pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sledzik007

sledzik007

Ostatnie 10 wpisów

Baks co do wyników to nie będe zaskoczony jak przekroczą zapowiadania analityków szczególnie że podczas konferencji padł tekst o bardzo dobrej sprzedaży podczas ostatniej wyprzedaży.

Co do trailera to jest on zachowany w koncepcji całego frostpunka czyli nic dalej nie wiemy pozostaje nam się domyślać. Czyżbyśmy teraz rozwijali miasto w jaskiniach ?

Zdziwiony jestem tak szybki wypuszczeniem dodatku przez 11 bit ponieważ zostało tylko 20 dni. Pytanie czy marketing zdąży rozkręcić hype

Andy i Topfacet - popieram bo też zrozumiałem że za P8 stoją świeżaki lecz z drugiej strony prezes na spotkaniu w Gdyni wypowiadał się że jest to dla nich nowy projekt ze względu na ukierunkowanie w stronę konsolową. Może to mieli na myśli że pod względem konsol nie mają doświadczenia w produkcji dynamicznych gier?

Jakie są wasze przewidywania odnośnie 3 dodatku do Frostpunka ( z tego co pamiętam miał się pojawić do końca wakacji a mamy już lipiec więc zostały około 2 miesiące do premiery)?

Blaze zgdzam się z Topfacetem a co do silnika to bardzo dobra decyzja świadcząca o mocnym rozbudowaniu gry co zresztą informował sam prezes. Ten sam prezes ten podkreślił to że silnik kosztuje nie znaczy że gra będzie mniej opłacalna dla nich ponieważ zaoszczędzi mnóstwo czasu

Widzisz Topafacet to ja ich źle zrozumiałem mój błąd dzięki

Podsumowując konferencje to brak efektu wow - bardziej zachowaczymi nie mogli być

To ja może zacznę od plusów

Wiem wreszcie dlaczego nie wydawali tych 100 mln zł. Okazuje się że te 100 mln to nawet za mało ponieważ większość ich projektów pochłonie m,in 20 mln zł na projekt a mamy p8 (tutaj mocno przebiją tą kwotę),P9,P10 ,projekt Dolly i Eleanor co już daje kwotę ponad 100 mln a do tego dochodzą koszty wydawnictwa i tytułów z nim związanych.

Mamy oprócz projektów P8,9,10 dwa nowe projekty jak projekt Dolly i Eleanor . Projekty są wielkości Frostpunka więc przestali się bawić w małą skalę i idą bardziej w stronę CDR za co należy się szacunek (tak wiem to nie jest Cyberpunk ) . Jeden z Panów powiedział że każda nazwa nie jest przypadkowa. Mi Eleanor kojarzy się z filmem 60 sekund i samochodem który był tam poszukiwany jako ostatni(raczej nie bedą bawić się w wyścigowe gry ale tak luźna dygresja)

Projekt Vitriol( gra z wydawnictwa) ma być dużą grą RPG co jest dość ciekawe i może fajnie chwycić

Wydawnictwo odpowiada za 40 % przychodów - czyli jednak coś sie ruszyło

Przychody z Nintendo Switch to 2018 1 mln $ ,2019 2,5 mln $ a 5 miesięcy 2020 1,2 mln $ czyli ok 10-12 mln to przychody z samego Switcha

Bardzo dobry odbiór gier w Japonii gdzie rozpisują się pisma branżowe o grach. Nie wiem czy dobrze zapamiętałem ale 50 tyś kopii na Switcha poszło w Japonii (nie pamięta czy to Japonia czy Kraje azjatyckie proszę poprawcie mnie)

Oficjalne kanały i wsparcie na rynku chińskim ale jeszcze brak możliwości sprzedaży Frostpunka inaczej niż na steamie

2 czerwca była drugim najlepszym dniem w historii przychodów w historii zaraz po premierze Frostpunka. Grzegorz Miechowski atakowany pytaniami o przychody dał do zrozumienia że są one nie zagrożone a wręcz przeciwnie coraz lepiej się to kręci jako cała maszyna.

Będzie wreszcie Frostpunk na Maca

Bardzo dobrze sprzedaje się dodatek do Frostpunka "Last Autumn " i dodatki osiągnęły już 15 % sprzedaży podstawy co jest bardzo dobrym wynikiem( jak ktoś śledzi dłużej 11 bit wie że zanim zaczeli robić dodatki mówili że 15 % to jest takie maksimum co do ilości DLC w stosunku do podstawy)

Minusy

Brak jakichkolwiek informacji o projektach P8,P9,P10 .Z P8 wiemy tyle że zmienili silnik na Unreal i zmieniła się koncepcja na grę, Z wypowiedzi można wnioskować że projekt będzie wydanych raczej 2023 niż 2022 . Na pytanie jakie są szanse na wydanie w 2022 padła odpowiedz że są ale przekonani to oni nie byli.

