Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kakarotto

Kakarotto

Ostatnie 10 wpisów
Warunki zaostrzono ale zobacz że nadal potrafią olbrzymie zyski generować. Wcale się nie dziwię że niektórzy ostrzą sobie zeby na te pieniądze. Pieniądze które pochodzą z kieszeni wydojonych obywateli. Może brzmi to jakbym był socjalista ale ta szczególna nierównowaga akurat nie podoba mi się.

Pisze z pamięci odległej, jak wprowadzam w błąd to poprawcie. Przy ostatnim kryzysie banki matki nie pozbywały się swoich małych banków w naszym kraju. To pozwoliło sucha stopą przejść przez kryzys bankowy u nas. Teraz jak pokazują się oferty odwrotne czy próba np pozbycia się mbanku pierwsze co przychodzi do głowy że zagranica nie wróży nic dobrego naszemu rynkowi. Czy to jest spowodowane tsue? Wątpię bo pozbywać się problemu na kilka tygodni przed nie wygląda profesjonalne. Przy takim obrocie spraw cena banku będzie niska, było to zrobić wcześniej. Oczywiście mogą być inne przyczyny np jak potrzeba gotówki żeby wspomóc deuche bank.

O prawdziwych przyczynach ulica dowie się ostatnia Dancing

Joker napisał(a):
Kakarotto napisał(a):
Joker napisał(a):
...Jest dużo do zarobienia kto to przewidzi Think

:)

I jeszcze więcej do wtopienia. Opieranie zarobku o polityczną decyzję to jak dla mnie jazda po bandzie. d'oh!
do wtopienia masz max tylko 0.4 na akcji ;)

Dobra dobra, do wtopienia masz X= 0,4zł razy Y sztuk akcji ;)
Nie mniej dalej uważam że mały pakiecik w roli kuponu loteryjnego warto mieć. Strata mała ale potencjalny wyskok może być gwałtowny.

Joker napisał(a):
...Jest dużo do zarobienia kto to przewidzi Think

:)

I jeszcze więcej do wtopienia. Opieranie zarobku o polityczną decyzję to jak dla mnie jazda po bandzie. d'oh!

Grunt że idzie ku lepszemu. Bankructwo niczego dobrego nie przyniesie. Na konferencji padną zapewnienia i dobre słowa, po to są konferencje ;-)

Pisałem skrótem myślowym, sprzeda idea Bank a za tą kasę wykupi zbliżające się obligacje gnb.

Nadal podtrzymuję że IDEA powinna zostać sprzedana w taki czy inny sposób. Jako baza klientów, cokolwiek. Tylko czy to coś zmieni dla całości, bo nawet jak akcje znów skoczą do 10zł to kapitalizacja nie sięga nawet 1 mld a tutaj w getinie zbliżają się terminy kolejnych obligacji do wykupu.

Joker napisał(a):
Co obstawiacie?
Wyrysuja flage w najblizszych dniach i wyjda gora powyzej 0.40 zl czy kontynuacja trendu i zejscie ponizej 0.30 zl?

Rozumiem że mówisz o wykresie godzinowym? Wolumen w formacji flagi powinien maleć i tu tak jest, tylko że ta formacja powinna trwać 3-4 tygodnie. Jeśli jednak dojdzie do wybicia górą to zasięg jest około 0,45zł. Jak ktoś ma parę stówek na zbyciu to zamiast lotka może kupić to. Szanse powodzenia podobne, niektórzy wygrywają.

Należałoby zwrócić uwagę na zapowiedzi obecnego rządu. Jeśli wejdę w życie w jakimś kształcie to w skrócie można domniemać że wzrosną stopy procentowe, więcej gotówki w bankach itp (chyba że wysypią gospodarkę).

Moje skromne doświadczenie mówi, że jak spółka przyśpiesza raport to ma lepsze wiadomości niż są zakładane. Generalnie to sektor bankowy trochę odetchnął od spadków.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 23 września 2019 18:06:49
Liczba wpisów: 634
[0,19% wszystkich postów / 0,27 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,328 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d