pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kakarotto

Kakarotto

Ostatnie 10 wpisów
Dix22 napisał(a):
308 mln zysku netto. będzie dywidenda?
jak pisałem na Libecie kupując go po 55 groszy też dużo niedowiarków. Tutaj podobna sytuacja :)

W przeddzień kryzysu, rozsądne spółki wrzucają pieniądze do funduszu zapasowego.

bernie napisał(a):
Obawiam sie ze na to co beda postanawiac w brukseli malo kto bedzie patrzal w swietle obecnych wydarzeń

Nie wiem czy Chiny beda najwiekszym wygranym za to najwiekszym przegranym prawie na pewno bedzie UE jako instytucja nie istniejaca w sytuacji kryzysu.

Z tym się zgadzam, kraje które pierwsze wyjdą z epidemii będą tymi które pierwsze będą produkować a później sprzedawać potrzebującym. Kierunek przepływu kasy jest jasny.

UE to kpina, mały wirus pokazał czym są państwa narodowe i gdzie przebiegają interesu: wzdłuż granic państw.

Uściślając, we Włoszech 16,24% to osoby powyżej 70 roku życia! To jest ogrom i nie będzie mnie dziwić skala problemu we Włoszech. Nie mam danych odnośnie niższych przedziałków wiekowych. Jeśli ktoś ma to prosiłbym o ich zamieszczenie.

inwestor intuicyjny Nie, nie mylę się. Pisałem o czymś innym a Ty nie zrozumiałeś.
Nie neguję potrzeb kwarantanny, jest potrzebna bo nie ma służby zdrowia która byłaby w stanie unieść ciężar 'taktyki' Wielkiej Brytanii. We Włoszech olali sprawę i ponoszą tego konsekwencję + bardzo duża ilość ludzi w podeszłym wieku. Liczba ludzi starych jest wręcz ogromna na tle populacji całych Włoch.

To o czym pisałem sprowadza się do tego że uważam działania banków centralnych za grubo nadmiarowe. Wg mnie jeśli firma nie może funkcjonować (o ile jej zamknięcie jest uzasadnione) to ew można odciążyć ją od podatków, każde inne zalewanie pożyczonymi pieniędzmi pogrąży gospodarki mocniej niż sam wirus.

anty_teresa napisał(a):

Skoro są leki na wirusa, są powszechne to dlaczego we Włoszech umiera tysiąc ludzi dziennie? Te kolumny trumien to fakenewsy? Dlaczego we Francji ponad setka, a w Wielkiej Brytanii pół setki dziennie?

Włochy są najstarszym społeczeństwem w Europie. Wg moich obliczeń jeśli każdy z tych staruszków zachorowałby to przy śmiertelności dla tej grupy wiekowej wynik wyszedłby ponad pół miliona zgonów. Więc trumny w ilości hurtowej nie są niczym co powinno wzbudzić zdziwienie u kogoś kto lubi trzymać się faktów.
Ważne jest by nie wystawiać się na 'ustrzelenie' przez wirusa. W tej prowincji gdzie jest miasto Wuhan śmiertelność na całą prowincję czyli na cały ogół ludzi co tam żyją wynosi coś około 0,04 %.

Ludziom na świecie udzieliła się histeria. Nadal trwam w przekonaniu że problemy ekonomiczne wynikną w większym stopniu z tej finansowej szajby niż z samego wirusa.

Skup obligacji przez NBP to słaby żart. Mało chętnych, nie chcą pozbywać się obligacji o stałym kuponie bo o takie tu się rozchodzi. Whistle

Taka cisza a tu tyle się dzieje.
Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci, sprzedany!

www.bankier.pl/wiadomosc/Getin...

Proszę o sprzedaż Kruszwicy, udało się przejść suchą stopą przez wodospad - taki też był cel. Pytanie co dalej bo lód kruchy a stąpać trzeba dalej...

Poproszę o zakup w to miejsce PGE. Prawdę mówiąc mam obiekcje bo główny akcjonariusz jest taki jak każdy widzi. Wig-energ odbił i z na chwilę obecną spadając oparł się na górnej krawędzi luki. Główną przyczyną dla której wybieram PGE jest największe zaangażowanie w problematyczne certyfikaty CO2, a te spadają. Co więcej sytuacja w gospodarkach światowych będzie wyglądać jak po nalocie bombowym, a w takich chwilach wszystkie "eko-mody" zejdą na dalszy plan, stąd podejrzewam że mogą zajść zmiany w tych certyfikatach CO2. Koniec końców zawsze liczy się jądro biznesu, a są nim pieniądze.

Powtórzę się ale wg mnie to co robi teraz Trump to jest histeryczna próba ratowania akcji. To jest wypisz wymaluj sytuacja z pierwszego kryzysu 1929. Też chcieli to zahamować ale nie da się złapać spadającego wodospadu. Co więcej szeroka publika wie co chce osiągnąć Trump, co w wyniku pokazuje kierunek w jaki można grać. Trump pokazał słabość to go tam teraz boksują.

Do USA dotarł Wirus GPW-2020. blackeye

Amerykanie mogą porzucić wszelką nadzieję wave

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 28 marca 2020 22:53:07
Liczba wpisów: 777
[0,23% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,504 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d