pixelg
Marek Markuszewski, Starward Industries: Przebieg produkcji gry – omówienie poszczególnych etapów

Inwestowanie w premium gaming Konferencja online: Przebieg produkcji gry – omówienie poszczególnych etapów

Dyskusja odbyła się dnia: 09.09.2020, godziny 14:00
Webinar: Marek Markuszewski, Starward Industries: Przebieg produkcji gry – omówienie poszczególnych etapów Marek Markuszewski - CEO Starward Industries

Wykład rozpocznie się 9 września o godzinie 14:00. Uczestnicy transmisji na żywo będą mogli zadać pytania dotyczące omawianych zagadnień. Dla pozostałych zainteresowanych na stronie StockWatch.pl, a także na naszych kanałach na Facebooku i YouTubie, dostępne będzie nagranie prezentacji.

Podczas prezentacji przybliżę procesy które zachodzą na każdym z etapów całego cyklu produkcyjnego gry. Przedstawię dwa odmienne sposoby rozwijania projektu - poziomy i pionowy. Pokażę jak wygląda gra na każdym etapie. Kiedy twórcy pracują nad jakością. Jak i kiedy najoptymalniej rozwijać jakość a kiedy to może powodować ryzyka dla projektu. Zobrazuję jak odmienna jest pre-produkcja od samej produkcji oraz jakie są ich role.

O firmie:

Starward Industries to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, Techland, na czele którego stoi Marek Markuszewski (wcześniej Senior Producer, pomysłodawca i współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED).

Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej opartej na powieści autorstwa Stanisława Lema, realizując pionierski projekt w obszarze komputerowej adaptacji kultowej twórczości w retro-futurystycznym i atompunkowym stylu graficznym. Spółka nie powiela przy tym żadnych wzorców powstałych do tej pory wokół twórczości tego pisarza, tworząc całkowicie autorską wizję przekazu.

Partner główny konferencji:

W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

Zapis dyskusji
  • Moderator: Witam na kolejnym wykładzie w ramach konferencji Inwestowanie w premium gaming. Pytania do prowadzącego możecie Państwo zadawać na tej stronie, a także w komentarzach do transmisji na Facebooku i YouTubie. Prosimy o zadawanie pytań związanych z tematem wykładu.
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy