pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Krzysiu

Krzysiu

Ostatnie 10 wpisów
I mamy raport za 4 kwartał. Wynik za 2019: 4,4 mln dochodu. Przy porównaniu z cyberatonem 1,6 i jego kapitalizacji na poziomie 65 mln Novavis wydaje się być bardziej perspektywiczny. 2020 zapowiada się bardzo ciekawie dla spółki

Już nie mogę doczekać się 19 sierpnia..

www.lug.com.pl/relacje-inwesto...

Kto by się spodziewał. Niby wszystko jest ok a tutaj klops. Na zewnątrz pięknie ładnie, a w środku mamy guzka...oby nie złośliwego!

To pytanie czy to (kolejny) wypadek przy pracy czy coś poważniejszego pozostanie z nami do bodajże 23 listopada, chyba, że prezes roztoczy jakieś sensowne wytłumaczenie...a i tak jak napisali "poprawy w/w wyników na przełomie III i IV kwartału bieżącego roku jako prawdopodobną i wykonalną, opierając się na bieżącym portfelu zamówień oraz opracowywanych projektach. " Tym samym Ci co nie sprzedali/nie sprzedadzą utknęli tu co najmniej na pół roku...

Myślę, że analiza raportu, która zapewne się nie długo pojawi rozwieje wszelkie wątpliwości...

Czekam z niecierpliwością Whistle

Może to pokłosie tegoż artykułu: www.bankier.pl/wiadomosc/Skarb...

Tymczasem Frostpunk 33 % taniejna Steamie - największa dotychczas przecena

Zobaczymy jak długo potrwa i jak wysoko zaprowadzi w rankingachThink

Wyników nie ma co komentować, ale aktualna analiza techniczna już by się przydała. Proszę o jej przygotowaniePray

Jest i raportwave Kawał dokumentu do przeczytania, ale warto.

A dziś o 10.00 czat inwestorski z prezesem: www.lug.com.pl/relacje-inwesto...

W końcu mamy oficjalny komunikat ze strony LUG, na fanapage'u przeczytamy:

"29 października 2018 r. odbędzie się uroczyste otwarcie naszej fabryki w Prowincji Misiones w Argentynie, gdzie jako pierwsi rozpoczniemy produkcję opraw oświetleniowych LED dedykowanych przestrzeni miejskiej. W pierwszej kolejności zostaną one wykorzystane w kompleksowym projekcie modernizacji oświetlenia tamtejszego regionu.
Niesie to za sobą konkretne korzyści dla lokalnej społeczności takie jak: wzmocnienie bezpieczeństwa, obniżenie zużycia energii czy poprawa wizerunku regionu.
Cieszymy się, że wraz z lokalnymi władzami będziemy mogli przyczynić się do podniesienia komfortu życia mieszkańców Prowincji Misiones w Argentynie."

To się jeszcze okaże czy nie sprzedałeś na dołku... Oczywiście wszystko łącznie z AT wskazuje na spadki, ale śmiem twierdzić, że to jakieś "inne ruchy" są...

Zobaczymy co będzie z Halembą i Chińczykami...

:)

Nie wydaje mi się ale nie ma co wchodzić w polemikę i wróżenie. Zobaczymy w czwartek...

Zarząd The Farm 51 Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Gliwicach przekazuje do publicznej wiadomości harmonogram publikacji raportów okresowych w 2014 roku: Raport kwartalny za IV kwartał 2013 r.: 14 lutego 2014 r. Raport kwartalny za I kwartał 2014 r.:15 maja 2014 r. Raport kwartalny za II kwartał 2014 r.:14 sierpnia 2014 r. Raport kwartalny za III kwartał 2014 r.: 14 listopada 2014 r. Raport roczny za 2013 r.: 30 maja 2014 r. Ewentualne zmiany dat przekazywania raportów okresowych będą podawane do wiadomości przez Emitenta w formie raportu bieżącego. Podstawa prawna: § 6 ust. 14.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\"

Filozofii jakieś większej tutaj nie ma.Świetnie sprzedająca się gra Real Boxing, nowa superprodukcja - są podstawy, że spółka jest tyle warta. To ja pisałem o tym farmazonie tj. "konsolidacji", niemniej po części to jest właśnie skutek kiszenia się kursu w trendzie bocznym. Dodatkowo, że akurat zbiegło się to z informacjami o dobrej sprzedaży to druga strona medalu. Owszem patrze z punktu widzenia prostego (szczęśliwego)akcjonariusza, mniemam jednak, że tak jak wspomniał mój przedmówca może to być drugi 11bit.

www.strefabiznesu.pomorska.pl/...

Nie ma żadnych komunikatów. To skutek długiej konsolidacji...Czemu nie kupiłem więcej w piątek??:)...

To prawda. Nie ma tutaj szału. Niemniej chodzi o perspektywy. RB na PS Vita i nowa super produkcja, jednym słowem to co planuje Vivd musi w końcu przynieść sukces...

Wyniki za I kwartał 2013 roku

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Jeżeli ktoś jest bardziej biegły w analizie, proszę o omówienie.

Raport roczny numer 20/2011
data dodania 2011-04-28 17:07:46
spółka PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A.

Raport Roczny spółki Public Image Advisors S.A. za rok obrotowy 2010.

Zarząd spółki Public Image Advisors S.A. przekazuje w załączeniu treść raportu rocznego Spółki za rok obrotowy 2010.

