pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kzak33

kzak33

Ostatnie 10 wpisów
Może mi ktoś powiedzieć, czy przy nadchodzącej emisji akcji będzie możliwość zapisów na akcje dla inwestorów indywidualnych?

igen napisał(a):
Jak ALE wejdzie do W20 - przy takiej kapitalizacji - to zaczyna walić wałkiem na kilometr....
Bo to oznacza, że przed nami spadki i to duże - a o poziomie W20 = 2000 zapomnimy na długo. ...
ALE przejmie sztafetę baloniarstwa od CDR w kwestii manipulacji FW....

Im bardziej płynna spółka (indeks WIG20 też de facto) tym chyba mniejsze możliwości manipulacji.

Zastanawiam się właśnie czy ta rezygnacja z pobierania prowizji nie przyniesie krótkoterminowo mniejszych zysków. A te gorsze wyniki mogą być dobrym momentem do zakupu XTB.
Oczywiście w długim terminie wydaje mi się, że jest to działanie na plus, bo użytkownik będzie miał większa pulę pieniędzy do stracenia na CFD.

Chodzi o to, żeby nie trzeba było całego artykułu czytać, tylko były już przefiltrowane treści do których się odnosisz.

krewa napisał(a):
Edek w ciekawym miejscu - na poziomym wsparciu, wzmocnionym zniesieniem Fibonacciego

kliknij, aby powiększyć

krewa a jak teraz zapatrujesz się na EUR/USD?

Coś wiadomo o wynikach za Q2?

krewa jakie mamy scenariusze? Dalsze dynamiczne wzrosty po przebiciu kanału oraz korektę sięgającą dolnego ograniczenia kanału?

Dzięki krewa za wykres. Teraz trzeba by jeszcze nanieść wykres ceny miedzi i może to da odpowiedź czy tym razem się przebijemy blackeye

Byłem w marcu czy kwietniu w Magnolii we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że nigdzie nie było takiej kolejki jak do e-obuwie. Naliczyłem ponad 30 osób przed sklepem.

Wiadomo po jakiej cenie ma zostać przeprowadzona emisja?
Z tego co czytałem to chcą pozyskać 30-40 mln zł, więc należy spodziewać się 50-65 zł?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 24 listopada 2020 09:38:45
Liczba wpisów: 10
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,376 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +129,70% +25 939,75 zł 45 939,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d