pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tratata

tratata

Ostatnie 10 wpisów
Nie wiem czy to moja choroba czy zmiany na świecie, ale świruję i kupiłem dzisiaj sporo opcji put na wig 20.
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Pragma Go opublikowało przed chwilą dobre wyniki za wrzesień
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Doświadczenia wielkiego nie mam, ale zdarza się że w krytycznych sytuacjach wolumeny transakcji sprzedaży/kupna i też kurs wskazują jednoznacznie na wykorzystanie takich informacji. Nie jest to codziennością bo Ci lepiej poinformowani inwestorzy kupują akcje na dłuższy termin i nie kręcą kółek na newsach.
Uwaga

Ammianus napisał(a):
[quote=tratata]
I tutaj postanowiłeś poszukać informacji z pierwszej ręki na ten temat ? king salute

Giełdowi analitycy mają zazwyczaj realniejsze spojrzenie na takie sprawy niż moi znajomi, sąsiedzi czy Cycolina z piosenki Mydełko Fa. W końcu zajmują się prognozowaniem zawodowo.
Uwaga

No i korekta na Pragma Go się chyba już skończyła. Pragma Inkaso dalej bardzo tanie i sprężyna się napina.
Uwaga

Zajrzałem tak z dystansu w ten temat i widzę, że Vox zmienił też perspektywę. Kiedyś patrzył krótkoterminowo a teraz długoterminowo.

Będzie lockdown 2.0 czy nie bo nie wiem kompletnie co robić dalej i to nie tylko na giełdzie...
Uwaga

Korekta na Pragma Go chyba już się kończy, wolumen w ostatnim okresie znacznie spadł.
Uwaga

Prawie zawsze ktoś ma obawy o płynność na spółkach w które wchodzę a i tak zawsze udaj się sprzedać. Fakt że często wymaga to zbicia kursu o np 10% ale po solidnych wzrostach te 10% nie boli.
Uwaga

Podbijam temat bo pojawiła się możliwość dużego arbitrażu na akcjach Inkaso.

Jeśli ktoś chce mieć akcje Pragma Go(pragmafa) to może zamiast tego kupić Pragma Inkaso.

Pragma Inkaso ma większościowy pakiet Go wart 57mln zł a sama jest wyceniana na 32mln zł.

Long w Pragma Inkaso oznacza long w Pragma Go + arbitraż minus Go plus Inkaso.

Pragma Go natomiast niedawno nawiązała współpracę z allegro i są szanse na znaczną poprawę wyników.

Dodam także że jest nie tylko okazja ale jest też sprzedający. Ponad 70tys akcji dzisiaj na sprzedaż w arkuszu, chyba od PZU
Uwaga

Zmieniłem niedawno resztę Pragma Go na Pragma Inkaso. Dla kogoś kto chce mieć longa w akcjach Pragma Goi pojawia się możliwość potężne arbitrażu na akcjach Inkaso.

Swoją pozycję z Pragma Inkaso traktuję jako Pragma Go+ arbitraż short Pragma Go i long pragma Inkaso.

Arbitraż jest potężny. Pakiet akcji Pragma Go w posiadaniu Inkaso jest wart 57mln zł a samo inkaso na giełdzie jest wyceniane na 32mln zł. Do tego łatwo dzisiaj kupić akcje Pragma Inkaso bo chyba PZU wystawiło na sprzedaż swój pakiet 78tys akcji, po 9,06zł
Uwaga

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 14:21:02
Liczba wpisów: 970
[0,27% wszystkich postów / 0,27 postów dziennie]
Punkty respektu: 7

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,453 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,98% +27 796,27 zł 47 796,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d