pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pedrosik

pedrosik

Ostatnie 10 wpisów
Jako osoba jeszcze niezbyt obeznana z rynkiem akcji, chcialbym się dowiedzieć jak to jest, że przed debiutem Aliora były głosy, że jest drogo, że wycena nie jest adekwatna do średnich sektora bankowego itd, a tu dzisiaj, miesiąc po debiucie na skutek nowych rekomendacji akcje drożeją ponad 6%, zbliżając się do pierwotnie planowanej ceny emisyjnej. Czy aż tak się pozmieniało w spółce, że jest warta takich wzrostów? Dlaczego przed debiutem było negatywne podejście do spółki a teraz coraz więcej można poczytać, że spółka jest niezła?
Mam nadzieję, że ktoś kompetentny mi odpowie.
Pozdrawiam

Również korzystając z wykresu Krewy uważam, że nastąpi wybicie górą, jednak nie jestem aż tak optymistyczny co do najbliższego czasu. Wg mnie w poniedziałek wig20 zamknie się na poziomie 2430 punktów. poziom 2480 bardziej bym widział na koniec sesji czwartkowej/piątkowej.

KGHM nie wyklucza, że mógłby przejąć Tauron :

gielda.wp.pl/kat,7511,title,KG...

Co by to mogło oznaczać? Kurs w końcu odbiłby się od niskich poziomów?

Stawiam, że kurs otwarcia wyniesie coś koło 148,20zł jednak najbardziej bym chciał, żeby ten konkurs wygrał mateusz_2000...

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 3 maja 2013 22:46:06
Liczba wpisów: 4
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,942 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +156,55% +31 309,31 zł 51 309,31 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło