Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bartas_Gda

Bartas_Gda

Ostatnie 10 wpisów

We wspomnianym obszarze ~12 zł stało sporo SL - padły i poszła lawina - nie wiem jak zachowa się kurs (w tej chwili jestem stratny na pozycji) niemniej jednak wyniki są jak dla mnie co najmniej dobre.

Poprawa marż, przepływów operacyjnych, spadek kosztów ogólnego zarządu.

i mamy wyniki za 1q19 - bardzo mocne w mojej ocenie:

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Czy ktoś z Was robił aktualizację wyników po 4q18 oraz jakieś prognozy na 1q19?

"pare dni temu mielismy okazje poznac rekomendacje wydana przez Dom Analiz SII z wycena na 11.50 zl"

Warto spojrzeć i doczytać iż:

" Dom Analiz SII za przygotowanie niniejszego raportu otrzymał wynagrodzenie od Emitenta"

mikhael napisał(a):

Po długoletnim boczniaku najpierw obudził się PAT, a teraz przyszła pora na FSG i MOJ ?

MOJ pokazał super wyniki, ~47% udziałów ma FSG - czy to znaczy, że 47% zysków może powędrować do FSG?

oczywiście Twój portfel i zasady Twoje. Nie oczekiwałem, że udostępnisz mi czy komukolwiek swoją "metodę/ technikę" bo pewnie przestałaby ona być skuteczna.

Chodzi mi tylko o to, że na początku poczyniłeś pewne założenia którymi będziesz się kierował - a z czasem transakcje zaczynają one się rozjeżdżać z pierwotnymi założeniami. - może warto je po prostu zrewidować tak aby przyszli czytelnicy wątku się nie zagubili:)

Udanych wzrostów na Dino.

Bartek.

Konsekwencja na max.

Nie krócej niż kwartał

Ostatniego dnia miesiąca

teraz jakaś nowa zasada - której wcześniej nie cytowałeś - powinieneś zmienić nazwę portfela i jasno wypisać zasady, którym się kierujesz bo widzę, że są one bardzo elastyczne.

investped napisał(a):
Testy dowiodły, że jeśli będziesz kupował w obrębie +/- 10 dni zakończenia kwartału to i tak w dłuższym terminie wynik będzie podobny.

to od wczoraj jest pewnie ponad 20% - więc uważam, że różnica w odpowiednim wejściu będzie zawsze.

Ok może czegoś nie zrozumiałem a może mam gorszy dzień bo w kręgu moich zainteresowań był 11B ale w 70% przypadków po raporcie nie rośnie jak to mówią.

Może muszę sobie odpuścić i przemyśleć co i jak.

W każdym razie gratulacje trafionych i zakupionych w czas inwestycji.

pozdrawiam i powodzenia.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 21 maja 2019 17:00:12
Liczba wpisów: 39
[0,01% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,419 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d