pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

gattaca

gattaca

Ostatnie 10 wpisów
od jakiegos czasu obserwuje spolke i podbieram w okolicach 11zl (korekta 38.2 fibo wzrostow z luty-czerwiec). patrzac na wykres wyglada ze wlasnie tam jest silne wsparcie, zwlaszcza ostatnie odbicie na zwiekszonym wolumenie mi sie podobalo:).

tak czy inaczej obroty marne, czesto zdarzaja sie sesje z jedynie kilkoma transakcjami

siedze w sygnity juz pewnie z pare miesiecy, usredniajac caly czas w dol. byly juz duze spadki wczesniej, ale te 15 zl wydaje sie 3mac, wyglada na to i ze i dzisiaj zamkniecie moze byc powyzej 15.

c/wk ok 0.5, w porownaniu do innych spolek IT, ktore juz oscyluja w okolicach a w wiekszosci >1.

przychody w IIkw na poziomie 140-150mln to powtorka z pierwszego kwartalu, wiec mam nadzieje ze wszystko juz jest w cenach (tzn min 15zl)

ja jestem dobrej mysli, chociaz juz nie usredniam w dol:) za gleboku tu siedze:)

pozdrawiam

WD, jezeli bedziesz mial chwile, moglbys prosze spojzec na ostatni kwartalny MostostaluWar?
www.mostostal.waw.pl/uploads/r...

interesuja mnie glownie rozliczenia miedzyokresowe 279mln w bilansie. zaczynam dopiero czytac raporty, rozliczenia miedzykresowe (bierne w tym przypadku??) traktuje jako rezerwe na pokrycie w przyszlosci kosztow ktore dotycza obecnego okresu, zgadza sie?? co moze byc takim kosztem w ich przypadku?

spolka jest `nie mala` ale czy tworzenie 280 mln rezerwy posiadajac dodatkowo 257mln w kasie wyglada normalnie, czy raczej spodziewac sie ze cos jest nie tak??

z gory dzieki

wykres wig20 interesuje mnie wylacznie przy okresleniu dluzszych trendow. ekspertem nie jestem, po prostu zakladam ze WIEKSZOSC (nie wszystkie) spolek GPW jest z nim skorelowanych i pod prad (wig20) nie poplynie nawet jak technicznie by tak wychodzilo. czyli np jezeli graal wskazuje wzrostowa fale korekcyjna B a Wig20 bedzie na spadkach to zamiast solidnego wzrostu na graalu dostajesz boczniaka (oczywiscie jezeli graal jest skorelowany z wigiem).

to tylko taka moja mala dygresja. od jakiegos czasu przygladam sie waszym wykresom z zainteresowaniem:)

co do graala, tez glownie z eliota wyszedl mi zakup, mniej wiecej na 6.10 wyszlo mi zniesienie 5ciofalowego impulsu, kontrolnnie kupilem pakiecik za 6.09.

tak na marginesie, jak wklejacie wykresy na forum? mi jakos koslawo wyszedl ostatnio

pozdrawiam

ja od siebie poza Graalem i MCI dorzuce PKOBP

i ostatnich spadkowiczow
- alma
- sygnity
- polnord

3 ostatnie zaliczyly niezle spadki po wynikach za 1szy kwartal, dodatkowo nowa emisja akcji polnordu.
spadki byly dosyc glebokie ale od kilku dni wyglada na to ze podaz sie wyczerpala, przynajmniej po tych cenach. dizisaj za to spolki ominely wieksze wzrosty. moze jutro beda chcialy troche podgonic peleton:)

moze i typy troche zyczeniowe (wszystkie z mojego portfelika) ale patrzac na wykresy i przy zalozeniu ze jutro utrzymamy 1900, moze byc dobrze

pozdrawiam

witam,

swego czasu troche czytalem o eliocie i fibo. od razu sie przyznaje ze na poczatku bardzo mnie to wciagnelo, zwlaszcza fibo i wyliczanie poziomow kolejnych fal. wszystko pieknie wyglada w teorii, wiadomo w praktyce juz sie tak ladnie fale nie ukladaja.

duzo czasu siedzialem nad wykresem wig20, bo z zalozenia przyjalem ze jest wyznacznikiem ruchow na gieldzie. Probowalem rozrysowac kolejne fale (od dolka lutowego) i wyliczac ew zasiegi korekt i kolejnych fal. w miare uplywu czasu, wyglad fal, a wlasciwie moje oznaczenia sie zmienialy:)

jednak o ile w przypadku pierwszych 5ciu fal jakos to jescze moglem sobie ulozyc, to korekta ABC na wykresie wig20 wogole do mnie nie przemawia.

teraz pytanie czy wig20 jest dobrym odzwierciedleniem naszej gieldy?? hmmm... tak czy inaczej ostatnio zajzalem na wykres PEKAO, spolka wiadomo bardzo plynna, wydaje mi sie ze bardzo techniczna, wplyw newsow ze spolki znikomy. dlaczego nie mialbym sie sugerowac wykresem PEKAO zamiast wig20? a i korekta ABC jakos po ludzku wyglada:)

pozdrawiam

[URL=http://media.stockwatch.pl/data/2009/05/21423_removed_photo_big.png

witam wszystkich, pierwszy wpis na tym forum wiec standardowo juz chyba pogratuluje zalozycielowi/om, jest czego.

przechodzac do tematu watku, na gieldzie jestem od kilku miesiecy, bawie sie tylko akcjami, dla poczatkujacych graczy i pewnie nie tylko napewno polecam rachunek w BOSIu

przegladalem oferty kont maklerskich glownie pod katem oplat stalych i oplat za zlecenia. z tego co pamietam bralem pod uwage MBank, BeskidzkiDM i Bossa, gdzie oplaty sa porownywalne. o Mbanku sporo ludzie pisalo odnosnie problemow z platforma internetowa.

otworzylem w BOSiu
- oplata od zlecenia 0.39% min 5zl
- brak oplat za prowadzenie rachunku (pakiet zolty)
- NOL3 w pakiecie darmowym bez funkcji wykresow
jak dotad zadnych problemow

obecnie jestem w trakcie otwierania drugiego rachunku wlasnie we wspomnianym juz Aliorze, oplaty podobne, brak stalych, za zlecenie chyba 0.38% min 3zl, rowniez na NOL3, chyba z aktywna funkcja wykresow. To co mnie sklonilo do zalozenia rachunku to wlasciwie ich konta rozliczeniowe z lokata nocna.

zakladam konto maklerskie i konto rozliczeniowe z lokata nocna (srodki na noc ida na ok 3% lokate, rano wracaja na konto). z tego co sie dowiedzialem na infolinii istnieje mozliwosc `zintegrowania` maklerskiego z rorem tak aby pieniadze na zakup akcji pobierane byly automatycznie z Roru przy zakupie akcji. w teorii wyglada ladnie, ciekawe jak w praktyce.

ostatnio przygladalem sie tez ofercie Xtrade brokers. bardzo niskie prowizje przy zakupie akcji, 0.25gr. jednak tam bardziej interesuje mnie dostep do innych rynkow, waluty, towary. dom chyba nowy, przynajmniej w polsce. oferta na pierwszy rzut oka wyglada ciekawie, zwlaszcza dla tych ktozy bawia sie na roznych rynkach.

pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 21 lipca 2010 10:02:42
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,379 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,15% +31 829,33 zł 51 829,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d