pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

carollo11

carollo11

Ostatnie 10 wpisów
Hej Hej a mozna prosic o slowo komentarza ws. Trans Polonii czy to przejsciowe spadki zwiazane z ogolna sytuacja na rynku czy moze cos niedobrego dzieje sie w samej spolce....

Witam mozna prosic o analize raportu spolki..?

Gratuluje zakupow Mabiona:) swoja droga skad takie wzrosty...?

HEJ HEJ..... a rozważałeś moze Lentex po ostatnim wybiciu ,pozytywnych rekomendacjach i dobrych wynikach spółki Gamrat..pisze bo pamiętam ze wątek Lentexu pojawił sie w kronice ale wtedy kurs był jeszcze przed etapem "czyśćca":)

Hej hej...a zastanawiales sie moze nad spolka Radpol ,po ostatnich rekomendacjach i dzisiejszym historycznym wrecz wolumenie cos zaczyna sie dziac,pytam raczej z ciekawosci bo zakladam ze ze wzgledu na wskazniki (spolka jest droga ) chyba nie wpisuje sie w Twoja strategie inwestowania:)

Hej mrk witam i pozdrawiam w Nowym Roku...:)
Jak oceniasz ostatnie spadki na Decorze czy to nie jest przypadkiem poczatek dluzszego trendu spadkowego....w ktorym miejscu Twoim zdaniem warto zalozyc stop lossy na tym walorze...

A Colian dlaczego tylko na krotki termin...

A Cormaj trzeci mocny wzrost przy duzym obrocie..czy to nie jest zapowiedz zmiany trendu?

A Seko...warto dorzucic do obserwowanych?...spolka wyglada na niedowartosciowana ..niecale dwa tygodnie temu cena waloru przebila opor chyba na 6,79 po blisko 4 miesiecznej konsolidacji...dzisiaj w stockwatchu doceniona za perspektywy wzrostu redukcje kosztow itp...generalnie czy w tym przypadku kupowanie na wsparciu ktore poprzednio bylo oporem to dobry pomysl..

Witam czy mozna prosic o omowienie raportu spolki..z gory dziekuje

Dzieki za konsultacje ,w sumie myslalem bardzo podobnie ale uwazam ze zawsze warto sie upewnic u madrzejszych :)

Arctic co sie dzieje..?Capital Park ...czy warto zapisywac sie na debiut..

A Echo Investment...?

ABC Data,czy na tym walorze jest jeszce potencjał wzrostu..???

No tak na miedzi faktycznie nerwowo..tak na marginesie ostatnio obserwuje Vindexus( malo wiem o tej spolce we wszystkich komentarzach jakie czytalem prognozowany trend wzrostowy),Echo Investment
(stabilne fundamenty,dobry ostatni raport chociaz potencjalny zakres wzrostu chyba powoli sie wyczerpuje) i chyba PGNIG ( tutaj kluczowy moze byc moment oporu na 5,85,w terminie srednim spodziewam sie raczej boczniaka ,pozniej moze bedzie lepiej:),spolka zanotowala zysk lepszy od prognoz,sytuacja makroekonomiczna chyba tez stabilna ) ..takie moje amatorskie przemyslenia

Witam i pozdrawiam nocnych marków:)
Jak nastroje po lekture raportów?... tak na marginesie Libet chyba nienajgorzej...Lentex tak samo...Decory jeszcze nie czytalem...moje osobiste rozczarowanie to Projprzem ....slabiutko co chyba widać na ponad 4% spadku...A jak oceniacie KGHM i PGNiG ktos "siedzi w tym temacie"..ja uwaznie przygladam sie KGHM i zastanawiam sie czy nie zaryzykowac...prosze o opinie:)

Zastanawiam sie nad walorami GPW po dynamicznym wrzesniowo pazdziernikowym odbiciu spadki,czy to cisza przed burza...prosze o komentarz..w miare mozliwosci oczywiscie..

mrk

Stalprodukt obserwuje uwaznie zabroaklo odwagi zeby wskoczyc chociaz dzisiejsze spadki daja do myslenia..moi obecni faworyci to SMT oraz Radpol.Pozdrawiam

Przepraszam za ciagle pytania ,nie chce naduzywac goscinnosci.... po prostu nie bardzo mam mozliwosc podzielic sie swoimi przemysleniami poza forum bo jak juz pisalem jestem z zupelnie innej branzy..Po tym przydlugim wstepie osmiele sie zapytac o kolejna spolke ktora juz kiedys pojawila sie w watku...Stalprodukt...obserwuje bacznie od dluzszego czasu ostatnio dynamiczne wzrosty

Dzieki za wyczerpujacy komentarz:)

A Farmacol co szanowni Panstwo sadza na tem temat :) Pytam bo spółka wydaje sie dosyc ciekawa ,ostatnie kilka sesji w kosmetycznej mam nadzieje korekcie..malo wiem o segmencie rynku ktory reprezentuje spolka.... jakie sa teraz tendencje w lekarstwach:)

A spadki na Decorze ,plytka korekta czy dluzszy trendThink

Lentek jak Lentek ale gratuluje intuicji na Decorze:)Kto wie może to jedna z lepszych inwestycji w portfelu...chyba powli zaczyna byc zauwazana ( dzisaj spolka dnia w DM Bossa)

A Lentex kurs ruszył po dobrych wynikach spółki...

