Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

NerfMe

NerfMe

Ostatnie 10 wpisów
Przecież to jakiś skandal jest... Nasza pomoc " państwa" działa...

Nie wierzę, że to napiszę, ale jak dzięki tej interwencji odzyskamy jakieś pieniądze to PiS zyska wyborce... Szkoda tylko, że na list nikt nie raczył odpowiedzie nawet...

https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/GETBACK,zawarcie-umowy-o-prowadzenie-ewidencji-obliga-2019-02-11,ESPI,20190211_104450_0000152597

Coś to zmienia? Czemu moja seria jest na liście jak kupowałem bezpośrednio w GB?

Moderator:
podmieniono link na wewnętrzny

bukos4 napisał(a):
Spotkanie z p. Prezesem JK umowione. Przedstawie mu nasza sytuacje. Mam swoja wizje. Jesli sa jakies madre propozycje o co chcielibysmy prosic to piszcie...

Trzymamy kciuki.

Teoretycznie, skoro walą im takie kary to powinni utworzyć z tych pieniędzy jakiś fundusz dla poszkodowanych... Natomiast biorąc pod uwagę, że żaden z polityków nie dotknął tematu mimo naszych listów to chyba nie mamy na co liczyć...

To jest w koncu super informacja. UOKiK potwierdzi nasze domysły to będzie podstawa do pozwów spółki. Czy układ zamyka taką możliwość?

Czyli jeszcze udają, że działają, przejadając pieniadze na bezpodstawne wezwania. Jak ktoś jeszcze ich zaskarży za nieudolną windykację to już w ogóle... Mają też podładkę, że się starali ale nie wyszło.

https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/?utm_campaign=fundusz_sprawiedliwosci&utm_medium=search&utm_source=google&utm_content=brand&utm_term=text_links - może tu się zgłosimy;)?

bukos4 napisał(a):
NerfMe napisał(a):
Ktoś wie kiedy sąd ogłosi czy zatwierdził układ?

sedzia byl na L4 a teraz bedzie na urlopie

Po prostu no comment... Dzięki za odpowiedź.

Ktoś wie kiedy sąd ogłosi czy zatwierdził układ?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 20 lutego 2019 13:06:37
Liczba wpisów: 185
[0,06% wszystkich postów / 0,68 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,210 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d