Podstawa prawna:
§5 ust.1 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Załączniki:
2011 04 27 - PIA - Raport Roczny 2010 _1_.pdf rozmiar: 7347.2 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Przemysław Buszko - Prezes Zarządu

www.newconnect.pl/?page=1045&a...

Bardzo podoba mi się profil spółki, sam zainwestowałem w nią niemałe pieniądze. Niemniej cały czas jestem do tyłu. Mocno jednak przystaje przy swoim, że spółka ma niesamowity potencjał i podobnie jak ktoś wcześniej napisał tanio nie oddam:)

Dzisiaj ładny wzrost ale przy niewielkim obrocie...a może już puszczono w niepamięć "powiatowe dzieci"...zobaczymy.

Phffff... kamień z serca, myślałem że powtórka z sytuacji z początku funkcjonowania spółki. Niemniej jak popatrzyłem na rachunek maklerski to trochę zbladłem, dopiero przed chwilą uwzględnili mi split. Dzięki za szybką odpowiedź.

Poniżej raport spółki:

RAPORT BIEŻĄCY NR 45/2010
Tytuł: Uchwała Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. w sprawie podziału akcji
Emitenta (split)
Data: 2010-12-02
Treść raportu:
Zarząd PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ("Spółka", "Emitent") z siedzibą w Warszawie informuje, iż Spółka w
dniu 2 grudnia 2010 roku powzięła informację o podjęciu przez Zarząd Krajowego Depozytu Papierów
Wartościowych S.A. (KDPW) w dniu 2 grudnia 2010 roku uchwały nr 777/10 w sprawie określenia dnia
podziału akcji Emitenta.
W związku ze zmianą wartości nominalnej akcji Spółki z 0,10 zł na 0,02 zł Zarząd KDPW postanowił określić
dzień 8 grudnia 2010 roku jako dzień podziału 1.225.000 akcji Spółki oznaczonych kodem PLPBLIA00012 na
6.125.000 akcji Spółki o wartości nominalnej 0,02 zł (dwa grosze) każda.
W załączeniu pełna treść Uchwały nr 777/10 Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje
bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
• Daniel Kordel – Prezes Zarządu

Co to ma być??:/ 85 procent w dół!! Ktoś mi to może wytłumaczyć??

Poniżej komunikat spółki z 24 listopada 2010 roku. Nastraja optymistycznie:)

Źródło: NewConnect - komunikaty spółek
PUBLICIA: Podwyższenie prognozy wyników finansowych na 2010 rok

Zarząd PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że po analizie sytuacji ekonomicznej Spółki po zakończeniu III kwartału br. oraz miesiąca października br. dokonał podwyższenia prognozy wyników finansowych na rok 2010.

W Dokumencie Informacyjnym sporządzonym na potrzeby wprowadzenia akcji serii A, B i C oraz praw do akcji serii C do obrotu na rynku NewConnect, Zarząd Spółki założył osiągnięcie w 2010 roku (sumarycznie przez Emitenta i jego poprzednika prawnego, biorąc pod uwagę fakt przekształcenia w spółkę akcyjną od dnia 1 lutego 2010 r.):
- przychodów netto ze sprzedaży 650.000 zł
- zysku netto 500.000 zł.

Prognoza ta została zaktualizowana w dniu 21 września 2010 roku do wartości:
- przychodów netto ze sprzedaży 700.000 zł (+7,7% w stosunku do pierwotnej prognozy)
- zysku netto 550.000 zł (+10% w stosunku do pierwotnej prognozy).

Po podsumowaniu wyników działalności Spółki po trzech kwartałach 2010 roku oraz po miesiącu październiku 2010 roku, w związku z dobrymi perspektywami rozwoju Emitenta, Zarząd podjął decyzję o ponownej aktualizacji prognoz finansowych w górę. Zaktualizowana (również przy uwzględnieniu wyników poprzednika prawnego) prognoza wyników finansowych Emitenta zakłada osiągnięcie w 2010 roku:
- przychodów netto ze sprzedaży 800.000 zł (+14,29% w stosunku do dotychczasowej prognozy oraz +23,08% w stosunku do pierwotnej prognozy zawartej w Dokumencie Informacyjnym)
- zysku netto 630.000 zł (+14,55% w stosunku do dotychczasowej prognozy oraz +26% w stosunku do pierwotnej prognozy zawartej w Dokumencie Informacyjnym).

Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, że przedstawiona prognoza może ulec dalszej zmianie. O ewentualnych dalszych zmianach Emitent będzie informował odrębnymi raportami bieżącymi.

Podstawa prawna: § 3 ust.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

* Daniel Kordel - Prezes Zarządu

9 listopada ukazał się raport okresowy za III kwartał. Polecam lekturę. Systematyczne wzrosty, nowe zlecenia - dobrze wróżą na przyszłość. Lider na NewConnect w swojej branży. No i dodatkowo kształt wykresu przybiera ciekawą formację. Pozwolę sobie na ocenę, że spółka ma szansę przekroczyć cenę 10 zł za akcję "w bliżej nieokreślonej przyszłości". Niemniej to jest NewConnect i jak mówią słowa piosenki: "Wszystko się może zdarzyć":)

Zacznę od przywitania i dosyć kultowego powiedzenia "To mój pierwszy post":). Teraz już merytorycznie: www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Ciekawe jak dzisiejsza informacja przełoży się na najbliższy kurs...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 14 maja 2020 18:08:13
Liczba wpisów: 26
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,517 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +153,98% +30 796,18 zł 50 796,18 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d