pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Frey

Frey

Ostatnie 10 wpisów
Kamyczek do ogródka...
Cytat:
Agencja Moody's obniżyła rating Turcji do "B2" z "B1" i utrzymała negatywną perspektywę ratingu

https://stooq.pl/n/?f=1374350

Bardzo ciekawa prezentacja. Warto posłuchać. Przy takiej ilości gier jakie wychodzą - dobry marketing to podstawa. Bity mają świadomość tego od dawna - konsekwentnie budując markę - mającą już wielu swoich entuzjastów. W tym kontekście cieszy, że spółka ma zamiar jakoś zrekompensować graczom wtopę z On the Edge. Ciekawe co wymyślono w tym temacie.

Tymczasem premiera pudełek Moonlightera w Japonii łącznie z dodatkiem Between Dimensions - 26.11.2020. Pomimo, że gra jest stara - to w Japonii ruch wokół niej nadal jest wyraźny i sprzedaż pudełek (które Japończycy lubią), z pewnością dołoży trochę do wyniku rocznego.

twitter.com/TeyonGames/status/...

filolof napisał(a):
Co to za gra ta "Together", ktoś ją kiedyś widział? Bo ja ani na ich stronie, ani na yt nic nie mogę znaleźć. O inkwizytorze coś wiadomo poza tym, że planują go zrobić? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyjdzie z tego nowy Wiedźmin...

Strona gry Together na Steam:
store.steampowered.com/app/112...

W grupie tej gry na Steam póki co oszałamiająca liczba osób: 123. Na switchu też nie wróźę jej sukcesu - po prostu wygląda słabo. Spółka ostatnio podawała, że coś ma zmieniać w tej grze i w tym celu odbyły się jakieś konsultacje - więc może coś na plus z tego wyjdzie - choć wygląda to na pudrowanie trupa.

Co do symulatorów - to póki co wygląda to słabo. Spółka zapowiadała, że przygotuje kilkanaście preprodukcji, które umieści na Steam, po czym na podstawie zainteresowania graczy, podjęte zostaną decyzje o produkcji konkretnych gier. Następnie poinformowała o zawarciu chyba 7 umów obejmujących przygotowanie takich preprodukcji. Póki co na steam umieszczone zostały 4 preprodukcje symulatorów, które nie wzbudzają jakiegoś większego zainteresowania. Jak zakomunikowała spółka, podjęta została decyzja o produkcji jednej z tych gier - tj. Hotel Renovatora, która w grupie ma 715 osób. Pozostałe gry mają grupy co najmniej o połowę mniejsze.
No szału nie ma. Co martwi - to widoczny brak pomysłów na te symulatory. Najnowszy - Airport Renovator, to niemal bliźniak Hotel Renovatora..., który w grupie ma 86 osób...
Dzisiejszy komunikat o grach survivalowych brzmi jak chęć ogrzania się w cieple ogniska z Green Hell...

Mam nadzieję, że kolejne symulatory od THD - czy też już obecnie ich spółki córki, będą ciekawsze i któryś z nich wzbudzi zainteresowanie. Spółka kiedyś informowała o podpisaniu umowy o współpracy z T-Bull (który jest ich udziałowcem), dotyczącej reklamowania gier THD w grach TBull. Może jeśli kolejny symulator wzbudzi zainteresowanie, to dzięki tej współpracy coś zaskoczy. Ale dużo tu jeśli...
W ogóle symulatorów już robi się tyle, że nie dziwię się, że ciężko wymyślić coś oryginalnego blackeye

Ja rozumiem, że tu gra idzie o Inkwizytora, ale spółka do czasu premiery tej gry z czegoś żyć musi (choć na tę produkcję środki zapewnione ma mieć).
Ogólnie to uważam, że potencjał growy w cyklu Piekary jest i to duży - tylko czy THD to udźwignie? Pożyjemy, zobaczymy. W każdym razie życzę jak najlepiej i spółce i akcjonariuszom. salute

O @Szutnik wrócił! wave
Użytkownikom z młodszym stażem napiszę, że warto poczytać Szutnikowe wątki - kronikę i ten o Ukrainie.
Naprawdę warto - jako, że historia nawet jeśli kołem się nie toczy to z pewnością się rymuje Angel

Ale rozumiesz, że to dodatek, a nie samodzielna gra? Porównywanie dodatku do samodzielnych gier jest zupełnie bez sensu....
Niemniej jednak 11bit powinno się zastanowić nad sensownością robienia season passów - skoro mają problemy z ustaleniem choćby wielkości dodatków w serii - tak, żeby większości mniej więcej pasowało.
Z tego co pamiętam to season pass do twom też nie był do końca udany - jako całość.

