pixelg
MAGNATa porftel - Indywidualne kroniki giełdowe - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3

MAGNATa porftel

buldi
0
Wpisów: 5 064
Wysłane: 24 marca 2011 00:32:28
mankomaniak napisał(a):

To chyba normalne, że właśnie interesujący ludzie, trudno uwierzyć? Ci co mają coś do powiedzenia, oryginalnego, jakieś spostrzeżenia, podejścia, zmysły. Bo infa to ja mogę sobie przeczytać bez forum. Opinie typu C/Z czy C/WK pokazują bla bla bla... to mnie nie przyciąga wyobraź sobie. Teraz już jednak chyba jasne dla Ciebie dlaczego wyraziłem swój sprzeciw, czy jeszcze nie?

Mówiąc coś takiego do mnie, pokazałeś swoją głuchotę na to forum.

Głuchota na forum?
Ciekawie to nazwałeś.
Owszem ludzie i ich opinie (nie raz emocjonalne) to, to co tworzy jego wartość, ale by nie zrażać tych którym, przeszkadza zwykła "sieciowa" głupota tłumu i by zachować merytorykę wypowiedzi dzięki której wciąż tu wracasz należy odsiewać ziarna od plew i ktoś to musi robić.
W chwili gdy krytykujesz tych którzy tę czarną robotę wykonują, zachowujesz się jak wichrzyciel i mąciwoda na miarę palikota.
Edytowany: 24 marca 2011 00:34

czarownica
0
Wpisów: 98
Wysłane: 24 marca 2011 00:45:32
się wtrące do waszej dyskusji
nie wiem o co poszło z jego wycięciem z forum i czym się naraził moderatorm, ale to co pozostało po magnacie ma wysoki merytoryczny poziom, czasami wydawało mi się kontrowersyjne jak czytałam, ale po czasie okazywało się dobre i spostrzegawcze w wyjątkowo wysokim stopniu, mało jest takich na tym forum którzy tak dobrze wskazywali spółki do wzrostów i jak ktoś określił wcześniej mieli tak dobry timming. zresztą można sprawdzić jego ostatni post i zachowanie liderów tego portfela od tego czasu.
dlatego zal, że został wycięty ( jeśli to prawda)

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 584
Wysłane: 24 marca 2011 09:43:22
Z pracy wylatuje się nie za kompetencje, tylko za postawę.
Magnat nie trzymał się regulaminu i nie chciał się go trzymać.
Jest to dobrowolny wybór każdego użytkownika.

noise
0
Wpisów: 280
Wysłane: 24 marca 2011 10:10:56
Eh magnat, widzę że nie tylko ja zauważyłem twoje stylistyczne i nie tylko podobieństwo do czarownicy. Rozumiem "drugie życie" na forum, ale te pieśni pochwalne dla samego siebie...chcesz zostać drugim Mroczkiem z P?

czarownica
0
Wpisów: 98
Wysłane: 24 marca 2011 11:00:57
to jest właśnie to o czym pisałam we wcześniejszym poście do anty-teresy. odezwiesz się na forum marketeo to krzykacze i spółka zrównają ciebie z błotem, powiedzą ,że jesteś ufoludkiem, magnatem, pisowcem, milerem, kaczyńskim siedzącym na necie, itd.
manko to też pewnie ja tylko w innym wcieleniu i ci wszyscy co czytali kroniki magnata.

Abner1984
Abner1984 PREMIUM
0
Wpisów: 696
Wysłane: 24 marca 2011 11:20:43
Ja nie rozumiem po co tyle "płaczu" na każdym wątku w którym się udzielasz. Ankieta wśród forumowiczów na temat przywrócenia Magnata? Ale po co? Możesz już spokojnie pisać z nicku "Czarownica"...

A wracając do wątku... Magnat/Czarownico, jakieś zmiany nastąpiły w tej kronice? Nowe spółki, jakieś zakupy? Po prostu jestem ciekawy jak radzi sobie Twój portfel z kroniki.salute

"Ekonomista to ekspert który będzie wiedział jutro dlaczego nie sprawdziło się dzisiaj to co prognozował wczoraj..."

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3