Moj dzisiejszy faworyt to Instal Kraków,kurs przebił granice 17,50pln,niezły obrót,solidne fundamenty ( takie w klimacie Warrena Buffeta..jednak z drugiej strony spółka specjalzuje się w specjalistycznych instalacjach a to nie jest produkt masowy..),dobra dywersyfikacja usług...zobaczymy co dalej:)

Drugi moj typ z budowlanki przemyslowej to stalprodukt ...wydaje mi sie ze kurs wyrwal sie dzisiaj z bodajze 2 miesiecznego kursu bocznego...

A Libet czy to dobry moment zeby wejsc do gry?Prosze o opinie...

Co do CCC ,Wawel i innych drogich spółek ,rozumiem zasadę ze lepiej kupic tanio i sprzedac drogo niz ,kupic drogo i.....sprzedac drozej:)
Jesli czekaja nas spadki w slad za USA to tym lepiej ,to okazja zeby cos dokupic ale trzeba miec gotowke..moze Forte pozwoli szybko zarobic.....

Dlaczego akurat forte mozna prsic o slowo wyjasnienia?

Moje typy z poczekalni to:
-CCC
-Farmacol
-Instal Krak-ze zwgledu na osobisty irracjonalny sentyment do spolki czekam na przbicie 17,50...a wiara czyni cuda;)
-Wawel
-Libet-
-lentex-obserwuje co dalej z kursem

P.s sprzedałem Hawe ,nie wierze w trawły marsz "ku nowym szczytom" dla mnie to ryzykowna spekulacja a ja nie mam wiedzy, doswiadczenia i nerwow na takie tematy:)

A jaki moze byc zasieg dzisiejszych wzostow..

I pewnie zatrzyma ..a tak na marginesie jaki jest prognozowany zasieg wzrostu na Lentexie?Kiedy najlepiej sprzedawac :)

ZAKŁADY LENTEX SA podjęcie przez Gerflor decyzji o niekontynuowaniu prowadzonych rozmów.....ciekawe co to znaczy w perspektywie sredniego terminu...

A poza tym ,czy dzisiejsze -4,47 Libetu to dobry moment zeby kupic papier....

Dokładnie:)Czekam czy przebije opory na 17,50pl.W miedzyczasie stara sie zdbyc jak najwiecej informacji o spolce...zajmuja sie wykonywaniem specjalistycznych uslug budowlanych dla przemyslu,podobno specjalizuja sie w oczyszczalniach sciekow ( temat ze tak powiem przyszlosciowy..),podobno zatrudniaja pracwnikow...( dzwonilem udajac ze szukam pracy:))...Generalnie odnosze wrazenie ze najwiekszym kapitalem spolki jest wiedza i kadra doswiadczonych specjalistow..oczywiscie moze to wszystko tylko magia reklamy i moja naiwnosc...oczywiscie na wszystko warto spojrzec z perspektywy "szerokiego rynku" ogolnej kondycji branzy budowlanej ,galezi przemyslu dla ktorych swiadcza uslugi:energetyka,huty,kierunku ekspansji zagranicznej firmy -glównie Niemcy..itp,itd...ogolnie ciekawa spolka do nauki:)

Od jakiegos czasu sledze losy kilku spolek min. Instal Krakow..niezle fundamenty,ostatnio trend wzrostowy..jednak stosunkowo niewielki ruch na tym papierze...A jakie są Wasze opinie na ten temat?Czy w ogole ktos interesuje sie tą spółką?

Witam i pozdrawiam cieplo:)
Powiem tak od pewnego juz czasu niesmialo sledze kronikę,od niedawna interesuje sie gielda ...sporo musze sie jeszcze nauczyc...najlepiej od madrzejszych od siebie:)

TEL KONTAKTOWY 667 787 136

Nowa cena!!!!!!!!!!
Za całość 210tys pln!!!!!!!!
Tel 667 787 136

Ponawiam propozycje

Zdjecia nieruchomosci na
allegro.onet.pl/zamienie-lub-s...
Pozdrawiam

//allegro.onet.pl/zamienie-lub-sprzedam-dom-gospodarstwo-rol-1-7h-i1581486321.html-tutaj znajdziemy zdjecia domu.pozdrawiam

...gdyż nie należy kupować kota w worku...

...i zapraszam do osobistego obejrzenia nieruchomośći.

Gratuluję oferty.

