Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jaskolek

jaskolek

Ostatnie 10 wpisów
odbyła się, ale trwała krótko.
Główny oskarżony nie przybył. Zasłonił się zwolnieniem lekarskim binky

dr andrew napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów był obecny na rozprawie?
Czy prócz "nie przyznania się do winy" poszkodawanego dentysty i deklaracji o zamiarach prokuratora miało miejsce coś jeszcze?
Czy sąd wyznaczył termin kolejnej rozprawy?Nie byłem. Ale znam terminy najbliższych rozpraw:

05-11-2018
23-11-2018
05-12-2018

wszystkie o godzinie 9:30, sala 107

znacie sygnaturę sprawy? Think

Jeśli chodzi o PTI1115 to obligacje były niezabezpieczone. Pozostaje Ci wytoczyć proces spółce, który z pewnością wygrasz. Gorzej sprawa z egzekucją. Spółka posiada majątek obciążony hipoteką. Poza tym bezwartościowe udziały w spółkach zależnych. Nie ma więc z czego prowadzić egzekucji.
Jeśli chodzi o postępowanie karne, to powinieneś być przesłuchany w tej sprawie, bowiem według mojej wiedzy wezwania otrzymywali również Ci obligatariusze, którzy nie zgłosili zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jeśli jednak w Twoim przypadku tak się nie stało, to warto złożyć listownie takie zawiadomienie do prokuratury i obserwować, co się będzie działo w tej sprawie.
Jeśli będą jacyś skazani w tej sprawie, to pokrzywdzonym będzie przysługiwało dochodzenie roszczeń z ich osobistego majątku. Oczywiście, o ile będą jeszcze takowy formalnie posiadać blackeye

Dziękuję Angel

czy ktoś zna sygnaturę postępowania sanacyjnego Topmedical SA?

bzdkas napisał(a):
Teraz i tak już wszystko w rękach prokuratury i sądów. Normand i inne kancelarie juz chyba nic nie mogą zrobić. Ale, że się Normand nieładnie zachowuje to inna sprawa.
Jak myślicie, w optymistycznym wariancie, kiedy mozna się spodziewać skazania pana Ś. prawomocnym wyrokiem i odzyskania przynajmniej częsci kasy? W rok się wyrobią?
We wniosku złożonym do sądu w dniu 24 lutego 2017 roku syndyk napisał, że przewidywany okres postępowania upadłościowego to jeszcze 24 miesiące glasses4 glasses5 .

spróbuj, a jak Ci się nie uda, to napisz mi na priv imię i nazwisko, to sprawdzę, bo mam dostęp do sprawy w portalu informacyjnym sądu, a tam jest wykaz uczestników.

zgodę się, że PBS powinien być uratowany, ale narodowcy nie stanowią obecnie praktycznie żadnej siły politycznej (raptem 3 posłów), żeby cokolwiek w tej sprawie zdziałać. Boo hoo!

Również apeluję do obligatariuszy PTI o zgłaszanie sprawy do prokuratury.
Zastanawiam się, z czego wynika tak słaba reakcja. Nie wierzę, że tylko trzy osoby mają obligację tej spółki.
A co stoi za tą biernością?
-irracjonalny strach? - na przesłuchaniu nie będą Was torturować, zadawać podchwytliwych pytań, samo przyjście do komisariatu nie sprawi, że na czole będziecie mieć wypalone piętno podejrzanego.
-mentalność kibica? - popieracie, kibicujecie innym, którzy działają również w waszym interesie, ale jak przyjdzie samemu choćby drobną rzecz zrobić, to lenistwo wygrywa.
-brak czasu? - właściwie to raczej wiedzy o tym, ile czasu będziecie musieli na to poświęcić, bo napisanie wniosku o wszczęcie postępowania nie jest trudne, a jeśli macie z tym problem, to piszcie na priv, a wam wyślę wzór; przesłuchanie jest też niewielką stratą czasowa, bo dostaniecie wezwanie na najbliższy komisariat, a termin i godzinę można ustalić z policjantem prowadzącym sprawę.
-brak wiary w działanie prokuratury, policji? - zwykle ten brak wiary to raczej usprawiedliwienie lenistwa lub tchórzostwa; oczywiście życie nie raz pokazało, że przestępcy gospodarczy pozostają bezkarni - ale mimo wszystko pozwólcie wykazać się prokuratorowi.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 22 stycznia 2010
Ostatnia wizyta: 8 listopada 2018 20:40:26
Liczba wpisów: 64
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,197 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d