Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

wilk_z_ksiazeca_street

wilk_z_ksiazeca_street

Ostatnie 10 wpisów
O dziwo nie dostałem żadnej wiadomości na priv. Ogłoszenie ciągle aktualne proszę pisać na kpsmolkagielda@gmail.com bądź na priv. Albo wystawić na olx czy tam allegro i podesłać link ;)

Witam

Czy informacja że eobówie chce zadebiutować na giełdzie jest pozytywna dla spółki CCC ? Jaki to może mieć realny wpływ na kurs ? Wedle mojego rozumowania skoro spółka zależna od CCC zostanie dofinansowana na dalszy rozwój to jest to informacja pozytywna. Czy były już podobne sytuacje na naszym parkiecie?

Pozdrawiam

Jak w tytule, proszę o kontakt tutaj na forum bądź pod numerem tel 666 951 508.

Pozdrawiam
Kamil

A może walor już jest w cenie?
Moderator:

Usunięto treści niezgodne z regulaminem. Proszę się z nim zapoznać.

Czyli od tego czy zarobię na emisji zależą dwa czynniki, od "stopy alokacji = 250 000/liczba akcji zgłoszonych do sprzedaży", oraz od ilości akcji które chcę sprzedać.

1.Scenariusz - jeśli zgłosi się liczba akcjonariuszy których ilość akcji nie będzie przekraczała 250 000, wtedy wszystkie akcje zostaną sprzedane, i każdy zarobi te 9%.

2. Scenariusz - jeśli zgłosi się bardzo duża liczba akcjonariuszy gdzie stopa alokacji będzie wynosić 10%. Wtedy każdy akcjonariusz sprzedaje tylko 10% swoich akcji które zgłosił do skupu, a reszta jest przekazywanych na konto maklerskie.

Jeszcze jedno pytanie, po emisji, akcji do obrotu będzie mniej czyli jeśli teraz nabędę 1 akcję to po emisji będzie ona miała większą wartość o te 2% które zostały zredukowane.

Czy dobrze rozumuję?

Pozdrawiam
i dziękuje za odpowiedzi.

Proszę o informację jak sprzedać akcję w skupie.

1. Czy mogę sprzedać akcję w ING Makler? Czy muszę założyć konto maklerskie w mBanku i tam będzie informacja o skupie akcji?
2. Jeśli nabędę teraz akcję za 109zł (aktualny kurs 3.10.2018) to na pewno uda się je sprzedać za 120zł ? Czy decyduje kolejność zgłoszeń jeśli byłoby więcej chętnych?
3. Skoro jest możliwość pewnego zarobku 9% to czemu jest tak małe zainteresowanie i kurs akcji nie rośnie?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 29 listopada 2018 10:46:27
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,191 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d