pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

miras8

miras8

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
Łajba tonie
- nie bardzo rozumiem. Uważasz, że quercus ma jakieś problemy? rozwiniesz?

No i bedziemy mieli come back. Bardzo jestem ciekawy w jakim stylu. Czy potencjalni nabywcy (nie tak dawno miało dojść do zakupu MMP przez konkurenta)głównie sięgający po nia UPC będzie zainteresowany zakupem jakiegoś pakietu? w 2012 roku było dośc głośno o przejeciu :) bez finału... biznes.gazetaprawna.pl/artykul...

Osobiście wolałbym decydować sam o sposobie reinwestowania lub skonsumowania zysków. Wzrost wartości akcji (poprzez BB) w sytuacji dość mocno rozchwianego rynku może być skonsumowane przez jedną globalna informację. Wystarczy kolejny ruch za nasza wsch. granica...

Regularnie w 44 sekundzie każdej minuty transakcja 294 szt :)

Z całym szac, z jego wpisu więcej wyniosłem niż z Twojego.
Liczyc potrafię, a wyłozył to wystarczająco łopatologicznie.
m
ps.
dobrze, że nie jesteś moderatorem :)

maxim napisał(a):
Cos mi sie wydaje ze zaraz drugie ramię zobaczymy i pojdzie w dol.Tylko dobre info uratowaloby sytuacje.

Ja tam widzę raczej trójkąt i czekam na wybicie niż głowę i ramiona/

Shame on you Temat trochę spłyciliście, ale jeśli jest aktualny, to mogę go nieco przybliżyć... obecnie zajmuję się kredytami - głównie hipoteką.

NIe mam pewnej informacji do kiedy (tyle było już terminów) będą notowane PP ale już są :)
cena otwarcia dzisiaj to 11,48 ale spada...
Jeśli ktoś wie do kiedy będą notowane, to prosze o info.

maciej... kupuje się plotki i prognozy ... fakty się sprzedaje

Dodam tylko (do wypowiedzi prezesa fast),że jeśli płaci średnio 20% za wierzytelności , to płaci b.dużo. Sam zajmowałem się sprzedażą takim firmom wierzytelności i wiem że portfel portfelowi nie równy. Czasem sprzedawaliśmy tak " przetrzepany" windykacyjnie portfel, że można z niego wycisnąć ok 9-12% . Oczywiście będąc na auditach kazda z tych firm chwaliła się skutecznością, tylko po to aby zapewnić sobie udział w następnym przetargu. Przetargi czasem wygrywały firmy które oferowały 12-14%, 18% to rzadkość...
Gdybyś wiedział jakich klientów mają tj z jakiej branży , to byłoby łatwiej ocenić. Przy czym powtarzam, kryzys to świetny okres dla firm z tej branży. 2010 rok powinien być dla nich dobry :) Zastanawiam się nad tymi20%, bo w tej branży to najwieksza tajemnica, a prezesunio tak sobie chlapnął Anxious

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 października 2020 19:47:11
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,569 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,97% +25 193,77 zł 45 193,77 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d