Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

vanbandit

vanbandit

Ostatnie 10 wpisów
Co ciekawe to kurs wrocil do poziomu sprzed informacji o braku inwestora ;)

Nikt niczego nie trzymal - conajwyzej inwestorzy z zasobniejszym portfelem mogli "trzymac"

Ale z tego co rozumiem, to nikt niczego nie zawiesil, no chyba, że pośrednio jakiś fundusz czy "grubas" celowo zapchal arkusz swoimi zleceniami. Tak czy siak zawieszenia nie ma a tylko kurs nie moze sie zrownowarzyc, wiec troche nie rozumiem skad te teorie. Jak GWP zawiesza obrot to zdaje sie jest wydawany stosowny komunikat raczej szybciej niz pozniej.

no teraz to ja już w ogole nie rozumiem co tu sie dzieje patrzac na uchwaly powziete na zgromadzeniu...

Troche mnie tu nie było - ktoś mógłby mi z grubsza nakreślić o co chodzi ? jakas emisja akcji miała być ale widze, że ja wstrzymali...

Robi się naprawde ciekawie www.bankier.pl/wiadomosc/BFG-z... - tak wiem, że pozornie dotyczy to Idea Banku, ale z drugiej strony Leszek jest też w radzie Getin Noble - czyżby rzad szykował sidła na Leszka ?

No tylko, ze do wyborow to juz wcale nie tak daleko, a wtedy pewnie bedzie sprzatanie tematu GNB i jak tak dalej pojdzie to nawet nie zostanie gruz do zbierania po tym banku. A swoja droga to ciekawi mnie do kiedy najpozniej powinni znalezc iwestora (przy zalozeniu ze w ogole jakis jeszcze zostal przy stole), zeby zdazyc przed miotla KNFowa ? Ile procedura sprzedazy moze trwac od momentu znalezienia chetnego, ktory powie "kupuje" ?

Mnie to osobiscie zastanawia co KNF zrobi z tym calym cyrkiem wokol inwestora, gdzie szczegoly mialy byc znane w czerwcu a mamy juz sierpien i w zasadzie nie wiele wiadomo...

Pytanie czego sie boja i na ile to sa uzasadnione obawy ;)

coś wiadomo czemu nagle wybiło ?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 23 sierpnia 2019 16:18:06
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,448 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d