przez banki "wakacje kredytowe" tak naprawdę wydłużają tylko okres spłaty czyli de facto zwiększają zyski banków.
Coś mi się wydaje że na całej sprawie znowu zarobią tylko banksterzy.
Może ktoś wie. Ja przeczytałem że na okres epidemii zawieszeniu ulega bieg przedawnienia płatności. Jak się to ma do naszej sprawy. Czy okres epidemii zawiesza też okres przedawnienia w naszej sprawie?

Jak się czuje RB? Chyba bardzo dobrze. Wy...ł wszystkich, sam kasę odzyskał, co miesięczny przychód ma całkiem fajny. Czy może być lepiej? Może. Jeżeli jeszcze bardziej uda się nas wy....ć.

Panowie! Przestańcie. W tej chwili sytuacja jest jaka jest. Wyrok prawomocny i kwita.
Pytanie - co dalej.

A my wspieramy przez to finansowo Państwo. Należy się dla nas jakiś order chyba....

Jak donosi nieoficjalnie Interia, CBA wkroczyło do mieszkań Banasia. Czyżby plan D na Banasia?

......jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat, sto lat niech siedzą nam....

Tak, nawet sędziowie w nerwach drą dokumenty. Ale ponieważ robią to w nerwach (a nie z wyrachowania) to wszystko jest OK. No przynajmniej taka jest opinia tych co ich za takie coś mieliby rozliczyć. Więc skoro sędzia może to tym bardziej spokullus73. Działając w zdenerwowaniu oczywiście.

Tiaaa. Tak jest kilka razy pokazane zdjęcie z wręczenia jakiś nagród sponsorowanych przez GBK. Czerwonym kółkiem zaznaczono KK. Ale na scenie są też Naczelnik Państwa, Krzywousty, i dodatkowo jakieś ziobro czy inny gowin.
Wznosząc toast za KK przebywającego obecnie w miejscu dość odosobnionym, zaśpiewajmy, w imieniu pozostałych obecnych na Gali "Jeszcze jeden i jeszcze raz..."

Jak podaje Gazeta Prawna, GBK pozywa Deloitte o odszkodowanie na 307 mln. Ciekawe. Bo jakiego Deloitte pozywają? Ten podmiot mający w nazwie Deloitte a który robił audyt w GBK już nie istnieje. A i tak miał kapitał zakładowy 10 tys. zł. Kiedyś naliczyłem że Deloitte`ów w Polsce było ponad 10 sztuk. I jeden nie odpowiadał prawnie za to co robi drugi. Ot franczyza de facto. Ciekaw jestem treści tego pozwu. Bo to była by dobra podpowiedź dla nas. I to nie tylko obligatariuszy ale i akcjonariuszy. Może ktoś wie coś więcej?

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 3 lipca 2020 14:03:55
Liczba wpisów: 785
[0,22% wszystkich postów / 0,98 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,492 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +124,60% +24 920,40 zł 44 920,40 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d