Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kakarotto

Kakarotto

Ostatnie 10 wpisów
lesgs pytanie które musisz sobie zadać, a na które nie mamy odpowiedzi to: Za co tego człowieka pobili? ;)

Vox napisał(a):
...
ciekawe jak to zrolują? Może jakaś emisja dla drobnych :-) A może obejmie PKOBP :-)

No, normalnie. Bierzesz obligację i ją tak wewnętrzną stroną dłoni na stole rolujesz blackeye

Przydały by się nowe newsy, bo w sumie powtarzamy spekulacje.
Z ceną akcji może się wszystko wydarzyć, wg mnie fundusze bawią się teraz tam jak na placu zabaw dla dzieci i robią sobie straty do rozliczeń - no ale nikt z nas nie wie jak jest na prawdę.

Wartość księgowa GNB 320 baniek. Robimy zrzutę? blackeye

Ajj nie wartość księgowa tylko kapitalizacja

No a jak myślisz czyje obligacje?

Vox postaraj się być bardziej merytoryczny.

Odpisy były są i będą. Większym problemem będzie zrolowanie obligacji, które zaczynają się pojawiać z początkiem jesieni 2019.

Na ostatniej konferencji po posiedzeniu RPP prezes NBP dał trochę światła jak się sprawy mają. Płynność jest, ale dał do zrozumienia nie wprost że bank nie jest zdrowy. Dało się wyczuć też lekką satysfakcję w tej aluzji.

Obroty, zawsze mogą wynikać z chęci wykreowania straty przed końcem roku.

orekki napisał(a):

Jeśli już to dr hab. prawa. Jako prof. nadzw. nie ma profesorskiego tytułu naukowego , a jedynie stanowisko profesora na macierzystej uczelni.....

Tak to prawda co piszesz - nie mniej z zwyczaju tytułuje się osoby od najwyższego stanowiska jakie kiedykolwiek piastowało.

Znam św.p. Georga i ten jego skecz. Tam jest tylko część prawdy. Prawdą jest że politycy nie biorą się z powietrza. Również prawdą jest że na te stanowiska pchają się ludzie o określonych specyficznych cechach. Innymi słowy nie jest to grupa reprezentatywna i uogólnianie tej grupy na społeczeństwo jest błędne. Natomiast nie błędny jest obraz społeczeństwa niedouczonego oddającego głosy ciągle na te same grupy ludzi oczekując zarazem każdorazowo innych rezultatów.

@krewa
Twoje pytanie zawiera tezę. Odpowiem tak: zrobili powtórkę z rozrywki a generalnie jak ja chcę przykładowo naprawić buty to nie idę do tokarza.

PiS ma ogromny problem z kadrami ale to wynika z tego kto tam rządzi. Fachowcy z krwi i kości nie utrzymują się w miejscach pracy gdzie rządzi kolesiostwo.

Wyłoniono nowego szefa KNF. Prof. prawa Pan Jacek Jastrzębski - 38 latek.
Nawet nie chce mi się tego komentować.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 12 grudnia 2018 19:38:11
Liczba wpisów: 426
[0,13% wszystkich postów / 0,21 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,198 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d