Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

borecki

borecki

Ostatnie 10 wpisów

Pisma do kuratora w celu odwołania konia trojańskiego, przepraszam barczyńskiego, z RW z powodu wycofania udzielonego poparcia (najlepiej ze skanem zaświadczenia depozytowego) i powołanie osoby takiej jak Bukos (o ile się zgodzi). Taki symbol dla tego szkodnika, że nie jest tak iż psy szczekają a karawana jedzie dalej, jak mu się wydaje.
Ja na konia nie głosowałem ponieważ o tym co na ostatnim ZW się unaoczniło pisałem już wiele miesięcy temu, natomiast pismo w sprawie odwołania tego szkodnika z RW wysłałem argumentując szkody jakie wyrządza obligatariuszom (polecam ostatnie wypowiedzi na jego temat z tego wątku chociażby).

Panowie, jak oceniacie fakt, że UOKiK napisał w ostatnim komunkacie, iż PDM i IB działały w konsorcjum dopiero od końca marca 2018 r., w kontekście pozwania tego drugiego o misseling? To co, przed tą datą współpracowały bez umowy- bezprawnie?

Najbardziej groźna dla obligatariuszy, którzy nabyli obligacje za pośrednictwem IB jest fuzja banków Czarneckiego. Jeśli KNF do tego dopuści to wygrane procesy nic nie dadzą.

Możesz już pozywać spółkę. Wspaniały pomysł pozywać Get back, firmę z ujemnym kapitałem własnym w ostatnim cyklu życia przedsiębiorstwa.

Obligatariusz kontakt napisał(a):

3/ jeżeli p. Wójcik czy Gorczyca nie boją się odpowiedzialności osobistej np. z tytułu np. MAR to mogą Wam dawać informację z posiedzeń RW gdzie omawiana była sytuacja Spółki; zresztą, instytucje państwowe (KNF i prokuratura) już zauważyły wyciek informacji od osób posiadających dane poufne

Obligatariusz kontakt napisał(a):

2/ rozmawiałem z p. prokurator obecną na całym ZW także o podejrzeniu przekazywania do osób postronnych informacji poufnych

Tutaj jest czuły punkt tych kanalii z rady nadzorczej i zarządu.
Sugeruję nawiązać odpowiednimi drogami i metodami kontakt z ludźmi wyżej przywołanymi przez konia trojańskiego abrisu, mającymi wiedzę jak to faktycznie od środka wyglądało, pewnie sporo kwiatków się można dowiedzieć i nimi prokuraturę zainteresować.

Taka moja rada dla konia, zamiast węszyć i 'rozmawiać o podejrzeniu' skąd wyciekają informacje o stanie spółki na zewnątrz sugeruję powęszyć i porozmawiać o podejrzeniu gdzie wyciekała kasa przez ostatnie lata i z miesiaca na miesiąc jest przeżerana nadal.

A pisanie o Getback w kontekście spółki akcyjnej jakoby wyciekające informację miały jej zaszkodzić to tak na prawdę wisienka na torcie żałosnej kariery w RN i RW.

Proponuję koniowi wbić sobie do głowy, a raczej łba, że jedyny skutek z wyciekających informacjach ze spółki, może być dla poszkodowanych obligatariuszy jedynie pozytywny, a negatywny jedynie dla aferzystów trzymających ster.

Moja rada dla osób zaangażowanych w działania przeciw cwaniaków. Skontaktujcie się z M.Wojcikiem. na pewno ma sporo do powiedzenia co się działo w spółce i RW. Od Baczyńskiego dowiedzieć możecie się jedynie tekstów typu 'odzyski powoli się zwiekszaja'. I pamiętajcie, z ludźmi bez honoru się nie prowadzi dyskusji, a chyba nie sądzicie że prawda mu przez gardło przejdzie po tym wszystkim?

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
A wygląda na to, że RW odbyłą wczoraj w sądzie posiedzenie i podjęła kilka uchwał.
Między innymi taką - link do protokołu
https://www.getbacksa.pl/images/Uchwaa-nr-5_01_2019.pdf
No to mamy - wytyczne dla NS żeby w ogóle wywalił konwersję ze swoich PU
Ale ciekawiej się prezentuje informacja o rozkładzie głosów na okolicznośc tej uchwały:
4 głosy 'za'
0 głosów 'przeciw'
0 głosów 'wstrzymujących' się
A obecnych na posiedzeniu stałych, mających prawo głosu członków RW pięciu, a głosów oddanych cztery.
Tak jakby ktoś obecny i uprawniony do głosowania nie miał odwagi jasno wyartykułować swoich poglądów w tej sprawie. Dziwne.

Faktycznie, zagadka milenijna. Członek RW p. Wójcik zrezygnował z pełnienia funkcji, wytłumaczył dlaczego to robi i pytanie dlaczego POTEM nie zagłosował nie będąc członkiem RW.

to odpowiem za niego: "Nic mi na ten temat nie wiadomo" lub druga opcja /milczenie/.

Joker napisał(a):

Pytanie czy Pan Radek albo inna osoba bliska RW moglaby sie do tego ustosunkowac?

Jak widać ludzie dalej nie zmądrzeli. Powiem bez o ogródek i niegrzecznie; A co ty k... myślisz, że ci prawdę powie,skoro jak się okazało łgał w każdej sprawie do tej pory?

Natomiast Pani maupa taka aktywna dotychczas, codziennie na forum prezentowała beleterystykę - jak się okazało - a od czasu ZW tylko jedno osobliwe zdanie rzuca? Przecież kiedy karty zostały odkryte, wreszcie merytorycznie jest możliwość komentować, a tu symptomatyczna cisza, smutne.

Nikt Pana nie przyjmie, chyba że do poczekalni i nic Pan nie załatwi. Może Pan kawki popijać z każdym z Wiejskiej, ale na obiecankach takich jakie Cym(b)ański ostatnio Panu sprzedał się zakończy. O Barczyńskim pisałem to co dopiero dzisiaj do większości dotarło już kilka miesięcy temu (proszę sprawdzić moje posty). To samo mówię dziś, że kaczor jedyne w czym może pomóc to w odesłaniu Pana do Ziobry i zbyciu zdaniem typu "przyjże się sprawie".

Ludzie, nie bądźcie aż tak naiwni, minimum przyzwoitości tego wymaga.

Jak ktoś chce cokolwiek wymóc na kaczorze/władz, to paru tysięczna demonstracja pod jego chałupą, gdzie w Polskę pójdzie przekaz z transparentów typu "Afera Get Back = Afera PISu", Afera GetBack pod każdym względem 10 razy większa od afery Amber Gold", "Amber Gold 900 milionów ukradzionych pieniędzy, GetBack 3 MILIARDY ukradzionych pieniędzy", itp.

Ale w jednym ma Pan rację, faktycznie, gdyby Kaczor naprawdę chciał, to by w tydzień załatwił naszą sprawę. Zrobili by spec ustawę na najbliższym posiedzeniu Sejmu i kasa z BFG, by była wypłacona w całości poniesionej stary obligatariuszy.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 21 lutego 2019 12:41:53
Liczba wpisów: 37
[0,01% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,191 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d