pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

hotFinger

hotFinger

Ostatnie 10 wpisów
I mamy ogłoszenie upadłości bardzo szybko im poszło. Jestem ciekaw czy Le room dalej twierdzi, że teraz jest wszystko cacy i mamy świetną okazję inwestycyjną na lata zresztą po 20zł też miało być turbotanio. Dziś inwestorzy maja tko 1,3zł miejmy nadzieję , że nikt sie nie sugerował twoimi wpisami bo wydawało się piszesz z sensem ale rynek zweryfikował

Super merytoryczny wpis w końcu a nie sianie paniki. Obecnie jednak najbezpieczniej na koniec sesji siedzieć na kasie i grać silne przesilenia bo nie wiadomo co przyniesie następny open. Technicznie szansa na podwójne dno jest i JSW mimo wszystko wydaje mi się dość bo duża część spółek własnie wybiła nowe minima a tutaj jest chęć do wyciągania jak chociażby tydzień temu w piątek. Vox teraz personalna wycieczka do Ciebie czasami mam wrażenie, że tylko czekasz aż ten świat się będzie walił żebyś mógł kupić JSW po 5zł ale i tak wiem, że nawet jeśli cena tam dojdzie to nie będziesz miał cojones żeby kupić i znajdziesz kolejne argumenty za spadkami na 1zł:)

wy tu sobie mozecie gadac linki wklejac a na jsw obstawiam ze poziom 12,2 to byl dolek dolkow na tej spolce . licze ze nie zrobia V zebym mogl dobrac nawet psujac sobie srednia

czuje ze openy u nas odrazu gora w poniedzialek kto byl odwarzny i lapal akcje dzisiaj zarobi na ile to odbicie starczy zobacyzmy ale dadza troche oddechu stany w 15min 3% to jest nieprawdopodone jakie sa tu zmiany. swiece po m5 wygladaja jak dniowki:)

bardzo dobra informacja ale fakt wyjazd spolki z -7% na +14% przy takim rynku i wykorzystanie informacji poufnej budzi pewien niesmak:)

klasyka w stnaach walenie do zamkniecia europy i zaraz po 17 odwrot! z -3 juz +1,5 na kontraktach moze tym razem sl na jsw mi wytrzyma ale przed drugimi widlami zeby nie byl ocos skracalem bo juz za duzo euforaia w 2 h 20% ruch

bylo -7% najwiecej a to na pewno nie jest -20% wiec nie gadaj glupot bo jestes najwiekszym nakrecaczem na spadki. zalosne sa te wpisy ja akcje mam na szczescie mam swoj rozum ty czekaj na ...zlotowke

nie no chwila przed sesja wczoraj pisales jsw jakies -10-20% to jak to z toba jest? widze ze wraz z odbiciem zmieniasz o 180' postrzeganie i plan

JSW jako pierwsze z duzych spolek na plusie pieknie

ale ja lapie codziennie i jesli nie idzie po mysl ikasuje straty probuje wylapac dolek i daje sl w koncu sie uda. kazdy ma swoja strategie ale to raczej wy siejecie panike i teksty typu 5zl a moze ...1. tak oczywiscie moze beda doplacac do akcji niebawem

a nie mialo byc najpierw 5zl czy tam 50gr bo tkaiego naganiania jak ty robisz na tym forum to jeszcze nie widzialem

Ja mysle, ze jutro na panice rano w ciemno ustawiam zlecenia do 14,4-14 i nawet nie musze patrzec caly dzien w arkusz bo delikatnie mowiac robia lekka przeginke jak cos spokojnie moge posiedziec kilka sesji po tych cenach zakupu. ogolnie jestem nastawiony na brane jutro niskich openow wielu spolek zobaczymy :)

gosciu jedzie batonem 300k w dol ciekawie sie robi czekam w okolicach dolnych widel bo niezle patrosza

a dlaczego niby przebicie 14 zl ma doprowadzic do spadku na 10 czy minima historyczne spolki? bedizesz tak komentowal kazde zejscie o 10gr na kursie? rozumiem ze masz strate 5 razy pisales ze najgorsza spolka itp ale jednak akcje masz wiec przestan sie uzalac nad soba tutaj pewnie sa ludzie ktorzy maja akcje po 50-70zl i maja strate 70% jeszce lekki opad i w tym tygodniu znowu laduje papie pod wieksze odbicie mozliwe ze juz jutro ranao jak doloza znowu na indeksie

moim zdaniem na dwoje babka wrozyla 50 na 50 nie zamknelismy sie powyzej wczorajszego low . wyobrazam sobie scenariusz z powolnym zejsciem ( dalszym gotowaniem zaby) na nowe dolki i dopiero korba im nizej to spadnie tym wieksze odbicia beda. papeir trzeba grac bo jest duza plynnosc i fajna zmiennosc