Budynek wyposazony jest w wentylacje grawitacyjna ,odrebny kanal wentylacyjny w kominie,dodatkowo w kanale wentylacyjnym zamontowane sa dwa wiatraki ( tak na wszelki wypadek w celu np szybkiej wymiany powietrza) praktycznie nie uzywane bo nie ma takiej potrzeby,sciany suche bez sladow plesni czy grzybów.

Prima aprilis jak rozumiem...he he he
A tak na marginesie dla odwaznych nr tel. kontaktowego podany jest w ogloszeniu.Pozdrawiam

Dzialki wymienione w ogloszeniu moga miec charakter budowlany

Mieszkanie jest cały czas uzytkowane,regularnie palone w CO itp

P.s .rozwazam mozliwoc zamiany powyzszej nieruchomosci na mieszkanie w blokach o podobnej wartosci w dowolnym wiekszym miescie w Polsce..
pozdrawiam

A po co od razu uchylac rąbka tajemnicy...cena na telefon...tak jest ciekawiej i duzo bardziej osobiscie:)

Maly komentarz..gospodarstwo jest polozone blisko doliny rzeki Warty tj ok 1,5km..roznica poziomow miedzy rzeka a domem..jakies 50-60m...moze wiecej.

Witam i pozdrawiam ciepło forumowiczów:)
Mam do sprzedania dom na wsi ok.85 km od Łodzi w kierunku Łask,Widawa,Wieluń..w miejscowości Radoszewice.
Dom ok 200m2 zbudowany na przelomie lat 70/80 ,w latach 2008 -2010 ,gruntowny remont ( ocieplony styropianem o gr 8cm ,tynk akrylowy,nowe okna drzwi,panele ,gladzie plytki,nowa instalacja C.O itp.)
Dodatkowo zabudowania gospodarcze stodola ,obora z pustaka zuzlowego- wszystkie nieruchomosci na dzialce o,55 ha obsadzonej krzewami ozdobnymi ,drzewkami owocowymi itp
Dodatkowo ok 1,3 ha ziemi w 4 dzialkach
Dojazd drogą asfaltową,woda z wodociagu,ogrzewanie- piec CO,blisko dolina rzeki Warty ok 1,5km,las,dobra lokalizacja na agroturystykę,dzialnosc gospodarczą itp
TEL KONTAKT. 667 787 136

Pozwolicie.hmmm..Państwo:) że i ja włącze sie do dykusji..mam na myśłi spólke GRAAL..powoli konczy sie korekta spadkowa ,cena zmierza do oporu na 9,50...czy ta skórka warta jest wyprawki:)

To może i ja ,zachęcony przykładem,wyjdę na chwilę z cienia :)
Od jakiegoś czasu przyglądam sie dwóm firmom MNI i TELL...jesłi mogę prosić o słowo komentarza odnośnie perspektyw byłoby miło...

Nie wiem może coś pokręciłem ale jeśli można to jescze raz poprosze o analize raportu

Witam i pozdrawiam ciepło..czy mozna poprosic o analize najnowszego raportu społki..z 15.11.2010r...od jakiegos czasu obserwuje społke i probuje sobie stworzyc "obraz całosci"..z góry dzieki

Cos nowego ?

a poza tym koniec końców dużo zalezy od rentowności kontraktów jesli uda sie wynegocjowac dobrą cene to starczy na wymianę szalunków ,na spłate kredytu ..i jeszcze troche zostanie ale ciekawe jak wtedy bedzie wygladać konkurencyjność czy nie znajdzie sie tanszy wykonawca..hmm to chyba trzeba dobrze znac branze zeby to ocenić..pozdrawiam czytajacych:)

Czyli jednym słowem firma żyje troche "na kredyt"....i zamiast korzystac ze wzrostów trzeba bedzie spłacac kredyt..

Przepraszam za pewną...nieudolność ale nie do końca rozumiem analogie do hurtowni farmaceutycznych...tzn.nie znam specyfiki ich funkcjonowania..jesli mozna kilka słow wyjaśnienia...tak to jest z poczatkującymi:)

Jesli można to ja poproszę o analizę ..ostatniego sprawozdania tego z 15.11.2010r..dzieki

Jak już zaznaczyłem jestem tutaj poczatkujący..uczę sie systemu inwestowania w wartość..z takiej perspektywy wydaje mi sie ze opisywana firma pozostawia troche do zyczenia..np."kapitałochłonność" a wydawac by sie mogło ze to prosty biznes te rusztowania ,płynność pod znakiem zapytania..czyli do obserwacji..zapraszam do wymiany poglądów:)

O kurcze..pieczone:)jestem pod wrazeniem błyskawicznosci odpowiedzi..

Dzien dobry..czy można prosic o analize najnowszego sprawozdania spółki..?pozdrawiam

Dzien dobry
Od niedawna jestem członkiem forum stockwatch...gdzie moge znależć kompetentna i fachowa analize społki ..kogo zapytać?Pozdrawiam forumowiczów

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 26 maja 2014 20:16:09
Liczba wpisów: 71
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,811 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d