Rif napisał(a):
Nie chciało mi się wszystkiego czytać, ale te angielskojęzyczne recenzje negatywne, które przeczytałem, nie dotyczyły błędów, ale faktu, że poprzedni dodatek wysoko podniósł poprzeczkę i ludzie są zawiedzeni, bo zawartości jest za mało. Zresztą dodatki rzadko są oceniają ponadprzeciętnie i służą przedłużenia żywota danej produkcji i zwiększenia monetyzacji. Tu nie ma co się spalać. Rozdział zamknięty, ekipa niech dłubie Frostpunka 2, ale już niech dorzucą elementy sieciowe w swoich grach, bo bez tego trudno będzie wskoczyć na wyższy poziom

Dokładnie Rif. Opinie o ostatnim dodatku z pewnością nie cieszą - ale duża cześć z nich wyraża rozczarowanie tym, że dodatek ten jest dużo uboższy od poprzedniego. Zresztą tak jak Rif pisze - rzadko kiedy dodatki oceniane są podobnie do gry podstawowej albo lepiej. Oceny dodatków do nawet świetnych gier, na poziomie ok 50% nie są rzadkością. Formułowanie na podstawie ocen tego dodatku twierdzeń, że bity schodzą z jakością i się kończą jest...mało racjonalne. Pierwszy dodatek z season pass też nie był dobrze oceniany, a potem był Last Autumn.
Spółka zamyka już rozdział Frostpunka - w tej wersji, z którą mamy do czynienia. I moim zdaniem bardzo dobrze. Najwyższy czas ruszać do przodu. 2021 już za 4 miesiące - a w nadchodzącym roku wraz z ujawnianiem kolejnych projektów zacznie się robić ciekawiej.

Choć generalnie nie uważam by ten youtuber miał jakiś wpływ na kurs 11bit - to dzięki Andy za podsumowanie.
Tu odnoszące się również do niemieckiego youtubera ciekawe spojrzenie na 11Bit ze strony inwestora przynajmniej średnioterminowego:
Cytat:
"Spółka diament, ale…”
byczegierki.com/2020/07/17/pol...

I jeszcze na koniec ciekawostka - jedna z osób zatrudnionych w 11bit przedstawia się na portalach społecznościowych jako creature animator....Angel

Dziś premiera Creepy Tale na Switch.
Tymczasem gra na tyle się spodobała, że twórcy zapowiedzieli już część drugą:

twitter.com/deqaf_studio/statu...

Racja. Generalnie na spółkach growych tanio to już było...i pewnie jeszcze będzie...
Absolutnie nie twierdzę, że warto w tę spółkę obecnie inwestować. Moją uwagę zwróciła współpraca ze studiami (bo to nie tylko o Deqaf chodzi), które w zalewie symulatorów, robią coś dość oryginalnego. Czy tylko, czy aż tyle - każdy sobie musi sam ocenić.

Ta spółka chyba nie ma jeszcze swojego wątku na forum - więc pozwolę sobie go stworzyć.
To o ile się nie mylę dawne Fat Dog Games - ale po dużych przekształceniach.
Moją uwagę zwróciła współpraca tej spółki z małym studiem Deqaf - twórcami małych ale ciekawych, dość nieszablonowych i pozytywnie ocenianych gier jak Strike Force Kitty, Picklock, czy Creepy Tale.
Ta ostatnia gra szczególnie wpadła mi w oko:

Pojutrze jej premiera na Switch.
Cytat:

Is it worth getting when it comes out?
Definitely!
For an $8 game, Creepy Tale gives a lot more than the usual scary trope. The overall experience is great. It short but meaningful.
Getting Creepy Tale at full price is already a steal considering the experience that it brings. There are sub-$10 games out there that leave a lot to be desired. But this title is definitely worth adding to the game catalog.
micky.com.au/creepy-tale-comin...

Oczywiście fortuny te gry nie zarobią, ale moim zdaniem warto gdzieś tam, kątem oka obserwować ngg, choćby z uwagi na Deqaf Studio.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 21 września 2020 00:21:29
Liczba wpisów: 902
[0,25% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]
Punkty respektu: 5

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,340 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +134,05% +26 809,18 zł 46 809,18 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d