dlatego wlasnie postawilem baton na 15,2 to nie apteka rownie dobrza mogli pojechac na 14,8 i specjalnie bym sie tym nie przajal bo raczej podwojnych widel bym sie dziaj juz nie spodziewal:)

pytanie czemu lapalem spadajacego noza to juz psize po pierwsze totalnie nie uzasadniona panika 4 dnia z rzedu po drugie spolka od 25zl porusza sie idealnie w kanale spadkowym a 15 zl to bylo dolne ograniczenie tego kanalu
https://iv.pl/image/GrIZeky
https://iv.pl/image/GrIZeky
nie wiem jak tu wstawic obrazek

kliknij, aby powiększyć

malo tego ja dzisiaj zatrzymalem spadki stawiajac batona 22k po 15,2 niestety nikt mi nie wskoczyl oni tylko daja swoim...

ale co tu sie duzo wypowiadac, na tej spolce obowiazuje jeden wskaznik EMOCJE , dizsiaj rano od skrajnej paniki fix okolice max i w poniedzialek do skrajnej euforii tyle w temacie co dalej z kursem czasu pokaze ja tam wykorzystalem sytuacje po 15,24 ladowalem daje w poniedzialek jak juz wszyscy sie podjaraja ze koenic spadkow. tu sie nic nie zmienia

trader21 z tego co wiem shortuje tesle od 200% bo straszny balon, nie pisze tego złośliwie bo bardzo go cenie za merytoryczne wypowiedzi ale jak widać każdy sie od czasu do czasu myli

Właśnie Vox niestety nie jesteś jak można strzelić takiego banialuka i napisać, że JSW przez wyhamowanie gospodarki w Chinach będzie kosztowało 5zł. Wcześniej twoim głównym argumentem były 14-stki i prezydenckie codziennie znajdujesz na siłę tematy które mogą zaszkodzić spółce/. ty zdecydowanie liczysz na wariant C:)i to widać od dawna

Vox widzę codziennie czeka na armagedon na świecie licząc tylko na to, że kupi JSW po 10 czy ba nawet 5zł :) Nie mówię , że nie będzie taniej ale wyskakiwaniem z tekstem kwarantanna do marca JSW po 5zł jest już tak zabawne, że zapraszam na bankiera bo takiego naganiania to ja dawno nie widziałem. Boisz się kupić po tej cenie rozumiem ale ale bądź chociaż trochę bardziej racjonalny

dokladnie o tego rgra mi chodzilo na stooqu widza wiekszego na swiecach W1

Większy kapitał się włączył do gry mogą chcieć zagrać ORGRa jeśli to utrzymają timing idealny

Mnie się wydaje, że możemy godzinami dyskutować o dywergencji analizie technicznej i fundamentalnej a i tak rządzi tą spółką polityka i to jest najgorsze. Co do ciągle przedrukowywanych informacjach jak to źle jest w spółkach węglowych we wszystkich gazetach tvn itp to akurat odbieram na plus. Zawsze w dołkach sa same złe informacje

Ale to czasem nie jest tak, ze jeśli kurs idzie bokiem a RSI rośnie to nie jest negatywna dywergencja? Swoją droga super analogie znalazłeś między JSW a Warrior Met Coal Inc

wiem , że to wszystko brzmi jak naciągana teoria ale polecam przeczytać książkę "Błyskotliwi chłopcy" Michaela Lewisa tam jest wszystko pięknie opisane jak działa handel wysokich częstotliwości

żeby to obserwować potrzebny jest pełen arkusz zleceń ale widać jak po każdym zdjęciu ceny odrazu automat dostawia albo wręcz w tej samej sekundzie sprzedaje. Na jakich wskaźnikach jest oparty taki algorytm nie mam pojęcia. jak widzę jaki udział w obrotach na gpw maja amerykańskie fundusze to mogę się tylko domyślać , że w znacznej części na wig20 to ich programy i uwierzcie mi nie mają po to najlepszych programistów na świecie żebyśmy my zarobili. Co nie zmienia faktu , że w długim terminie fundamenty się zawsze obronią

Jeśli mają zrobić kontrę i utrzymać tygodniówkę to uważam , że powinni to zrobić dzisiaj tym bardziej, że są sprzyjające dane makro ale z tego co widzę na chwilę obecną algorytmy przestawione są na es a z animi się raczej nie wygra

Vox ty tak serio czy jaja sobie z nas robisz? nie wiesz dlaczego akcje wszystkie leca? to juz ci mowie od momentu zlozenia oferty przez PEO na kupno mbanku

dobre info pod ratowanie kursu. przerasta mnie ta spolka jak narazie jsw fundamenty ma ale kto wie jak dlugo

