pixelg
arkusz excela do zarządzania kapitałem na giełdzie - Warsztat - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

3 4 5 6 7 8 9

arkusz excela do zarządzania kapitałem na giełdzie

Split
Wpisów: 24
Wysłane: 2 grudnia 2014 18:23:15
Bardzo bardzo dziękuje jest wspaniały.

pixelka
Wpisów: 1
Wysłane: 14 września 2015 15:39:15
witajcie,

Czy ktoś z Was ma problem w arkuszu z prowizjami? Niesety nie zliczają mi się w ogóle.Używam Open Offica...Jakies sugestie?

Daedalus
Wpisów: 1
Wysłane: 31 grudnia 2015 11:08:56
Witam,

Czy można poprosić o ponowne przesłanie arkusza?
Poprzedni link niestety już jest nieaktualny.

MarcinLasza
Wpisów: 3
Wysłane: 7 grudnia 2016 16:46:08
Nie wiem czy to takie fajne... Mam konto premium czy abonament i nie mogę pobrać tego prostego badziewia. Straciłem 10 minut na przeszukiwaniu stron i znajdowaniu kolejnych nieaktywnych linków do pobrania... Żenada!!
Abonament to kosmiczna cena jak na oferowany kicz na tym portalu. Strony ładują się jak muły bagienne i powiem szczerze, że bałbym się inwestować na giełdzie przy współpracy z tym portalem. Mam jeden ulubiony i ten się do niego nie umywa. Nie będę podawał jak się nazywa bo nie o to chodzi. Wybieranie swojego ulubionego to nauka inwestowania, tego nie da się przejść na skróty...

Oferowany skrypt w excelu oczywiście badziewny...
Prowadzić go można jedynie chyba do szpanu, aby pokazać znajomym jakie się to ma obroty...

Badziew, badziew i jeszcze raz badziew!!!

Nie kupujcie abonamentu!!! Możecie lepiej zainwestować swoje pieniądze!

Szukałem czegoś pomocnego żeby ulepszyć swój arkusz który usprawnia moje transakcje i powiadamia mnie o istotnych, dla mojego interesu kwestiach. Użytkowanie mojego dzieła to czysta przyjemność, pozwala mi to na podejmowanie szybkich decyzji co przekłada się na zyski. Dzięki temu inwestowanie na giełdzie staje się jeszcze przyjemniejsze;) Nie podzielę się nim ponieważ uważam że każdy szanujący się inwestor powinien sam stworzyć takie arcydzieło;)
Pozdrawiam
Edytowany: 7 grudnia 2016 16:47

vladinho
vladinho PREMIUM
Wpisów: 627
Wysłane: 8 grudnia 2016 00:36:13
Prostego excell'a każdy może sobie przygotować przy odrobinie wiedzy i czasu poświęconego na zastanowienie co w takim dokumencie powinno się znaleźć, żeby dostosować go do swoich potrzeb.
Nie potrzeba do tego opłat abonamentowych.

Ten portal w ramach abonamentu oferuje fachowe analizy i aktualne informacje w temacie spółek giełdowych i przy rozsądnym ich wykorzystaniu koszt abonamentu nie powinien być zauważalnym obciążeniem.

Skoro Twój arkusz był tak doskonały to nie wiem czego tu szukałeś, doświadczony inwestor wiedziałby, że nikt mu nie poda pieniędzy leżących na ulicy.

Pozdrawiam
użytkownik zadowolony z usług w ramach abonamentu.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 9 853
Wysłane: 8 grudnia 2016 01:49:14
MarcinLasza napisał(a):
Nie wiem czy to takie fajne... Mam konto premium czy abonament i nie mogę pobrać tego prostego badziewia. Straciłem 10 minut na przeszukiwaniu stron i znajdowaniu kolejnych nieaktywnych linków do pobrania... Żenada!!

MarcinLasza napisał(a):
Oferowany skrypt w excelu oczywiście badziewny...
Prowadzić go można jedynie chyba do szpanu, aby pokazać znajomym jakie się to ma obroty...
Badziew, badziew i jeszcze raz badziew!!!

Ja znalazłem po 13 s. - wystarczyło cofnąć się jedną stronę do tyłu.
Udostępniony skrypt nie jest autorstwa pracowników StockWatcha i nie odpowiadamy za jego poprawność, wygląd itd. To praca jednego z naszych użytkowników, a z komentarzy innych można wnioskować, że zdania są raczej odmienne od Twojego. W dodatku zakrycie tego arkusza paywallem to także jego decyzja:
kijekjjk napisał(a):
gramer napisał(a):
wyglada fajnie...uwazam ze plik powinien byc dla wszystkich, nie tylko dla abonamentowcow...wtedy moglby sie rozwijac.

hm..no jak widać, ja uważam inaczej;)

MarcinLasza napisał(a):

Abonament to kosmiczna cena jak na oferowany kicz na tym portalu. Strony ładują się jak muły bagienne i powiem szczerze, że bałbym się inwestować na giełdzie przy współpracy z tym portalem. Mam jeden ulubiony i ten się do niego nie umywa. Nie będę podawał jak się nazywa bo nie o to chodzi. Wybieranie swojego ulubionego to nauka inwestowania, tego nie da się przejść na skróty...

Kicz? To w zasadzie właściwe określenie. Nie zajmujemy się sztuką, tylko finansami. Ważniejsza dla nas merytoryka niż estetyka. Inwestujemy w treści, a nie w stornę. Niestety, nie będziemy się przebierać i wrzucać filmów na YT, tylko dlatego, że to jest w tej chwili modne. Mamy także świadomość, że portal istnieje od ca 10 lat i nie wpisuje się bieżące trendy tworzenia stron. Jeśli masz do nas zarzuty od strony merytorycznej to jestem otwarty na dyskusję.
Cytat:
Nie kupujcie abonamentu!!! Możecie lepiej zainwestować swoje pieniądze!

Jeśli jesteś niezadowolony z jakości oferowanych przez nas usług, to myślę, że nie będzie problemu i możemy zwrócić Ci Twoje pieniądze. W tej sprawie proszę o pw i krótki opis co z oferowanych usług nie spełniło oczekiwań.
Edytowany: 8 grudnia 2016 02:01

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
3 4 5 6 7 8 9