Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

NerfMe

NerfMe

Ostatnie 10 wpisów
Ta, tylko że jak widać w tym świecie żadne zasady nie obowiązują, a my tu jesteśmy z przypadku... Jeśli Abris go od początku wynajął to doradził im genialnie... A że po drodze oszukał, manipulował i okłamał kilku obligatariuszy indywidualnych to raczej żadnej spółki nie zainteresuje.. Aczkolwiek co ja tam wiem...


Maupa_w_niebieskim napisał(a):
Jak już się co niektórym na wspomnienia zbiera to może warto od razu przypomnieć też kto konkretnie był podpisany pod tymi 65%.
A co do RW to przypominam, że jednym z kandydatów ( o którym pisano, że może być 'czarnym koniem' ) był Kondzio. Każdy mógł do RW startować. Więc o co te żale?
A tutaj interesująca rzecz do posłuchania (plik audio po lewej stronie)
www.polskieradio.pl/130/6718/A...


Żale mamy o to, że bylismy przed ZW zwodzeni i oszukiwani przez osobę, której zaufaliśmy wybierając ją do RW... Nikt nie ma wątpliwości, że działania RB były podyktowane obietnicą dobrze płatnej posadki, którą otrzymał. Teraz rozumiesz o co?

Obecny zarząd, który dzień przed ZW "zapomina" o wycofaniu się największego inwestora i zmienia propozycje układowe w ostatniej chwili bez informowania o tym wierzycieli, to też bez wątpienia szczyt uczciwości;)

Serio, nie odzyskamy nawet grosza i pora stracić nadzieję, faktycznie zbędne bicie piany jest już niepotrzebne...

Obligatariusz kontakt napisał(a):
Złe emocje nie są dobrym doradcą. Lepszy układ niż upadłość i żal czasu wyjaśniać to kolejny raz. Zawsze trudno się pogodzić ze stratą, ale ona wydarzyła się już w kwietniu 2018 r. Teraz należy zrealizować układ, który jest i tak w wielu miejscach ambitny


Chyba trzeba podesłać ten cytat sędziemu, gdyż biorąc pod uwagę wcześniejsze wprowadzające oblitariuszy w błąd i sarkastyczne wypowiedzi cytowanego wyżej, można domniemywać, że układ jest niewykonalny...

Może jak wyrzucimy osobę działającą w interesie swoim i zarządu GB to sąd zauważy co tu się odjaniepawliło...

Ponawiam pytanie nt. OSOG czy można jakoś dołączyć do Stowarzyszenia czy działacie na rzecz wszystkich Obligatariuszy nawet niezrzeszonych?


Czy to nowe Stowarzyszenie już działa? Można jakoś przystąpić do niego?

Z każdym dniem brniemy coraz głębiej, jeśli już nie sięgnęliśmy dna....

Serio?

Nie widzisz sprzeczności w działaniach na rzecz obligatariuszy i pracy dla spółki, która była nam winna pieniądze?

Skończcie już wstydu oszczędźcie. Wypada przynajmniej mieć odwagę cywilną i się przyznać, że pod pretekstem ochrony interesów obligatariuszy w RW działało się na ich szkodę i we własnym interesie...


Co więcej pamiętajmy, że zgodnie z ostatnim ustaleniami na ZW nasz wybraniec będzie dostawał 10 k miesięcznie za zasiadanie w RN, więc będzie mu zależeć by ten cyrk trwał jak najdłużej...jenes napisał(a):
Walne Zgromadzenie przeniosło formalną siedzibę spółki z Wrocławia do Warszawy.
Zmieniło też zasady wynagradzania członków rady nadzorczej. Zamiast stawek indywidualnych uchwalono kwotę 10 tys. zł brutto miesięcznie dla każdego z członków rady. Przewodniczący rady i przewodniczący komitetów rady mają te stawki podwojone.
Prawnik Abrisu, głównego udziałowca, poinformował, że tak jak dotychczas „wedle jego wiedzy” reprezentanci Abrisu w nadzorze zrzekną się wynagrodzenia (ciekawe, czy na pewno).
Nie doszło do samego głosowania nad składem rady, czyli nadal nie ma tam nikogo, kto nadzorowałby działalność zarządu pod kątem możliwości spłaty wierzycieli.
Walne zostało przerwane do 5 kwietnia.


Czyli " nasz" przedstawiciel odzyska zainwestowane pieniądze... To gratuluje. Jakby chciał się podzielić jedną wypłatą za głos to będzie miło...

basik napisał(a):
Proszę o informacje, do kogo napisać o klauzulę wykonalności 777


Ja też chętnie się dołączę do pytania, proszę o info na priv. Nie pogardzę też jakąś instrukcją jak złożyć wniosek do prokuratury. Dziękuję.

Ja nabyłem bezpośrednio w Getback...

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 25 maja 2018
Ostatnia wizyta: 19 czerwca 2019 00:15:27
Liczba wpisów: 201
[0,06% wszystkich postów / 0,51 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,351 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d