pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mariuszemc

mariuszemc

Ostatnie 10 wpisów
już kilka dni zostało do WZA, mam pytanie do specjalistów: czy w propozycji uchwał nie powinno być podanej ceny po jakiej będą skupowane akcje? walne rozpocznie się o 10.30 w środę, podejmowane uchwały a zwłaszcza ustalenie ceny skupu jest informacją szczególną, dostęp do niej podczas sesji ma wymiar strategiczny, czy nie narusza to prawa akcjonariuszy ? obrót akcjami tego dnia będzie odbywał się normalnie. Mi śmierdzi to manipulacją kursu.

16zl za paczkę......
RighDruadh napisał(a):
Drobne info:

Ministerstwo zdrowia opublikowało dziś listę ewidencyjną z firmami, z którymi dokonała interesu, z naszego rynku jest Biomaxima i Mercator
www.gov.pl/web/zdrowie/covid--...

Wyfiltrowałem Mercatora:
Przedmiot zakupu Ilość Dostawca Wartość zamówienia Podstawa zakupu Status zamówienia
Rękawiczki jednorazowe 3 900 000 sztuk Mercator Medical S.A. 625 600,80 zł Zlecenie zakupu Dostawa zakończona
Zakup rękawiczek 13 631 000 MERCATOR MEDICAL 1 711 946,66 zł Dyspozycja MZ zrealizowane

Łącznie 2 337 547,46 zł

Innych zakupów rękawiczek (poza partią od Agencji Rozwoju Przemysłu, a od kogo ona ma, nie wiadomo) nie było, więc Mercator ma na tę chwilę wyłączność w MZ

-12% masakra

BOŚ raczej nie poda nowej reko....... Może MBANK ? Think

obecnie: zysk około 21,2 mln; niebawem dywidenda 0,5zł na akcje, niebawem skup akcji max. 1 mln. Na dziś 36,6% ff; brak informacji o zaangażowaniu funduszy. Jeśli wynik II kwartału utrzyma się na podobnym poziomie to fundamenty poprawią się dość znacznie. W wycenę bym nie wchodził, dużo może się jeszcze wydarzyć.

ciężko wyrokować, obroty trzeba obserwować, bo jak na zwyżkę nie są zbyt duże. Wszystko jutro jest możliwe: +5% i -2% na otwarciu; wynik kwartalny podany już szacunkowo był dobry co ostatecznie zostało potwierdzone. jestem dobrej myśli i nie obrażę się jak będzie 60,00zł Whistle

posiadacze akcji powinni "zakopać" je do lipca, do wyników II kwartału.....

obstawiałem 24-26mln... ale trzeba zauważyć, że marzec podbił wynik, jeśli dynamika zamówień odzwierciedla wzrost ceny w hurcie to obecnie nadal jest dość umiarkowana cena. Niebawem dochodzi ustalenie prawa do dywidendy. Jestem ciekawy jakie fundusze weszły w tą spółkę ;)

blu napisał(a):
Co Cię skłania do takiego "obstawiania"? Może sam jesteś akcjonariuszem i masz zamiar jutro realizować zysk po 40-45 zł, bo te 50 zł które się trzymało przez ostatnie 3 tygodnie Cię nie satysfakcjonowało?

sesja ok, podaż jednak nie była aż tak duża, na plusie zakończona sesja

korekta głębsza czy testowanie wsparcia.....chym nie ogarniam tego...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 1 lipca 2020 20:38:09
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,28 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,587 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,31% +25 062,65 zł 45 062,65 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d