pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

gienek_majonez

gienek_majonez

Ostatnie 10 wpisów
7 kwietnia na Stockwatchu był wywiad z Prezesem
www.stockwatch.pl/czat-inwesto...

Na końcu Prezes rozdaje 5 kluczy do gry dla autorów najlepszych pytań, jedno przypada dla
Cytat:
High-Tech (pytanie: jakie spółki z grupy PLW będą debiutować na giełdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy)

ale w treści czatu nie znajdziemy ani pytania ani odpowiedzi, jak to?

Prezes na ostatnim czacie mówił, że nie planują przekazywać takich informacji

Spokojnie, bo ja pytam czemu Ty pytasz... ja np. nie rozumiem w ogóle zachwytów nad tą produkcją i w zasadzie jedyne co pozwala mi patrzeć optymistycznie to to, że w projekt w jakimś stopniu jest zaangażowane samo Nintendo.

Amol, naprawdę sądzisz, że jest to gra, która może konkurować z największymi hitami na tej konsoli?

Tylko, że raczej wszystkie gry u nich, które mają datę wydania "coming soon" wiszą celem badania/budowania rynku zbytu. Taki Restaurant Flipper ma teraz aż 364 obserwujących, więc ile osób może chcieć to kupić, a ile faktycznie kupi...

Scarry napisał(a):
3. co z systemem walki? Na PC ten zaprezentowany system, przy ogólnej bidzie fajnych systemów walki w RPGach przyjął się, ale gracze konsolowi mają bardzo dobre systemy walki na pady... tutaj konkurencja będzie niebo większa niż to co jest na PC. Ten obecny, z mnóstwem drobnych błedów (brak prawidłowych detekcji zderzeń, często brak prawidłowych reakcji na ataki Wiedźmina, szczególnie na wąskich przestrzeniach) będzie konsolowców bardzo irytował.

A czy mógłbyś z łaski swojej przejść z trybu dokonanego w tryb przypuszczający z tymi swoimi rewelacjami co też to będzie irytowało wszystkich (bądź większość) konsolowców z całego świata? Masz jakieś upoważnienie do wypowiada się za te miliony ludzi? :) Czy po prostu w dość szczególny sposób walczysz z kursem?...

Scarry napisał(a):
podejście wielu osób tutaj - "nie ruszajmy problemów żeby tylko kursu nie zwalić" może skończyć się dla akcjonariuszy fatalnie. Co wy myślicie że to zostanie zamiecione po cichu? Wg. mnie właśnie aktywni akcjonariusze na praktycznie zamkniętym forum najwięcej powinni dociekać i szukać zagrożeń dla kursu swojej firmy. W ten sposób gracz giełdowy jest lepiej przygotowany na to się może stać.

A Twoim zdaniem, te problemy, które mają gracze obecnie, powinny nas interesować z perspektywy jakiego horyzontu czasowego?

nowy79 napisał(a):
O właśnie,
my tu rozmawiamy o jednej grze,
a mamy jeszcze 11 gier na różnym etapie produkcji do 2012.

Nie o jednej tylko o dwóch (osobna wersja na PC i Mac = 2 gry). Także nie ździw się jak wyjdzie Anomaly na iPhone'a i iPada i to już będą razem cztery gry... crybaby

Mnie osobiście gra nie zachęciła na tyle aby kupić ją i prawie za te same pieniądze nie skorzystać z promocji na Defense Grida i Borderlands. :) Swoją drogą, jakby to kogoś interesowało to Defense Grid ma w swoim leaderboardzie obecnie prawie 160 tyś. użytkowników (gra wydana pod koniec 2008, tylko na PC).

11 bit team member napisał(a):
Dlatego chyba powinniśmy zadbać o pojawienie się na vgchartz zamiast zapowiedzieć datę i przesunąć ją potem o 2 tygodnie, bo zdaje się że taka jest praktyka? EOT.

Chciałbym tylko skromnie zauważyć, że sami zapowiadaliście grę na pierwszy kwartał i z tego co pamiętam to nikt pół roku temu nie myślał, że to będzie chodziło tylko o wersję na PC. Poza tym, żadna ujma podać datę ponad pół roku wcześniej i ją za pare miesięcy przesunąć o raptem 2 tygodnie. Przecież MS Project wszystko ładnie wylicza, o ile tylko się go używa... ;>

Tak w ogóle to widzę, że ludziom powoli puszczają nerwy, co mnie trochę dziwi, bo raptem dopiero dwa tygodnie temu pojawiło się takie ogłoszenie:
www.11bitstudios.pl/pl/tester-...
W przypadku wersji PC, tego typu ogłoszenie pojawiło się około 1,5 miesiąca przed premierą.

Natomiast 5 tygodni temu zaczęły się jakieś poszukiwania programisty(/ów) - www.11bitstudios.pl/pl/program... - co oznacza, że albo zwyczajnie ktoś odszedł z firmy, albo że po prostu aktualne moce przerobowe są niewystarczające.

djrosby napisał(a):
Obecnie Anomaly na steamie zajmuje 15 miejse w Top Sellers tuz za
gra Magicka...

A obecnie nie ma jej ponownie w ogóle na tej liście.
Skąd wiesz za jaki okres czasu jest tworzona lista bestsellerów na Steamie?
Lepiej się przyznaj po ile kupiłeś akcje... ;->

To samo z listą granych gier. Logiczne, że gra jest nowa to ludzie grają, ale ja teraz znowu nie widzę tam Anomaly. Rano była, grało między 200-250 osób z peakiem na niewiele ponad 400.

Najlepszy miernikiem jest chyba długość listy wyników dostępnej w samej grze, ale tutaj nic nie napiszę, bo gry nie ma :-)

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 7 sierpnia 2020 18:40:00
Liczba wpisów: 22
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,419 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,54% +30 907,39 zł 50 907,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d