Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jaskolek

jaskolek

Ostatnie 10 wpisów
Dziękuję Angel

czy ktoś zna sygnaturę postępowania sanacyjnego Topmedical SA?

bzdkas napisał(a):
Teraz i tak już wszystko w rękach prokuratury i sądów. Normand i inne kancelarie juz chyba nic nie mogą zrobić. Ale, że się Normand nieładnie zachowuje to inna sprawa.
Jak myślicie, w optymistycznym wariancie, kiedy mozna się spodziewać skazania pana Ś. prawomocnym wyrokiem i odzyskania przynajmniej częsci kasy? W rok się wyrobią?
We wniosku złożonym do sądu w dniu 24 lutego 2017 roku syndyk napisał, że przewidywany okres postępowania upadłościowego to jeszcze 24 miesiące glasses4 glasses5 .

spróbuj, a jak Ci się nie uda, to napisz mi na priv imię i nazwisko, to sprawdzę, bo mam dostęp do sprawy w portalu informacyjnym sądu, a tam jest wykaz uczestników.

zgodę się, że PBS powinien być uratowany, ale narodowcy nie stanowią obecnie praktycznie żadnej siły politycznej (raptem 3 posłów), żeby cokolwiek w tej sprawie zdziałać. Boo hoo!

Również apeluję do obligatariuszy PTI o zgłaszanie sprawy do prokuratury.
Zastanawiam się, z czego wynika tak słaba reakcja. Nie wierzę, że tylko trzy osoby mają obligację tej spółki.
A co stoi za tą biernością?
-irracjonalny strach? - na przesłuchaniu nie będą Was torturować, zadawać podchwytliwych pytań, samo przyjście do komisariatu nie sprawi, że na czole będziecie mieć wypalone piętno podejrzanego.
-mentalność kibica? - popieracie, kibicujecie innym, którzy działają również w waszym interesie, ale jak przyjdzie samemu choćby drobną rzecz zrobić, to lenistwo wygrywa.
-brak czasu? - właściwie to raczej wiedzy o tym, ile czasu będziecie musieli na to poświęcić, bo napisanie wniosku o wszczęcie postępowania nie jest trudne, a jeśli macie z tym problem, to piszcie na priv, a wam wyślę wzór; przesłuchanie jest też niewielką stratą czasowa, bo dostaniecie wezwanie na najbliższy komisariat, a termin i godzinę można ustalić z policjantem prowadzącym sprawę.
-brak wiary w działanie prokuratury, policji? - zwykle ten brak wiary to raczej usprawiedliwienie lenistwa lub tchórzostwa; oczywiście życie nie raz pokazało, że przestępcy gospodarczy pozostają bezkarni - ale mimo wszystko pozwólcie wykazać się prokuratorowi.

weź pod uwagę, że Romuś nie jest zwykłym obywatelem tak jak każdy z nas, a do tego ma sztab prawników, więc co wolno jemu niekoniecznie nam może ujść na sucho, dlatego radziłbym jednak poważniej podejść do sprawy i do ewentualnych sankcji...Think

napisałem do nich,krótką informację na temat PCZ i Ściborskiego. Wygląda na to, że nie do końca wiedzieli, ale i tak im to nie przeszkadza, żeby go zaprosić...Whistle


Inkubatory AIP Opole

Dzien dobry, dziękujemy za informacje - nie mieliśmy ich wcześniej.
Ponadto chciałbym przypomnieć ze w naszym kraju obowiązuje domniemanie niewinności i do momentu skazania prawomocnym wyrokiem człowiek jest niewinny.

Pozdrawiam
Piotr Habowski


zgadzam się, że jest domniemanie niewinności, mam nadzieję, że wkrótce zostanie skazany - ale tak czy inaczej upadłość jego spółki jest faktem. Wątpliwy to autorytet dla przedsiębiorców, skoro jego spółka, która niegdyś tak zachwalał i snuł niesamowite wizję jej rozwoju upada w tak kontrowersyjnych okolicznościach.

Inkubatory AIP Opole
16:50
Inkubatory AIP Opole

Nie zawsze biznes wypali lub przetrwa. Niestety taka jest smutna prawda. Okoliczności jednak rzeczywiście sa kontrowersyjne.

też sobie zadaję to pytanie Anxious

niech nazwiska ustala prokurator. Apeluję do wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili - zgłoście zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. To niewiele wysiłku, a im więcej pokrzywdzonych tym większa szansa, że postępowanie nie zostanie umorzone już na etapie śledztwa w prokuraturze protest

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 22 stycznia 2010
Ostatnia wizyta: 13 listopada 2017 18:32:23
Liczba wpisów: 60
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,360 sek.

Wiadomości z ostatniej chwili

    Więcej w serwisie wiadomosci.stockwatch.pl