pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sledzik007

sledzik007

Ostatnie 10 wpisów
Co do podziałów zysku to nic nie wiemy . Jedynie czego można być pewnym to prowizji steam na poziomie 30 %. Z tego co pamietam jak 11 BIT miało wydawce to brał ok 30 %. Patrząc z tej perspektywy to one more level z tej ceny może zostać 10-15 % .No ale to tylko spekulacja

Co do sukcesu czy nie to będziemy mogli powiedzieć minimum po tygodniu sprzedaży i miejscach zajmowanych.

Cytat:
Do tej pory, za pośrednictwem urządzeń Pregnabit w Polsce i Europie zostało wykonanych 13 250 badań. Obecnie na rynku działa 115 urządzeń, które dostępne są w 37 placówkach medycznych oraz za pośrednictwem platformy www.wypożycz.pregnabit.pl

- Pregnabit stał się bardzo cennym rozwiązaniem podczas globalnej pandemii COVID-19. II kwartale 2020 roku odnotowaliśmy ponad 70 nowych kontraktów w modelu B2C w i wzrost o 257% w porównaniu do I kwartału. Szpitale, prywatna ochrona zdrowia, ubezpieczyciele i położne doceniają Pregnabit – urządzenie ogranicza wizyty i hospitalizacje kobiet w ciąży – dodaje Jacek Gnich.

www.newconnector.pl/nestmedic-...

Nagle mamy wzrost urządzeń z ok 50-60 do 115 co pokazuje że dobrym krokiem było pójście w b2c. Wiemy także że w pierwszym kwartale takich umów było około 20 ( wzrost o 257 %) a w drugim 70. Możliwe że 3 i 4 kwartał napędzą dalszy wzrost. Gdyby wzrosty się utrzymały to na koniec roku z umów b2c byśmy mieli pokaźną sumkę urządzeń i spełnili wymogi Deutsch Balaton. Jednak trzeba do tego chłodno pochodzić po patrząc na wcześniejsze plany i marzenia to nic z nich nie zostało.

Cytat:
Premiera udoskonalonego urządzenia, dostosowanego do wymogów rynku amerykańskiego, zaplanowana jest na lipiec 2021 r. Do końca przyszłego roku spółka zamierza wprowadzić na rynek 200 nowych urządzeń, a na przestrzeni 2021 r. planowane jest przeprowadzenie 25 tys. badań KTG
.

Pytanie czy 25 tyś badań co daje ok 2 tyś miesięcznie dotyczy tylko nowych urządzeń. Jeżeli tak to jedno urządzenie przeprowadzi ok 10 badań w miesiącu. Pytanie czy to nie zbyt optymistyczny scenariusz

Cytat:
Do końca przyszłego roku zamierzamy skoncentrować się na rozwoju systemu Pregnabit w Polsce, USA i krajach nordyckich

Cytat:
Premiera udoskonalonego urządzenia, dostosowanego do wymogów rynku amerykańskiego, zaplanowana jest na lipiec 2021 r
.

Pregnabit bez FDA w USA ne przejdzie więc na razie oceniam to jako ciekawostkę. Bardziej ciekaw jestem czy uda się rozwinąć w krajach nordyckich bo szumnie zapowiadana Finlandia jakoś tak kiepsko wyszła. Co do Polski to mam jakiś rozwój ale jedna jaskółka wiosny nie czynni choć otoczenie biznesowe jest idealne dla rozwoju tego produktu

Należy czekać do okolić grudnia/stycznia kiedy mają pojawić się pierwsze urządzenia PRO oraz dane przynajmniej za 3 kwartał .

Frey nikt nie mówi że spółka się kończy tylko że jesteśmy (raczej ja jestem) zawiedziony opiniami o grze i bugami tak jak napisał Trudno100 . Dodatek może się nie podobać kwestia gustu ale technicznie powinien być dopracowany.

A co do ocen. Ten kiepski Rifts ( dodatek o moście) ma ocenę 52 %
Last Autumn 77 %
On the Edge 47 %

A co This War of Mine:

The little ones 78 %
Stories - The Last Broadcast 76 %
Trzeci był najgorszy 65 %

To obrazuje że On the Edge to najgorzej oceniany dodatek i jak nie poprawią bugów to nie będzie lepiej

No i mamy nowy dodatek z ocenami 57 % pozytywnymi. Nie wiem jak reszta akcjonariuszy ale ja jestem zawiedziony na całej linii. Zamiast dopracowanej gry mamy liczną ilość bugów a oceny spadają. Jestem ciekaw jak szybko to chłopaki naprawią. Wielu graczy jest zaskoczonych mimo że są fanami gry.

Z tym programem motywacyjnym to bym sie nie rozpędzał bo nie wiemy kiedy oni go podadzą . Co do wyników uważam że 30 mln zostanie przebite i to mocno. Teraz należy czekać jak zostanie przyjęte nowe DLC. Zgadzam się że potem przerwa z potem katalizatorów może być sporo .Pytanie gdzie będzie wtedy giełda?

Baks co do wyników to nie będe zaskoczony jak przekroczą zapowiadania analityków szczególnie że podczas konferencji padł tekst o bardzo dobrej sprzedaży podczas ostatniej wyprzedaży.

Co do trailera to jest on zachowany w koncepcji całego frostpunka czyli nic dalej nie wiemy pozostaje nam się domyślać. Czyżbyśmy teraz rozwijali miasto w jaskiniach ?

Zdziwiony jestem tak szybki wypuszczeniem dodatku przez 11 bit ponieważ zostało tylko 20 dni. Pytanie czy marketing zdąży rozkręcić hype

Andy i Topfacet - popieram bo też zrozumiałem że za P8 stoją świeżaki lecz z drugiej strony prezes na spotkaniu w Gdyni wypowiadał się że jest to dla nich nowy projekt ze względu na ukierunkowanie w stronę konsolową. Może to mieli na myśli że pod względem konsol nie mają doświadczenia w produkcji dynamicznych gier?

Jakie są wasze przewidywania odnośnie 3 dodatku do Frostpunka ( z tego co pamiętam miał się pojawić do końca wakacji a mamy już lipiec więc zostały około 2 miesiące do premiery)?

Blaze zgdzam się z Topfacetem a co do silnika to bardzo dobra decyzja świadcząca o mocnym rozbudowaniu gry co zresztą informował sam prezes. Ten sam prezes ten podkreślił to że silnik kosztuje nie znaczy że gra będzie mniej opłacalna dla nich ponieważ zaoszczędzi mnóstwo czasu

Widzisz Topafacet to ja ich źle zrozumiałem mój błąd dzięki

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 29 października 2020 10:59:12
Liczba wpisów: 138
[0,04% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,369 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d