pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

grubinnio

grubinnio

Ostatnie 10 wpisów
Oni nie wiedzą co to jest PR. Chcą przejść na rynek główny a komunikacja ze spółką jest na poziomie jednoosobowej działalności gospodarczej tworzącej film reksio Angel . Tutaj trzeba zakopać akcje głęboko do końca roku. wcześniej Nemoo pisał o przełamaniu oporu na 10 gr. i gdzie jesteśmy nadal ? tutaj do momentu pojawienia się konkretów, daty, reklamy itp będzie dreptać w miejscu 9-10 gr.

Patrząc na zachowanie kursu w ostatnim czasie i do tego na informację płynące ze spółki to mam wrażenie ze ten film do wiosny 2012 nie powstanie. Patrząc na to jak sprzedają się filmy dla dzieci w formacie 3D i ceny biletów na takie filmy to zastanawiam się nad czym oni tak długo pracują i czy coś mają czy tylko suchy scenariusz z którego nic tak naprawdę nie wynika. Wysyłałem jako akcjonariusz kilka zapytań do spółki i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi.... Technicznie wykres trzyma się na 10 gr ale według mnie 7-8 gr. zostanie w niedługim czasie przetestowane.

Jestem bardzo ciekawy jak kurs zareaguje na te pierdoły które poznaliśmy dzisiaj ;-) 8 gr ?

Witam .
Dziś nowy rok podatkowy. Dzisiejsza sesja powinna potwierdzić że jesteśmy w błędzie i nie będzie emisji Whistle

Ktoś zasypał 0.9 groszy a tutaj znowu zastawiają. O co tu chodzi ?

Sądząc po zachowaniu kursu wydaje się być pewne że szykuje się kolejna emisja akcji.

mamy kolejną informację
www.newconnect.pl/?page=1045&a...

P.s.
Czy admin znowu usunie mój post ? 3some

Kod:
[moderator] jak bedziesz tylko przeklejał a nie komentował to co dajesz to tak...

Kluczowa będzie data kiedy planują przenieść się na rynek główny. Do końca roku kurs może będzie oscylował w granicach 13-14 groszy. Sama data powołania NWZA na 31 grudnia daje też do myślenia. Ktoś się wybiera z drobnych akcjonariuszy ?

Brakuje akcji. Co tu się dzieje ?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 7 lutego 2014 09:18:43
Liczba wpisów: 45
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,385 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,29% +16 058,46 zł 36 058,46 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d