pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kakarotto

Kakarotto

Ostatnie 10 wpisów
4 i 5 są dyskusyjne. Wystarczy kolejne załamanie gospodarcze i dbanie o "części wspólne" zejdzie na dalszy plan.

Obywatel Sasin miewa ostatnio różne pomysły i nie zawsze wychodzą one na dobre, więc warto mieć to gdzieś w pamięci.

A jeśli chodzi o przenoszenie aktywów to pachnie mi to nacjonalizacją. Boo hoo!

vladinho napisał(a):

@Kakarotto - niezłe z tymi zarażeniami ;) a wybory 28mego, zanim wyzdrowieją ? ;)

Pisałem zupełnie serio, jakiś czas temu wyczytałem to gdzieś w necie. Górnicy szykowali się na wyjazd razem z Tanajno. No ale wyszło jak wyszło.

Ciekawostkę podam: w niedzielę ta co teraz była. Pokazano wywiady z górnikami wjeżdżającymi do pracy. Co bardziej spostrzegawczy zauważyli jakimi furami się szeregowi pracownicy poruszają.

Czas uprzywilejowanej grupy zapewne się szybko nie skończy, szkoda tylko że niektórzy muszą się na te fury składać a potem w nagrodę dostają gazem po oczach.

@Swoboda, do zakończenia wyborów. Plotki mówią że górnicy mieli razem z przedsiębiorcami jechać do stolicy i strajkować ale jakoś tak wyszło że się przypadkiem zarazili 😎

Mamy korektę wzrostów. Chociaż jak się tak dobrze przyjrzeć to mocno lecą ostatnie wystrzały. Zobaczymy czy wejdą teraz ci co nie weszli z końcem marca. wave

Myślę że szanse na pogłębienie dna z marca można już włożyć tylko między bajki.

Dynamika kryzysu jest ogromna. Świat się zmienia, stare metody przestają działać. Łapaczy dołków można pocieszyć tym że wiele spółek na naszej giełdzie nadal jest sporo poniżej zjazdu z marca, a i wtedy (przed pandemią) były osoby które uważały że akcje były niedoszacowane.

WIG20 ma przed sobą teraz do sforsowania 2050pkt (okolice) czyli jeszcze brakuje 200pkt. Do szczytów z 2007r. jeszcze kawał drogi, jest z czego snuć marzenia ;)

WIG20 na stan z godziny 12:10 wyszedł ponad opór z lini zawału z marca. Obroty są, sentyment jest, oby nikt ani nic nie wyskoczyło z kolejnym newsem o końcu świata. blackeye

Hmm, zdaje się że moje zlecenie z początku maja nie weszło do portfela ;)

Trochę akurat szkoda mi tej decyzji patrząc na wycenę PGE no ale cóż - jest decyzja to jest i konsekwencja. Cierpliwość to podstawa w tej zabawie blackeye

Pozwolę sobie wrzucić tutaj link do bardzo fajnego artykułu na bankierze. Dotyczy on wyceny spółek z wsadką skarbu państwa. Szczególnie polecam dla tych co zaczynają przygodę z GPW.

www.bankier.pl/wiadomosc/Sasin...

Ładnie jest tu opisane co znaczy słowo "bessa".

Tak analizując na spokojnie, nie jest to aż tak zły ruch. Dla tych co mają długi czyli masa firm z GPW. Inaczej to wygląda dla ciułaczy - no ale taki jest cel. Przymusić ciułaczy do wydawania oszczędności, a dłużników odłożyć - bilans sprowadzić na zero, nikt nie będzie mieć pieniędzy ;)

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 7 lipca 2020 15:28:01
Liczba wpisów: 826
[0,24% wszystkich postów / 0,32 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,540 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,28% +25 455,07 zł 45 455,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d