Co do terminów nic nie wiemy o reszcie projektów jak Dolly czy Elenaor .Jedyne co się dowiedzieliśmy to że mogą być wcześnej wydane niż P8.

Brak informacji na temat programu motywacyjnego oprócz tego że nad nim pracują

Z ciekawszych rzeczy

Przygotowywanie wszystkich swoich produkcji pod konsole nowej generacji - tylko nie wiadomo co mieli na myśli bo padło stwierdzenie że będą miały kompatybilność wsteczną. Jedyny projekt w mojej ocenie będzie na nowe konsole raczej napewno to P8

Nie będą przejmować innych studiów ani bawić się w symulatory nie ta liga

Frostpunk na mobilki Free to Play. Robi to spółka z bardzo dużym doświadczeniem ale nie wiadomo jak to przebiję się na przychody

Całkiem niezłe przychody z Beatcopa

Rok 2020

Jedynym dużym wydarzeniem będzie DLC do Frostpunka na koniec wakacji co daje datę sierpniowo -wrześniową

Tryb co-op dla COM i mobiliki dla Moonlightera

2021

Płatny dodatek do COM oraz Projek Foxhole będą napędzać przychody

Dowiemy się na temat projektu Vitriol, Botin oraz AVA

Frostpunk mobile

2020 i tu się robi grubo

Projekt Dolly, Eleanor i P8 zapowiedź albo wydanie ( ja obstawiam P8 2023 a koniec kwartału 2020 Dolly i Eleanor ale pewien bity i tak sie nie wyrobią)

Realizacja projektów Vitriol , Botin oraz Ava

Nowe projekty zapowiedz

Podsumowując moim zdaniem( proszę nie brać tego jako rade inwestycyjną tylko luźne przemyślenia) dali do zrozumienia że w 11 bit studios inwestując długoterminowo a jak nie to nie masz czego tu szukać. Przychody mają zabezpieczone a nawet je zwiększają. Wiadomo po co była ta gotówka na kontach. Mamy dwa nowe projekty i jeden bardzo ciekawy z wydawnictwa. P8 najprawdopodobniej 2023 dlatego napisali tylko o zapowiedzi to samo może spotkać Dolly i Eleanor.Mimo wszystko 2022 to 3 gry z wydawnictwa . W tym roku mamy 3 dodatek i sądząc bo wypowiedziach może on nieźle podkręcić przychody. W następnym roku mamy mobilki na Frostpunka ale nie wiadomo co z tego wyjdzie i na razie są do tego sceptyczni.Dodatek do COM oraz projekt Foxhole a także zapowiedzi 3 tytułów.

Co do kursu to teraz wiele osób które liczyło na P8 ucieknie na inne spółki. Najbliższe wzrosty mogą pojawić się przez 3 dodatkiem. Interesujący zacznie się następny rok ponieważ mamy nową grę i aż 3 zapowiedzi

Niniejsz tekst nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715)

Jak coś pokręciłem to poprawcie

Czy ktoś oczekuje na projekt x

Pytanie jest czy Pan nie sprzeda kolejnego 5% akcji o czym też musi z tego co pamiętam poinformować jako osoba do tego zobowiązana ze względu na zajmowane stanowisko. Z drugiej strony taką dużą ilość akcji rynek bez problemu wchłonął co jest ogromnym plusem

Czekamy na datę premiery bo to jest katalizator następnych wzrostów. Jeżeli będzie przed cyberpunkiem to może być ciekawie

Pojawiła się informacja na forum inwestorskim na temat konferencji inwestorskiej. Będą chwalić sie poprzednim rokiem ale zamierzają powiedzieć coś na temat nowy projektów swoich oraz z wydawnictwa

Cytat:

Podsumujemy na niej 2019 rok, który dzięki bardzo dobrej sprzedaży „Frostpunka”, „Moonlightera” i „Children od Morta” był bardzo udany dla Spółki. Przedstawimy też plany na przyszłość, zarówno w obszarze produkcji naszych własnych gier jak i wydawnictwa 11 bit publishing.

Szkoda że nie odpowiadają na email a jak sie do nich zdzwoni to udają ż nic nie wiedzą

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 12 sierpnia 2020 21:05:43
Liczba wpisów: 133
[0,04% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,225 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +143,50% +28 699,30 zł 48 699,30 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d