pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pioflor

pioflor

Ostatnie 10 wpisów
Przeanalizowałem parę skarg na produkty strukturyzowane, i wydaję się, że ci ludzie nie rozumieją, czym są produkty strukturyzowane. Uważają, że oszczędności bezwzględnie muszą rosnąć, tak jak na lokacie. Jeśli inwestycja planowana jest na 15 lat, a po roku oszczędności spadną o 15%, uważają to za oszustwo. Mnogość nieprzychylnych komentarzy, może być efektem działania konkurencji. Jak podaje Wirtualna Polska "Trzeba jednak zwrócić uwagę, że bardzo duża liczba ocen Getin Banku to najprawdopodobniej komentarze pisane na zlecenie. Klakierów na forach można poznać po numerze IP oraz podobnych wpisach wrzucanych na bardzo wielu stronach internetowych." Artykuły tego typu artukuł1, artykuł2, można wyjaśnić, szukaniem dowodów na teorie spiskowe na temat III RP - popularne w pewnych kręgach.
Jeśli teoria o podwyższonej nieuczciwości - na tle innych banków - jest prawdziwa, to wszystko co Getin, straci zaufanie społeczne, jak również zyski. To jakoś mi nie pasuje, do tego, że ta firma coraz bardziej się rozwija, i pretenduje do miana potentata polskich usług finansowych. Czy firma uważana za złodziejską może nim zostać?

Wygląda to na jakąś wojnę klakierów w internecie, Wirtualna Polska donosi, że "Podobno Getin bardzo mocno dba o swój wizerunek w internecie. Aby go poprawić, inwestuje w cyfrowych klakierów." To ciekawe, bo ja nie znalazłem pozytywnych komentarzy w internecie o Getin.

Z powodu, że przycisk "Edytuj" nie działa. Musiałem kliknąć "Odpowiedz", aby coś dodać.
W internecie krąży, coś takiego jak "List otwarty do Piotra Fronczewskiego" .List

Pytałem o zjawisko nagonki na bank w internecie. Dla inwestora, a zwłaszcza długo terminowego, to jest ważne jaką o banku(o danej firmie) ma opinie społeczeństwo. Dobra opinia, to dobra marka, dobra marka to duże zyski. Więc etyka prowadzenia biznesu, jest ważna w długich terminach.
Ten dział na forum jest poświęcony, aby ostrzegać przed lipnymi ofertami, i naciągaczami. Chce tu to rozstrzygnąć, czy oferty Getin Banku, są lipne czy nie? Czy Getin Bank to naciągacze czy nie?
W internecie znalazłem informację, że prawdopodobnie tak duża ilość negatywnych opinii, to efekt pisania ich na zamówienie. informacja

Ostatnio zacząłem interesować się bliżej Getin, oraz Getin Nobel Bank, ze względu na to, że kiedyś kupiłem trochę akcji Getin Banku. W internecie pełno jest skarg, i przestróg przed Getin Bankiem. Najwięcej zastrzeżeń mają ludzie do produktów strukturyzowanych. Jak można to zjawisko racjonalnie ocenić? Czy to prawda, że dzieła pana Leszka oszukują ludzi? W internecie znalazłem nawet takie forum jak wrobieni. Czy to zjawisko wynika, z czystej głupoty i niewiedzy ludzi?

Interesuje mnie inwestowanie w płody rolne. Do tej pory słyszałem o produktach strukturyzowanych, kontraktach terminowych , albo coraz bardziej popularnych kontraktach CFD. Z mojej wiedzy wynika, że podstawą struktur opartych na płodach rolnych, są kontrakty terminowe; to samo się dotyczy CFD - bez kontraktów terminowych nie miały by sensu. Na których giełdach w Europie, można zawierać kontrakty terminowe na płody rolne? Z tego co się orientuję to na WGT jeszcze nie można.

Istnieje coś takiego jak grupa WGT. W jaki sposób można tam zawierać kontrakty terminowe na waluty i surowce? Jacy brokerzy?

Literatura jest potrzebna, ponieważ, jeśli jakiegoś systemu nie rozumiem, to nie powierzam mu pieniędzy. One są proste, tak jak powiedział Szutnik, ale w obsłudze zawierania kontraktów.
Nie ma nigdzie opisu, jak działa cały system. Jeśli ja zyskam, to kto straci, skąd się wezmą te pieniądze? Co to znaczy zawrzeć kontrakt CFD? W jaki sposób one są sprzężone z giełdami?
Czy kontrakt CFD, to papier wartościowy? Dlaczego amerykańska komisja papierów wartościowych i giełd, nie wyraziła zgody na obrót nimi na terytorium USA?

Budostal5 w górę?! Inne spółki budowlane w dół. Jak to można wyjaśnić?

Cytat:
I na koniec mała prośba: popraw przecinki i takie tam. "Skąd się wziął tak duży..."

Nie działa mi przycisk Edytuj.

Czy jest możliwość sprawdzenia, czy bank ma w portfelu kredyty budowlane?

Get Bank, jest właścicielem w 93,71% Getin Noble Bank. Czyli, jeśli ktoś, posiada akcje Get Banku, to tym samym, jest współwłaścicielem Getin Noble Bank. Ja przeto rozumiem, iż Getin Noble Bank, jest częścią majątku Get Banku.
Jak się zmieni struktura akcji Get Banku po fuzji? Co się z nimi stanie?
Z kąt się wziął, tak duży współczynnik C/WK?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2012 12:22:25
Liczba wpisów: 17
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,491 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d