Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tratata

tratata

Ostatnie 10 wpisów
Zredukowałem dzisiaj trochę pozycję w Agrolidze i dokupiłem Atlasest. Zazwyczaj żałuję takich decyzji bo kupuję akcje na podbiciu a sprzedaje inne lewej stronie szczególnie jest to dotkliwe że mam mało płynne spółki z dużymi spreadami. Podjąłem taką a nie inną decyzję ponieważ wierzę w to że Atlasest prędzej lub później odwróci trend spadkowy, to już jest n-ta próba i podaż musi się kiedyś wykruszyć. To co teraz można na Atlasie zaobserwować traktuję jako korektę, szczególnie że pomimo bardzo nieprzychylnego rynku dla byków dzisiaj, na Atlasie nie było jak do tej pory praktycznie żadnej podaży na lewą stronę a do moich niewielkich zakupów pomimo złych nastrojów na rynku całkiem sporo popytu się podłączyło. Bardzo mnie to cieszy i traktuję to jako dobry sygnał na przyszłość
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Powell też może kłamać, próbują uratować Trumpowi drugą kadencję
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Piękna rzeź dzisiaj
Uwaga

Jest ok 4mln akcji ff, sporo niezdecydowanego elektoratu który ucieka jak nie rośnie. Na tym wystrzale co był ostatnio ledwo ok 10% się przemieliło. Wśród ff jest też najprawdopodobniej ktoś z ok 2mln akcji bo się chwalił nimi w arkuszu, chyba Chemik
Uwaga

Temat pośrednio związany z giełdą ale dzięki pęknięciu bańki na bitcoinie jest wysyp tanich dobrych używanych kart graficznych. Poczekam aż bitcoin zejdzie poniżej 3000 aż wszyscy górnicy stracą nadzieję i sobie zrobię update pc
Uwaga

Ładny wynik, na stockwatchu brakuje przycisku lubię to
Uwaga

Nie jestem pewien czy ogłosił Nie słyszałem wystąpienia ale coś czytałem że stwierdził że stopy procentowe są w pobliżu poziomu neutralnego, pytanie tylko co to dla niego znaczy. Dla mnie termometr waha się do -10 do +30 poziom neutralny jest ok +10. Zresztą pytanie czy ewentualne wstrzymanie podwyżek będzie dobrą decyzją, może się okazać że nie okiełznają inflacji i potem będą musieli dużo wyżej podnosić stopy. Jest takie ryzyko bo mogą sugerować się cłami Trumpa, myśleć że inflacja jest niska tylko ewentualny skok był spowodowany cłami.
Uwaga

Srebro tańsze było tylko w środku kryzysu 2008 ok 9usd za uncję, a teraz 14usd ale od tamtej pory dodrukowane prawie drugie albo i więcej dolarów. Dla mnie jeśli chodzi o srebro to lepszą inwestycją mogą okazać się kopalnie srebra niż same monety, zresztą w Polsce srebro obłożone jest Vatem
Uwaga

Spółka ostatnio spieniężyła chyba niedochodową działkę w centrum Wawy i garaże za prawie 170mln, kurs wystrzelił

Edit

Garaże za 20mln to chyba list intencyjny ale nie mam czasu czytać tego wszystkiego. Od 3 dni żyję tylko dzięki kawie
Uwaga

Jestem na zjeździe Asbiro w górach i nawet nie wiedziałem że mój Atlasik Estates wystrzelił w górę. Sprzedali niedochodową nieruchomość za prawie 150mln + jeszcze coś za 20mln ale nie mam czasu czytać szczegółów, cena i tak mnie na razie nie satysfakcjonuje. Mam tu sporą pozycję więc się cieszę
Uwaga

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 5 grudnia 2018 11:44:08
Liczba wpisów: 641
[0,20% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,213 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d