pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

hotFinger

hotFinger

Ostatnie 10 wpisów
I mamy ogłoszenie upadłości bardzo szybko im poszło. Jestem ciekaw czy Le room dalej twierdzi, że teraz jest wszystko cacy i mamy świetną okazję inwestycyjną na lata zresztą po 20zł też miało być turbotanio. Dziś inwestorzy maja tko 1,3zł miejmy nadzieję , że nikt sie nie sugerował twoimi wpisami bo wydawało się piszesz z sensem ale rynek zweryfikował

Super merytoryczny wpis w końcu a nie sianie paniki. Obecnie jednak najbezpieczniej na koniec sesji siedzieć na kasie i grać silne przesilenia bo nie wiadomo co przyniesie następny open. Technicznie szansa na podwójne dno jest i JSW mimo wszystko wydaje mi się dość bo duża część spółek własnie wybiła nowe minima a tutaj jest chęć do wyciągania jak chociażby tydzień temu w piątek. Vox teraz personalna wycieczka do Ciebie czasami mam wrażenie, że tylko czekasz aż ten świat się będzie walił żebyś mógł kupić JSW po 5zł ale i tak wiem, że nawet jeśli cena tam dojdzie to nie będziesz miał cojones żeby kupić i znajdziesz kolejne argumenty za spadkami na 1zł:)

wy tu sobie mozecie gadac linki wklejac a na jsw obstawiam ze poziom 12,2 to byl dolek dolkow na tej spolce . licze ze nie zrobia V zebym mogl dobrac nawet psujac sobie srednia

czuje ze openy u nas odrazu gora w poniedzialek kto byl odwarzny i lapal akcje dzisiaj zarobi na ile to odbicie starczy zobacyzmy ale dadza troche oddechu stany w 15min 3% to jest nieprawdopodone jakie sa tu zmiany. swiece po m5 wygladaja jak dniowki:)

bardzo dobra informacja ale fakt wyjazd spolki z -7% na +14% przy takim rynku i wykorzystanie informacji poufnej budzi pewien niesmak:)

klasyka w stnaach walenie do zamkniecia europy i zaraz po 17 odwrot! z -3 juz +1,5 na kontraktach moze tym razem sl na jsw mi wytrzyma ale przed drugimi widlami zeby nie byl ocos skracalem bo juz za duzo euforaia w 2 h 20% ruch

bylo -7% najwiecej a to na pewno nie jest -20% wiec nie gadaj glupot bo jestes najwiekszym nakrecaczem na spadki. zalosne sa te wpisy ja akcje mam na szczescie mam swoj rozum ty czekaj na ...zlotowke

nie no chwila przed sesja wczoraj pisales jsw jakies -10-20% to jak to z toba jest? widze ze wraz z odbiciem zmieniasz o 180' postrzeganie i plan

JSW jako pierwsze z duzych spolek na plusie pieknie

ale ja lapie codziennie i jesli nie idzie po mysl ikasuje straty probuje wylapac dolek i daje sl w koncu sie uda. kazdy ma swoja strategie ale to raczej wy siejecie panike i teksty typu 5zl a moze ...1. tak oczywiscie moze beda doplacac do akcji niebawem

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 26 marca 2020 22:58:22
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,394 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d