Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

borecki

borecki

Ostatnie 10 wpisów
A to nie jest tak, że Hoist otrzymał od getback wyłączność na negocjacje w sprawie zakupu tego pakietu?

p.s. Rzadko tutaj zaglądam (złożyłem pozew przeciwko bankowi i spokojnie czekam jak młyn sprawiedliwości miele, także getbackiem i tym czy choć złotówka dla obligów niezabezpieczonych z niego zostanie [zapewne nie], mnie nie interesuje), więc przepraszam jeśli pytam o oczywistą rzecz, ale - czy zdRadek już zrobił coming out w sprawie odprzedaży obligacji Abrisowi zostawiając sobie jedną jednostkę by móc być członkiem RW?

A co to za różnica czy coś zostanie czy Nic?

maciej_61 napisał(a):
I jeszcze jedno BARDZO istotne. Formalnie śledztwo w sprawie poszkodowanych w aferze GB (400 zgłoszeń na sumę 60 mln) kończy się 23 kwietnia - jak wynika ze strony Prokuratury. W sumie - 60 mln. Może i oddadzą.

Można prosić o jakieś źródło? W komunikatach znalazłem tylko informację o dacie wszczęcia postępowania.

...i nie zauważył kolejnej piramidy finansowej, tym razem w jednej z największych spółek w Polsce, mimo licznych sygnałów.

Skończ Pan z tymi bredniami że KNF nie musiał nic robić ponad to co (nie)robił. Teza nie do obrony.

A jak komuś, przez myśl przeszło, że ta skorumpowana instytucja nie mogła nie dopuścić do afery getback, to niech sobie posłucha taśm czarneckiego z byłym szefem knf w roli głównej.

Pisma do kuratora w celu odwołania konia trojańskiego, przepraszam barczyńskiego, z RW z powodu wycofania udzielonego poparcia (najlepiej ze skanem zaświadczenia depozytowego) i powołanie osoby takiej jak Bukos (o ile się zgodzi). Taki symbol dla tego szkodnika, że nie jest tak iż psy szczekają a karawana jedzie dalej, jak mu się wydaje.
Ja na konia nie głosowałem ponieważ o tym co na ostatnim ZW się unaoczniło pisałem już wiele miesięcy temu, natomiast pismo w sprawie odwołania tego szkodnika z RW wysłałem argumentując szkody jakie wyrządza obligatariuszom (polecam ostatnie wypowiedzi na jego temat z tego wątku chociażby).

Panowie, jak oceniacie fakt, że UOKiK napisał w ostatnim komunkacie, iż PDM i IB działały w konsorcjum dopiero od końca marca 2018 r., w kontekście pozwania tego drugiego o misseling? To co, przed tą datą współpracowały bez umowy- bezprawnie?

Najbardziej groźna dla obligatariuszy, którzy nabyli obligacje za pośrednictwem IB jest fuzja banków Czarneckiego. Jeśli KNF do tego dopuści to wygrane procesy nic nie dadzą.

Możesz już pozywać spółkę. Wspaniały pomysł pozywać Get back, firmę z ujemnym kapitałem własnym w ostatnim cyklu życia przedsiębiorstwa.

Obligatariusz kontakt napisał(a):

3/ jeżeli p. Wójcik czy Gorczyca nie boją się odpowiedzialności osobistej np. z tytułu np. MAR to mogą Wam dawać informację z posiedzeń RW gdzie omawiana była sytuacja Spółki; zresztą, instytucje państwowe (KNF i prokuratura) już zauważyły wyciek informacji od osób posiadających dane poufne

Obligatariusz kontakt napisał(a):

2/ rozmawiałem z p. prokurator obecną na całym ZW także o podejrzeniu przekazywania do osób postronnych informacji poufnych

Tutaj jest czuły punkt tych kanalii z rady nadzorczej i zarządu.
Sugeruję nawiązać odpowiednimi drogami i metodami kontakt z ludźmi wyżej przywołanymi przez konia trojańskiego abrisu, mającymi wiedzę jak to faktycznie od środka wyglądało, pewnie sporo kwiatków się można dowiedzieć i nimi prokuraturę zainteresować.

Taka moja rada dla konia, zamiast węszyć i 'rozmawiać o podejrzeniu' skąd wyciekają informacje o stanie spółki na zewnątrz sugeruję powęszyć i porozmawiać o podejrzeniu gdzie wyciekała kasa przez ostatnie lata i z miesiaca na miesiąc jest przeżerana nadal.

A pisanie o Getback w kontekście spółki akcyjnej jakoby wyciekające informację miały jej zaszkodzić to tak na prawdę wisienka na torcie żałosnej kariery w RN i RW.

Proponuję koniowi wbić sobie do głowy, a raczej łba, że jedyny skutek z wyciekających informacjach ze spółki, może być dla poszkodowanych obligatariuszy jedynie pozytywny, a negatywny jedynie dla aferzystów trzymających ster.

Moja rada dla osób zaangażowanych w działania przeciw cwaniaków. Skontaktujcie się z M.Wojcikiem. na pewno ma sporo do powiedzenia co się działo w spółce i RW. Od Baczyńskiego dowiedzieć możecie się jedynie tekstów typu 'odzyski powoli się zwiekszaja'. I pamiętajcie, z ludźmi bez honoru się nie prowadzi dyskusji, a chyba nie sądzicie że prawda mu przez gardło przejdzie po tym wszystkim?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 27 marca 2019 22:46:49
Liczba wpisów: 41
[0,01% wszystkich postów / 0,12 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,179 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d