Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tratata

tratata

Ostatnie 10 wpisów
Nie oddaje w żadnym stopniu, to jak seks z dziurą w płocie.

Wybrałeś zły dział.

Jednak kontynuują ostre spadki. Dużo warta byłaby wiedza czy to tylko korekta czy już bessa

Jak patrzyłem na starsze wykresy to w zasadzie zawsze spada zygzakami w dół. Takie odbicie jak teraz to normalka na szczycie jeśli to już teraz zaczyna się bessa.

Nie wiem jak usunąć, odpowiadałem na post diamonda z pierszej strony. Myślę że pora iść spać

@ bankrucik Interactive Brokers
@ myster7777 Tak myślę, sądzę że świat stoi na głowie. Może to dlatego że jestem wolnościowcem.
Mam zwyczaj podważać swoje przekonania dlatego z polskich akcji nie zamierzam uciekać. Astro potrzebuje dużo czasu żeby było można je realnie wycenić a Atlasest i Agroliga wydają mi się bardzo tanie.

Z kopalni złota na razie zrezygnowałem, postawiłem na kopalnie srebra. Myślę że srebro w kryzysie będzie miało większe pole do wzrostów. Z ciekawych rzeczy które zauważyłem podczas ostatnich spadków w USA jest odwrotna reakcja złota i srebra do SPY. W poprzednim kryzysie spadały i akcje i złoto, w każdym razie do października 2008

Podwoiłem pozycję w śmieciowych opcjach na GLD i SLV. Zamierzam kupić też sporo akcji kopalni złota i srebra

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości dotyczą kupna na kredyt mieszkania w kiepskim stanie, wyremontowania go i sprzedaży z zyskiem

Gołodupcy pożyczali bez problemu po kilkadziesiąt tysięcy zł na flipy. W zamkniętej grupie na facebooku

2 tygodnie temu w piątek wieczorem karetka zabrała mamę do szpitala, przez to zapomniałem zrolować moje covered calle na spółkach dywidendowych w USA. Opcje się wykonały i na koncie na szczęście jest duża ilość gotówki. Kupiłem za nią dużo CHF oraz dokupiłem śmieciowe opcje call na srebro etf SLV. Mam już dużo takich opcji na srebro i złoto oraz trochę putów na SPY z ceną wykonania 150. Opcje na srebro i złoto mają termin wykonania w styczniu 2020 a na SPY w grudniu 2020

Podejrzewam że to będzie dużo boleśniejsza bessa niż ta z 2008 2009. Bardzo długo były absurdalnie niskie stopy procentowe i to musiało doprowadzić do ogromnych patologii.. Byłem na kursie Wojtka Orzechowskiego z inwestowania w nieruchomości. Początkujący inwestorzy pożyczali na facebooku olbrzymie ilości pieniędzy na same wkłady własne na zakup nieruchomości płacąc 20% w skali roku...

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 18 października 2018 19:56:14
Liczba wpisów: 587
[0,19% wszystkich postów / 0,20 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,707 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d