Vox wybacz ale strasznie nakrecasz na spadk, po raz dziesiaty czytam twoj wpis o wyborach i nic nowego nie wnosi. spolka swoje zarobi w krotkim terminie raczej nowe dolki ale ciagle widze szanse nazamniecie luki 20zl w dluzszym terminie uwazam ze jak ceny wegla zaczna rosnac cena godziwa to 40-50zl. cierpliwi zarobia

szansa na wzrosty z tego miejsca moim zdaniem prajktycznie nierealna jak to jsw czekaja na ostatnia godzine sesji beda robic minima dzienne tygodniowe i miesieczne co w lutym raczej dol ale papier lubi zaskakiwac. narazie ceny wegla w roterdamie regularnie spadaja i jesli tam nie bedzie odbicia to i na JSW go nie zobaczymy

bardzo slaby walor W1 jutro zadecyduja ale raczej minima, swieca miesieczna tez wyglada szpetnie i nie wrozy na pewno nic dobrego. sentyment ogolny dookola wegla i samego JSW nie daje narazie nadziei a ostatnie wzrosty wygladaja jak korekta trendu spadkowego. gdzie olejne dolki? 15-13 a moze 10 tego chyba nie wie nikt tak czy inaczej zdania nie zmieniam i uwazam, ze spolka przy lepszej koniunkturze wroci na godziwa wycene i rekomendacje tak jak teaz sa scinanie tak bede podwyzszane

mnie to bardziej wyglada na odregowanie po 10 sesji spoadkowej . przypomne ze od poniedzialku z zeszlego tygodnia kurs spadl oponad 22%. jesli utrzymaja dzisiejsza sesje w okolicach 20zl to jutro powinny zamykac luke z poczatku tygodnia na 20,5 a potem widze max korekty 21,5 jak na analizie ze stooq

na papierze znowu przysłowiowe gotowanie żaby do ilu zjedzie chyba nawet żaden analityk nie będzie zgadywał. Przyznam , że takiego scenariusza po nowym roku się zupełnie nie spodziewałem

nie ma co za wiele pisać. Piąta spadkowa sesja z rzędu na JSW i odnosi się wrażenie, że wróciło stare dobre JSW i trend spadkowy. Jeszcze trend się trzyma ale zejście poniżej 19,67 będzie zanegowaniem całego tego ruchu korekcyjnego i powrotem do spadków. Mamy jeszcze trzy sesje i lepiej żeby zrobili jakiegoś młotka na tygodniowym albo chociaż jakiś mały dolny cień. Niestety po raz kolejny przekonuje się , że inwestowanie w spółki gdzie skarb państwa ma większość to jak granie z baba na bazarze w trzy kubki

ja sie zywo interesuje poniewaz delikatnie mowiac wprosilem sie do budowania ksiegi popytu( mialem powyzej 0,5% na dzien walnego) akcji teraz czekam na komunikaty i zglaszam swoja oferte. Widzac to co sie dzieje na kursie sa duze szanse, ze do emisji dojdzie ktos duzo akcji sypie w rynek jakby wiedzial, ze obejmie je niedlugo po nizszej cenie. Powoli sytuacja w spolce sie uklada i kto wie moze nagle zostanie uzdrowiona i wroci na wlasciwe toryna co bardzo licze ( obecnie akcji nie posiadam pozycje kasowalem na euforii po pozytywnych komunikatach)
Z wyrazami szacunku hotFinger

W końcu spółka zaczyna zmieniać trend na wzrostowy a na forum cisza?:) piękne wybicie na dużym obrocie + przebicie ważnych oporów , teraz powinna się zacząć sekwencja wyższych szczytów i dołków

a mnie się wydaje , że to wszystko nie ma znaczenia na gpw. Umowy, wykresy, pozytywne infa, fundamenty po prostu na tej giełdzie nie ma kasy i pies zaczyna zjadać własny ogon

I gdzie te dołki na JSW? juz każdy widział dołki po obrocie i wielkim młocie do tego lepszy raport od oczekiwań potem kolejne dobre info o kontrakcie pozytywne dywergencje na D1 MACD i na co do wszystko? powtarzam jak mantrę takie trendy się tak łatwo nie kończą pierwszym poważnym sygnałem odwrócenia będzie dopiero sekwencja wyższych szczytów i dołków.

le rom blagam cie oszczedz nam swoich wpisow a dyc to a dyc tamto juz sie naczytalem o turbodolkach na elbudowie od 25zl potem po 15 i po 10 . dla ciebie wszystko jest tanie i wszystko w super promocji co z tego , ze potem kursy spadaja dalej o 70% od tego turbodolka wszedzie spiski itp

a dla mnie swieca z mlotkiem na duzym obrocie to jeszcze dluga droga do silnego sygnalu kupna nie raz widzialem mlotki a potem zejscie do spodu. tutaj musi nastapic sekwencja wyzsze low wyzsze high i tyle w temacie

narazie mamy bardzo ladny powrot kursu z -10% na -2,5 przy konkretnym obrocie sesje jeszcze dluga ale moze to byc pulapka na shorty

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 26 marca 2020 22:58:22
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,777 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,62% +33 923,73 zł 53 923,73 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło