Temat:
Aquatech
Szanowni Państwo, W związku z okolicznościami związanymi z zawieszeniem notowań akacji AQT Water SA informuję, że Zarząd Spółki oficjalnie odniesie się do aktualnej sytuacji po uzyskaniu uzasadnienia przedmiotowej decyzji. Jednocześnie w związku z zatorami w komunikacji z Akcjonariuszami Spółki prosimy o kierowanie korespondencji dotyczącej Relacji Inwestorskich na adres vb@oczyszczalnie.orgPonadto, w celu usprawnienia przepływu informacji Prezes Spółki odpowie na pytania zaintersowanych Akcjonariuszy pod nt telefonu 510 255 900 w dniu dzisiejszym w godzinach 11.00-12:00. Mamy nadzieję, że niniejsze działania wyjaśnią Państwa wątpliwości. Z poważaniem, Zarząd AQT Water SA Wypowiedz opublikowana na Facebooku
|
|
Temat:
KREC
Jakieś komentarze do wyników i perspektyw na najbliższy rok?
|
|
Temat:
XPLUS
Zarząd XPLUS S.A. informuje, iż dnia 28 października 2010 r. Spółka otrzymała podpisaną umowę, której przedmiotem są usługi wdrożeniowe, dotyczące realizacji projektu pt. "Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego opartego na Microsoft Dynamics AX 2009 wraz z rozbudowanym modułem CRM w XPLUS S.A." współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Umowa została podpisana dnia 28 października 2010 roku. Łączna wartość przedmiotu umowy na usługi wdrożeniowe przekracza 10% wartości kapitałów własnych XPLUS S.A., relacja wartości przedmiotu umowy do kapitałów własnych jest więc kryterium uznania umowy za znaczącą.
Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
|
|
kamien napisał(a):Kurcze ewidentnie widać ze ktoś chce kurs zdołować za wszelką cenę, czyżby nie chciał dopuścić do objęcia warrantów przez ABC Data? ale to kurs musiałby zejść poniżej 1,8 zł. Nic z tego nie kumam ...może ktoś bardziej obeznany wyjaśni sytuacje. Pewnie ktoś chce tanio dokupić. Widać ewidentne straszaki na S rzędu 100k.
|
|