Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kakarotto

Kakarotto

Ostatnie 10 wpisów
007 napisał(a):

Getback to kolos na glinianych nogach, a jedna noga zaczyna właśnie pękać. Agresywny rozwój jak widać jest nie do utrzymania na dłuższa metę.

Agresywny rozwój miał sens w korzystnym otoczeniu. Ono teraz będzie się zmieniało.

Coraz więcej osób widzi spadki, jak na ironię nie widzą tego osoby które niedawno zaczęło interesować się giełdą.
Skoro wielu się mimo wszystko spodziewa spadków to pewnie one nastąpią ale później - tak jakoś się to wszystko lubi układać.
Wojtku, mógłbyś oszacować skalę spadków? Shortów nie lubię i niestety one odwzajemniają to samo uczucie względem mnie, nie mniej będę w tym roku próbował jeśli pojawi się okazja Whistle

Nowy rok i już zawarte dwie umowy na około 47mln.
Ciekawe jak będzie dalej. Jeśli dalej będzie tak szło to kurs będzie musiał zmierzyć się tylko z ogólnym sentymentem rynku.

Graham żył w czasach kiedy pieniądz był bliżej swojej wartości niż teraz i jego zasady wg mnie słabiej przystają do tego co się dzieje. Zwłaszcza na polskiej giełdzie.

Główną bolączką, co tu nie raz było pisane, jest główny akcjonariusz, który w najmniej spodziewanym momencie potrafi wywinąć niezłego psikusa. Ostatni jaki pamiętam to podwyższenie wartości nominalnej PGE. Skutkowało to niczym innym jak zapłatą podatku na rzecz...głównego akcjonariusza kosztem innych akcjonariuszy, w sensie dywidendy i kursu akcji. Była to zwykła kradzież w sensie niekorzystnego gospodarowania mieniem, tylko po co kopać się z koniem? ;)

Kakarotto napisał(a):
Teraz zmiana trendu i jedziemy na sanki zgodnie z prawem grawitacji thumbright

.....

Wpis z 12 grudnia. Nie ładnie siebie samego cytować ale co mi tam... Dancing
MACD już wtedy dawał sygnały że coś się dzieje.
Co do jutrzejszej środy to obstawiam próby dojścia do luki, w sensie tam gdzie "ale urwał" :P

Heh, wystarczyło że pochwaliłem spółkę a już dziś wywaliło mi na SL. No ale nie był to SL ratujący tylko broniący ;)
A tak swoją drogą coś ten WIG20 chyba ma ochotę zejść niżej niż to się wydawało na początku.

Mógłbyś rzucić okiem na KOPEX? :)
Czy 4,25zł uważasz za barierę po sforsowaniu której kurs czeka kraina mlekiem i miodem płynąca? :P

Czytam czytam uważnie wszystko ;)
Obstawiam że jednak niżej zejdą a co dalej to kto to wie? No ale w Twoim scenariuszu to rozumiem że w dniu w którym osiągną 2550 i nastąpi odbicie będzie to czysty sygnał do kupna?

Jeszcze pół godziny sesji przed nami ale na WIG20 tygodniowym robi się brzydka świeca. Do tego MACD dywergencja...a fe.... puke_l

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 29 marca 2018 16:49:06
Liczba wpisów: 376
[0,12% wszystkich postów / 0,20 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,178 sek.

Wiadomości z ostatniej chwili

Więcej w serwisie wiadomosci.stockwatch.pl